Ново
МИОБЛЕТ 8 Бои Мини Капсула Кармин Сетови, Долготрајни Лабијали Лесно Да Се Обои Водоотпорен Мини Мат Кармин, Капсули Кадифе Кармин Пилула Облик Усна Лагер За Жени Д?

МИОБЛЕТ 8 Бои Мини Капсула Кармин Сетови, Долготрајни Лабијали Лесно Да Се Обои Водоотпорен Мини Мат Кармин, Капсули Кадифе

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 312.00

Различни Бои кутија со повеќе бои може целосно да ги задоволи вашите потреби.Можете да одлучите каква боја на кармин нанесувате денес според вашиот фустан на денот.дозволете ви да потрошите помалку пари за да добиете повеќе бои. Овој кармин со витамин Е и здрав овој екстремен кармин содржи навлажнувачки состојки лесно се обојува, кадифената текстура може непречено да се лизне на усните, правејќи да изгледате поубаво и шармантно. Изгледот на производот прифаќа дизајн на капсула, економичен и компактен, го олеснува ставањето во џеб и удобно е да го извадите за да ја допрете шминката во секое време и насекаде. Додавањето пчелин восок спречува сушење на усните. Витаминот Е се грижи за усните. Може да се отстрани со средство за отстранување шминка за усни без да се врши притисок врз усните. Нашата цел е да создадеме привлечни усни наместо да ги набориме. Без разлика дали сте почетник или професионален шминкер, можете да го користите овој мат кармин, кој е погоден за многу прилики како што се танцови забави или свадби. Овој мини мат комплет кармин може да биде и прекрасен подарок, кој е погоден за мајка, девојка и ќерка. Карактеристики : Мазна текстура и кадифена мат. Долготрајни и водоотпорни без размачкување. Мини карминот непречено се лизга на усните и ја комплетира мат финишот. Овој мини кармин не се суши и не е леплив. ЗАБЕЛЕШКИ : овој производ е само за надворешна употреба, а капакот мора да биде затворен по употреба. Избегнувајте директна сончева светлина, нормално зачувување на температурата. Ве молиме држете го подалеку од бебиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, може да собере до 3 мелеми за усни или кармини во исто време...

Рачно Миење € Големина : 4 инчи во должина и 1,6 инчи во ширина Кој е погоден за сите мелем за усни со станд�

КАРМИН за ДАМАизработен е од квалитетни материјали за издржливост НАВЛАЖНУВАЧКИ СТАП за УСНИ користи м

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и ЗАШТЕДА на ВРЕМЕБез Разлика Дали сте Почетник Или Шминкер, Овој Комплет Кармин Ќе Ви

Не Мрсна, Невлажна Завршница За Сјај Опис На производот Постигнете голема исплата на бојата со овие вис�

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Течен Кармин Памукдизајн На креативна шема на кутија за цигари, ве прави блескава жена во толпата Овој н

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

Природна формула има одличен долготраен навлажнувачки ефект, веднаш добијте убав и подвижен сјај за ус

13,5 инчи висок за 8,5 инчи широк, погоден за 1 или 2 (750мл) шишиња Изработена од врвна ткаенина од платно во пр

€16 Бои Капсула Кармин ● мини пилула кармин сет содржи 16 убави класични бои, што е евангелие за девојки с

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Мат течниот кармин има двојна глава што е стап за усни и течен кармин Едната страна е сјајна и навлажнув�

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Кремаст Хидратантен Кармин : овој мат кремаст кармин има чувство слично на свила со фина и мека текстура

Дава Усни Долготрајна Слатка Боја Производ Продажба Точка Нето Содржина : 3,5 гр Козметика За Специјална

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Долготраен Кармин 24 часа Водоотпорен : Формула За Кармин со Врвен квалитет, мазно полнење, нежен допир, н

Scroll