Ново
Геометриски Пад Висат Обетки Бохо Изјава Долги Карики 18к Позлатени Лесни Обетки За Жени Девојки

Геометриски Пад Висат Обетки Бохо Изјава Долги Карики 18к Позлатени Лесни Обетки За Жени Девојки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Овие обетки се елегантни или многу попривлечни, што додава боја за која било пригода. Тие се исти како сликите и многу поубави лично кога се носат. Дизајн на обетки : Овие извонредно изработени бохо обетки се излеани од висококвалитетни 18к позлатени, поставени со неправилни линии на шила. Линиите се многу полирани за мазна, сјајна завршница што нема да ја повреди вашата кожа. Тие имаат шуплива тркалезна шема, изречена во форма на брилијантна сончева светлина. Скапоцени и ултра-женски, овие накит со потпис заслепуваат додека ја фаќаат светлината со секое движење на носителот. Стилски Обетки За Сончање : едноставен и модерен дизајн на обетки со геометриски обрачи кои сигурно ќе привлечат внимание насекаде каде што одите. Нежните златни обетки нежно се нишаат додека се носат што убаво ја фаќа светлината и им дава сјај. Обетките имаат долг дизајн на обрач, извонреден и лесен за носење, може да се носат цел ден. Златни Обетки За Сонце Големина : 2,5*1,1 инч. Повод за обетка : Овие обетки со обесени обрачи прават одличен додаток и ќе додадат модерна и без напор завршница на секоја облека. Изгледа сончево, елегантно и ги исполнува тековните едноставни модни трендови. Шупливите обетки можете да ги спарите со вашиот прекрасен фустан, кошула или секојдневен. Тоа е многу секојдневно златни обетки. Овие геометриски обетки апсолутно ги носат класиците во нова област и никогаш нема да тргнат наопаку со ниту една пригода. Специјален Подарок : овие златни обетки покажуваат врвен изглед. Совршен подарок за долги златни обетки за проширување на женската модна гардероба со модерен стил на тренд. Овие значајни обетки со златни капки се совршени за љубовниците, мајките, роднините и пријателите да ја изразат нашата искрена наклонетост и ќе направат одличен роденденски подарок. Гаранција за задоволство : имаме гаранција за задоволство за нашите клиенти. Задоволство ни е да ви понудиме најдобра услуга. Се трудиме најдобро да се осигураме дека нашите долги обетки со бохо висат се со најдобар квалитет. Ако добиете неисправни обетки со геометриски висат, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви понудиме бесплатна замена. Прекрасна И Елегантна. Овие обетки се елегантни или многу попривлечни, што додава боја за која било пригода. Тие се исти како сликите и многу поубави лично кога се носат.

За стоката

Слична стока во категоријата

Fashion Design Explost : обетките со Лустери покрај Водопад ги прават овие метални геометриски обетки од лисја да �

Нејзиниот совршен подарок за вашата најдобра пријателка, невестинска, сестра, мајка, тетка, ќерка и убав

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : легура на Цинк еколошки големина на материјалот : 3см+2,5 см тежина : 3,9 гр Хип

●Дизајн_ Слатки обетки со животински теми ① Тежина 0,002 КГ ●Димензии ● Приближно : 1,490,83 инчи Затворање �

Симпатична Какаду Папагал Птица Тематските Обетки Големина На Висење на какаду : 1,34"(3,4 см)0,91 " (2,3 см), Теж�

ГолеминаВиди слика за обетки големина Враќање во Училиште Обеткиобетки За Наставници изработен е од ви

Ифн дизајн : Оваа пчела и саќе обетки се едноставни, симпатични и елегантни Тоа е совршен подарок за љуби

Врската со синџир е најновиот тренд на додатоци оваа сезона!Овие златни висечки обетки се поврзани со 5 �

Обетките На Камерата се неверојатен дизајн за фотограф, Совршени подароци за вашата љубов кон Фотограф�

Готски Обетки Од Цвеќиња Од Роза : тие се совршени обетки изработени за ноќта на вештерките, дизајниран �

€Етнички Обетки Q : Накит Во Етнички Стил, специјална порака што ја симболизира секоја жена и нејзиното �

Овој дизајн на обетки е едноставен и дарежлив, погоден за сите прилики Метална и платнена уметност во ко

Обетки со моливи : Смешните обетки со моливи изгледаат многу слатко, многу погодни за наставници или уче

Уникатно моделирање : Еден Диск е мал, а површината е мазна и сјајна Другиот е голем, површината е груба, �

Задниот дел на обетката има уникатна гроздобер златна боја без избледување Шармантниот приврзок доаѓа

●Материјал : нерѓосувачки Челик и легура, тој е без олово и без никел ●Големина : Приврзок е 1,8 см 0,5 см (0,

За Обожавателите : Ако многу ја сакате оваа улога и сакате да имате игла, ве молиме изберете не...

● Хипоалергичните обетки со обетки се комбинираат со најкласичниот бар и синџири, така што сте полни со

Материјал : Легура + Смола, Хипоалергично, без абење и не е лесно да исчезнат и да паднат од ушите...

Оваа филмска аниме обетка го прави совршен подарок за секоја пригода, мешајќи се со свечена облека, но с�

Обетки со американско Знаме За Жени : Овие Обетки Со Американско Знаме можат да го претворат секој ден в�

Обетки За Денот На Мајките Со монистра : обетките со пад на буквите имаат деликатни шарми на МАМА со цело

Quotrink Обетки За Срце : уникатниот дизајн на овие обетки е висечките три срца поставени со гроздобер позла

ДИМЕНЗИИ : Обетки Висина 2,8 Инчи х Ширина0,4 Инчи, Тежина15,25 гмс Марка : Во Ахели, ние го пресоздаваме извон

Scroll