Ново
Поддршка на цревото за канализации на алуминиум Camco, поддржува канализациони црева до 10 ', вклучува комплет за ленти за да го обезбедите вашето црево во место, трајн?

Поддршка на цревото за канализации на алуминиум Camco, поддржува канализациони црева до 10 ', вклучува комплет за ленти за да

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 985.92

Поддршка за црево за канализација на РВ : Лифтови и го насочуваат вашето црево за канализација за да помогнат во трошењето да се движи надолу; Овозможува стабилна, дренажа без проблеми. Компатибилност : одговара на цревото за канализација на RV од 10 метри; Работи со сите црева со дијаметар од 3 инчи. Се протега на нерамномерен терен : го држи канализационото црево безбедно на нерамниот терен; Останува на место : нема да лази затворен. Карактеристики : Телескопи до 6 метри и набори до компактен 6-инчи за лесно складирање; Вклучува : комплет за каиш за да се одржи црево безбедно на место. Издржлива конструкција : Направено од траен, лесен алуминиум. Подготвени за употреба : Не е потребно собрание. Производство на CAMCO 40351 : Поддршка за канализационо црево - 10 'преклопување, алуминиум. Производство на CAMCO 40351 : Поддршка за канализационо црево - 10 'преклопување, алуминиум. Поддршката за црево на канализацијата RV на Camco помага да се задржи вашето канализационо црево безбедно над нерамниот терен и обезбедува стабилност за дренажа без проблеми. Поддршката работи со сите црева за канализација со дијаметар од 3 инчи со дијаметар. Се протега долга до 6 метри и се склопува на компактен 6 ¾ инчи за лесно складирање. Вклучува комплет за каиш за да го обезбедите вашето црево за канализација RV во место. Направено од лесен, издржлив алуминиум со цврсти месинг за отпорност на 'рѓа. Поддршката за црево на канализацијата на алуминиум RV на Camco помага да се задржи сè што тече непречено на станицата за депонија. Го лулка вашето црево за канализација RV, обезбедувајќи стабилност за дренажа без проблеми. Комплет за каиш помага во обезбедување на вашето црево за канализација RV во место, дозволувајќи им на поддршката да се позиционира на рамен или нерамномерен терен. Се протега долга до 6 метри, без притаен затворен и се компресира на само 6 инчи за лесно, компактно складирање. CAMCO прави квалитетни производи за RVing, пловење, кампување, влечење, задно, печење и многу повеќе. Нашите производи помагаат да ја однесете вашата страст кон отворено на следното ниво. На срце, Камко е мала компанија со големи аспирации. Од 1966 година, заработивме репутација за обезбедување на супериорна стока со големо одобрување на клиентите. Ние исто така работиме со пронаоѓачи, претприемачи и мали бизниси за да донесеме иновативни производи на пазарот. Во нашето јадро, ние веруваме во производство на исклучителни производи и испорака на супериорна услуга - сè додека обезбедува одлично искуство со клиентите. Седиштето на нашата компанија се наоѓа во Гринсборо, Северна Каролина. CAMCO исто така има бројни производствени капацитети во Соединетите Држави и низ целиот свет. Истражете ја вашата страст на отворено со Камко. Одличните спомени се само авантура.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесно физички отклучување за брзо отстранување на затнувањето Без напор, едноставна работа, погодна за

Вклучува две црева за канализација од 10 метри со ринофлекс со претходно прицврстени фитинзи за бајонет

Универзален стил на бајонет : фитингот во стилот на бајонет се прицврстува на кој било стандарден излез

Богатите сценарија за апликации нашите вреќи за складирање и ремени се разноврсни, можете да ги користи

Тип на вклопување : Универзално вклопување Број на дел : D040120 PB Димензии на пакетот : 9.525 L x 30,48 H x 9.525 W (сант�

[Разновидност] : Лесно се монтира на излезот за отпад од RV со продолжената монтажа на универзална бајоне�

Производ 1 : Карактеристики нови фитинзи за вртење од 360 степени Производ 1 : Вклучува 10 'тешки винил РВ ка�

? Совршено за вашите потреби за складирање ? Нашите торби за складирање RV, доаѓаат како 3 пакет стандардн

Кога сакате да ги чувате цревата во овие торби за складирање на црева RV, не мора да се грижите дали ќе ја �

Црево за продолжување на RV : Обезбедува дополнително достигнување и зависно одводнување за вашиот RV или

На секое семејство му требаат такви практични торби за складирање, не само loversубители на патувања Напра

Scroll