Ново
Закрила за седишта за бебиња за бебиња - Копачка за колички за колички, мулти -употреба на крошна на автомобили, за унисекс бебе

Закрила за седишта за бебиња за бебиња - Копачка за колички за колички, мулти -употреба на крошна на автомобили, за унисекс

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.84

❤ Мулти-употреба на медицински сестри за нови мајки-капаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка за доење, крошна на автомобили, покривка на автомобили, покривка на седиштето за бебиња, покритие за количка, покритие за столче за хранење, дури и марама за медицинска сестра. ❤ Мека и дише - капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди утеха и за мајка и за бебе. ❤ Истегнување и добро блокирање - ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од другите ткаенини што не е лесна за деформирана и брчка по измиена. Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната. ❤ Лесен за употреба - Нашиот дом за медицинска сестра обезбедува целосна покриеност додека медицинска сестра. Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили. Затегнување на отворот на врвот остава повеќе воздух и ви овозможува лесно да ekиркате на вашето бебе. ❤ Совршен подарок - симпатичен дизајн, квалитетна ткаенина, дефинитивно ценета од нови мајки и бебиња. Ова беше хит подарок на забавата за туширање за бебиња и ќе расте заедно со бебето. ❤ Мулти-употреба на медицински сестри за нови мајки-капаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка за доење, крошна на автомобили, покривка на автомобили, покривка на седиштето за бебиња, покритие за количка, покритие за столче за хранење, дури и марама за медицинска сестра. ❤ Мека и дише - капакот на шетачот е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс, тој е многу мек и дише, нуди утеха и за мајка и за бебе. ❤ Истегнување и добро блокирање - ткаенината на капакот на шетачот е повеќе истегната и издржлива од другите ткаенини што не е лесна за деформирана и брчка по измиена. Поважно е дека не можете да ја видите внатре низ ткаенината дури и кога е истегната. ❤ Лесен за употреба - Нашиот дом за медицинска сестра обезбедува целосна покриеност додека медицинска сестра. Најмногу се вклопуваат во мама и автомобили. Затегнување на отворот на врвот остава повеќе воздух и ви овозможува лесно да ekиркате на вашето бебе. ❤ Совршен подарок - симпатичен дизајн, квалитетна ткаенина, дефинитивно ценета од нови мајки и бебиња. Ова беше хит подарок на забавата за туширање за бебиња и ќе расте заедно со бебето. Карактеристики -Нашето покритие на седиштето за бебиња за бебиња е дишено и доволно светло што не го размачкува вашето бебе кога тој/таа негува, обезбедува целосна покриеност на приватноста и доволно простор, но исто така го одржува сонцето од таа чувствителна кожа додека се држи во неговата/ Нејзиното тело топлина. Исто така, му помага на вашето бебе да има сладок сон додека ги штити од ветер. -Покорно функционално и воопшто не е незгодно, ова покритие е лесно да се извади во секое време како капакот на количката, капакот на медицинска сестра и така натаму. -Тајната е навистина мека, може многу да се протега без да се изгуби еластичноста. И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење. Некои користат медицински поклопец, покритие со седиште за автомобили, крошна за количка за бебе, бебе ќебе, менување на шал за бесконечност и многу други! Упатство за перење *Едноставно ја фрлате низ машината за перење и фен. Willе се одржи добро по повеќекратни миења. Заштедете време и хигиенски. *Потребната температура за перење е под 30 степени Целзив. Пакетот вклучуваше 1* капаче за седишта за бебиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

И затоа што е доволно затегнато, лесно е да се облече и да се соблече како корица за хранење...

Почитувани канопи на седиштето на бебето Делукс со автомобил се дизајнирани да одговараат на задните н�

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

Полиестер+спандекс Увезени Повеќе корици за употреба : Може да се користи како покривка на седиштето за

80% полиестер, 20% спандекс Увезени Coversmulti Користење на корици Може да се користи како корица на седиштето

❤ Мултиупотреба на медицински сестри за нови мајкикапаче за шетачи за бебиња, доење на доење, покривка �

Како родител, знам колку може да биде огромно да се движите низ морето на производи за бебиња преку Инте�

80% полиестер + 20% спандекс Големина : 13.4 "x27.6" x28.3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќет

Scroll