Ново
innewgogo слатки птици був 2 пакувања памук британски држач за држач за топка организатор диспензерот пластични стаклени контејнери со капаци од фигури за бања за бања

innewgogo слатки птици був 2 пакувања памук британски држач за држач за топка организатор диспензерот пластични стаклени контејнери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

【Домашен декор】 Овие чисти тегли за организатор на бања се добри елементи на декор на додатоци за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршени за кујната или канцеларијата. Пакет вклучува- избор 1 : Две пакувања. Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните. Материјал : - Пластика Пс. Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат. - Транспарентна пластика со директна шема на спреј. Совршен декор за домови : - Чувајте ги работите организирани. - Совршен додаток на постојниот декор. Може да преземе одговорност за вашиот сопствен простор и да продолжи да ги следи сите ваши работи. - Капаците 100% се вклопуваат во теглите за да ги задржат прашината и лесно да се отворат и да се затворат.【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. - Совршено складирање за памук, памучни топчиња, конец, тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн . Ова не само што ви помага лесно да ги лоцирате предметите, туку ги одржува чистите и санитарните., Погоден за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на суета, полица, спална соба, исто така совршена за кујната или канцеларијата. Тоа е совршен додаток на постојниот декор. организирано. - Искрено, водоотпорен, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. 【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материјал со директна шема на спреј, тоа е изоларно, водоотпорен, издржлив и не е лесен за кршење. 【Идеална големина】 Овие 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (H) x 2,75 (г) инчи на држач за држачи се совршени организатори за мали предмети, прилично лесни за складирање и извадување, како што се памук, памук, конец за избирање , тампон, соли за бања, лента за коса, четка за шминка, јајце за убавина, четка за лице, креони, бонбони, пенкала, клип, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

ГОЛЕМИНА : 4.13(Ж)х 2.75(Д)Инч Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резерво�

Совршен како подарок за загревање на куќата, подарок за туш за бебиња, подарок за роденден, подарок за Де

Function функција ✌ ✌ со 2 тегли за пакување,комплетот канистер обезбедува многу простор за чување памучни

ГОЛЕМИНА : 4.13(Ж)х 2.75(Д)Инч Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резерво�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и

Пигтите обезбедуваат електрично поврзување со различни сензори и активатори Кога не е заменето, возило

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Исто така, бамбус послужавник може да се користи организатор за складирање за парфем, свеќи, накит, клуч�

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

ПРЕКРАСНИ УКРАСИ : со прекрасни дезени, декоративен е и ја комбинира убавината со организацијата; соврш

Совршен за организирање шалтер за бања : канистрите за бања може да се користат за складирање на суета о�

€®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите тегли за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и

Материјал : Изработен од премиум акрилна пластика, еколошки, без мирис, отпорен на кршење и издржлив Го�

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

ПС АКРИЛНИ КОНТЕЈНЕРИ за СКЛАДИРАЊЕ произведени со врвен материјал, со одлична издржливост и практично

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Канистер За бања : Изработен од абс материјал, многу и сигурен за долг период Кутија За Памучна Подлога :

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина ●Додатоци за бања Со Ид

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина ●Додатоци за бања Со Ид

Држач за памук синестур симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суе�

Scroll