Ново
Шеќер Черепот Ден Ноќта На Вештерките Држач За Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Брисеви Топчести Кругови С?

Шеќер Черепот Ден Ноќта На Вештерките Држач За Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

- ПРЕКРАСНИ УКРАСИ : со прекрасни дезени, декоративен е и ја комбинира убавината со организацијата; совршен е за вашата суета, бања и е идеална декорација на домот. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. - Многу е погоден за бања, кујна, спална соба итн. - ВИСОКОКВАЛИТЕТНА УСЛУГА - - - ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа!. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите канистри за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. во канцеларијата. Совршен како подарок за загревање на куќата, подарок за туш за бебиња, подарок за роденден, подарок за Денот на Мајката, подарок За Денот на Благодарноста, подарок За Ноќта на Вештерките, божиќен подарок, подарок За Одмор за жени, семејство, пријатели. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. Отпорен на прашина и водоотпорен, ја штити чистотата и хигиената на складиштето. Qéragion и ОРГАНИЗАЦИЈА : канистрите за бања се идеални за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, клипови, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. за да ги одржувате комодата и работната површина уредни и уредни; исто така е многу погоден за чување мали предмети како што се штипки, пенкала итн. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите канистри за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи.

За стоката

Слична стока во категоријата

ГОЛЕМИНА : 4.13(Ж)х 2.75(Д)Инч Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резерво�

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Исто така, бамбус послужавник може да се користи организатор за складирање за парфем, свеќи, накит, клуч�

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за држач за памучна подлога : 4,13 (ч) x 2,75 (�

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Function функција ✌ ✌ со 2 тегли за пакување,комплетот канистер обезбедува многу простор за чување памучни

ПРОИЗВОДОТ ВКЛУЧУВА : Ставка вклучува : 2 Пакувања од 10 унци и 1 пакување од 20 унци носители на qtips, 6 бели е�

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот организатор на бања мери : 4 Многу е погоден за

€®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите тегли за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Канистер За бања : Изработен од абс материјал, многу и сигурен за долг период Кутија За Памучна Подлога :

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Транспарентна пластика со директна шема на спреј 【Топла услуга】 Ако добиете скршен производ или недо�

ГОЛЕМИНА : 4.13(Ж)х 2.75(Д)Инч Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резерво�

Scroll