Ново
Слатки Летечки Пчели Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Топчиња За Тркалезни Кругови Соли За Капење

Слатки Летечки Пчели Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Топчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

€®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите тегли за бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи.75(D) ВНАТРЕ. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања.

За стоката

Слична стока во категоријата

Држач за памук синестур симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суе�

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Совршен за организирање шалтер за бања : канистрите за бања може да се користат за складирање на суета о�

Канистер За бања : Изработен од абс материјал, многу и сигурен за долг период Кутија За Памучна Подлога :

Function функција ✌ ✌ со 2 тегли за пакување,комплетот канистер обезбедува многу простор за чување памучни

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина ●Додатоци за бања Со Ид

ПС АКРИЛНИ КОНТЕЈНЕРИ за СКЛАДИРАЊЕ произведени со врвен материјал, со одлична издржливост и практично

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина ●Додатоци за бања Со Ид

Материјал : Изработен од премиум акрилна пластика, еколошки, без мирис, отпорен на кршење и издржлив Го�

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2.75 "широк, 4.13" висина ●Додатоци за бања Со Ид

, Погоден за повеќето украси за дома, како што се резерви за тоалети, додатоци за бања, организирање на су

Scroll