Ново
ФИСИ Клип За Коса, Клипови За Канџи За Густа Коса, Големи Клипови За Канџи За Коса, Нелеплива Голема Канџа За Коса, Големи Силни Држачи За Коса За Жени Девојки, Долга/?

ФИСИ Клип За Коса, Клипови За Канџи За Густа Коса, Големи Клипови За Канџи За Коса, Нелеплива Голема Канџа За Коса, Големи Силни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 216.96

Клипови за коса од 3 Пакувања : Содржи 3 парчиња клипови за нокти за коса, црвена, жолта и црна. Ги задоволува вашите различни потреби за различни прилики како датира, свадба, одење на училиште, дружење, миење лице, носење шминка, туширање итн. Нелепливи Силни Држачи За Канџи За Густа Коса : ФИСИ мат коса со големина на канџи 4,33 х 1,97 х 1,34 инчи. Со Силна метална пружина и дополнителни 7 заби во канџите, ја држи вашата коса толку цврсто. Висококвалитетни Клипови За Коса Со Канџи : Изработени од висококвалитетен акрилик и силна метална пружина. Тие ќе останат во одлична состојба дури и ќе ги фрлат од високо. Мазни Заби, Удобни За Носење : мазните тркалезни заби не го гребеат вашиот скалп. Лесните клипови за коса не додаваат тежина на вашата коса. Се чувствува удобно дури и по целодневно носење. Шик Дизајн : Овие џамбо коса вилица стегач е мат, леопард модел во 3 бои (црна на е солидна). Обезбедете брз и лесен пристап до секојдневен стил или полуформално ажурирање. Тоа е за сите возрасти, сите бои на косата и сите видови на коса. Сакаше да ја држи косата на место. Вашите штипки за коса се добро завиткани со филм со меурчиња и спакувани со кутија за да бидете сигурни дека се во добра состојба за време на породувањето. Овие џамбо стегач за вилица за коса е мат, леопард шема во 3 бои (црната е цврста). Обезбедете брз и лесен пристап до секојдневен стил или полуформално ажурирање. Содржи 3 парчиња клипови за нокти за коса, црвена, жолта и црна. Ги задоволува вашите различни потреби за различни прилики како датира, свадба, одење на училиште, дружење, миење лице, носење шминка, туширање итн. Мазните тркалезни заби не го гребеат вашиот скалп. Лесните клипови за коса не додаваат тежина на вашата коса. Се чувствува удобно дури и по целодневно носење. ФИСИ мат коса ноктот големина 4.33 х 1.97 х 1.34 инчи. Со Силна метална пружина и дополнителни 7 заби во канџите, ја држи вашата коса толку цврсто.

За стоката

Слична стока во категоријата

?€Висок Квалитет И Издржлив Q клиповите за коса се изработени од премиум дебел пластичен акрилик и легу�

Погоден за дами од сите возрасти Идеален за секојдневно носење, лесен за употреба Убава мода и извонред�

Материјал : Изработен од специјална издржлива пластика, клипови за канџи насликани со хавајски цвет ...

Една Големина Одговара На Сите : Ова 1.6 * 1.6 * 1.6 инчната средна големина е најсоодветната големина за држе�

Лак За Коса Од Пеперутка : Изработен од добар материјал, безбеден и, и ги прави многу убави и извонредни...

Најнов Дизајн : клипови за нокти за коса со уникатен дизајн Во Форма На Градиент, Совршен За украсување н

Никогаш не Се Задоволувајте Со Помалку Квалитет : Нашите Клипови За Канџи за Коса се изработени од врвен

€Моден Дизајн q : француски Дизајн барети со целулоидна шема на желка, не само што ја разубавуваат вашат�

Пријателски Користете Фризури овие клипови за канџи се безбедни и лесни Удобни се и лесни за носење, цв�

Нелизгање : Изработени од мека мат гумена обвивка и отворени речиси 180 степени моќен метал spring.It може цвр

?6 внимателно избрани бои Нашиот француски дизајнер Томас ја создаде оваа колекција на цветни клипови з�

? ГОЛЕМИ КЛИПОВИ ЗА КАНЏИ ЗА КОСА ЖЕШКА РОЗОВА : нашите клипови за канџи за коса се големи, големината е о�

●ШТО ДОБИВАТЕ€6 Парчиња клипови за коса од банана со стилски дизајн Големиот клип за коса е долг 5 инчи /

●Стилски Метален Клип За Коса● : ќе добиете стилски и нежен метален клип за канџи, популарен стил, лесен

Дизајн инспириран од полумесечина Кадрава, права коса и секоја фризура Боја : 4 бои Димензии : 3,5 х 1,7 х 1,7 и

1 АРФИН големи алигаторски клипови за коса за жени е гроздобер облик на паун со светкав кристал,носи шар�

€Симпатична Коса Канџи Клипови】 симпатична цвет коса клипови се модерни и слатки, различни светли бои

€2 Совршен Стил Q : пакетот доаѓа со 6 парчиња клипови за коса, 3 парчиња Екстра Големи клипови за канџи, го

Заштитете Ја Косата : овие штипки за коса за жени се изработени од висококвалитетна акрилна пластика и б

#Добар Избор : најголемата предност на овие клипови за коса е тоа што тие имаат супер големи рачки, кои мо

Совршен за создавање лесни фризури Делумно брзо ажурирање или пунџа или целосни ажурирања, држејќи ја к

Моден Дизајн оваа клипови за коса е совршена големина за да ја држите косата во пунџа или друг шик стил..

●Нова Идеја : Додадете дизајн На цвеќе врз основа на оригиналниот клип За коса, не само за безбедно да ја

●Пренослива Големина ● големината На средната спојка за канџи е 2 инчи.Пренослива и компактна големина

Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен природен пријателски целулоиден ацетат и безбедносн

?ДОВОЛНА КОЛИЧИНА : 20 Парчиња средни клипови за нокти за коса за жени и девојки, вклучувајќи 20 мат цврсти

€МултиБоја Пакет6 Пакет МултиБоја исклучителна желка школка модели Коса Канџи Клипови Големина3,2 х 1,2 х

Одговара На Повеќето Луѓе : Без разлика дали вашата коса е густа, ретка или обична коса, нашите клипови з�

Scroll