Ново
4K Видео камера, 56MP 16x дигитален зум WiFi камера камера, 3,0in допир на екран на допир, фотоапарати со далечински управувач, применливо за раст, патување, брак, рекорди во к

4K Видео камера, 56MP 16x дигитален зум WiFi камера камера, 3,0in допир на екран на допир, фотоапарати со далечински управувач,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1128.00

Апликации : Камерата е лесна и преносна, може да се примени за многу сцени, како што се записи за раст на бебето, патување, брак, записи во кампусот, итн. Wi Fi врска : Видео камерата може да се контролира преку апликација за мобилен телефон. Инфрацрвениот далечински управувач може автоматски да фотографира убави HD фотографии и видеа. Инфрацрвениот далечински управувач може автоматски да фотографира убави HD фотографии и видеа. Безжичен далечински управувач : опремено со безжичен далечински управувач, поддржувајќи снимање на тајмингот на 2 S, 5 S, 10 S. Поврзете се на Wi Fi за да го синхронизирате екранот на камерата чекор по чекор и да ја управувате камерата за да фотографирате и видеа. Со USB конекторот, ви овозможува да ја поврзете камерата со компјутер со USB кабел за да гледате фотографии и видеа.

За стоката

Item Type:
4K Video Camera
Material:
Plastic
Gross Weight:
552g / 19.5oz
Image Resolution:
VGA, 2M, 5M, 7M,10M,12M,16M,20M,24M,28M,48M,56M
Picture Format:
JPG
Video Resolution:
4K, 2K, FHD, HD
Video Format:
MP4
Screen Size:
3.0 inch touch screen
Digital Zoom:
16x
Shutter:
Electronic
Self Timer:
2 seconds, 5 seconds, 10 seconds
Storage:
Up to 256G storage card(not included)
Camera Battery:
1pc 1500mAh lithium battery (included)
Remote Control Battery:
2pcs AAA battery (not included)
Package List:
1 x Digital Video Camera:
1 x Camera Battery:
1 x Camera Bag:
1 x Remote Control( Battery Not Included):
1 x USB Cable:
1 x HD Cable:
1 x Manual:

Слична стока во категоријата

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 103 H71261949 103 H71261949 УНИТ Тип : Тежина на парчиња : 2kg Големина на пакетот : 50

Тип на мотор : DC мотор Потекло : нас (потекло) Број на модел : 1734IB8 Тип на мотор : DC мотор Потекло : нас (потек�

Број на модел : EDS10004 T0015 MPCB20 Ver2.0 Тип на мотор : Одбор на процесорот Број на модел : EDS10004 T0015 MPCB20 Ver2.0 Тип на мо

Тип на мотор : екран на допир Број на модел : USP 4.484.038 G25 Тип на мотор : екран на допир Број на модел : USP 4.484.038

Број на модел : VW3 A3608 Тип на мотор : Модул NEE Electron Technology Co., Ltd е многу професионална компанија за допир пане

Потекло : CN (потекло) Состојба на артикалот : се користи добро во работењето Ве молиме, kindубезно добредој�

Сертификација : CCC Тип : Хибрид Број на модел : Мотор и возач Фаза : 2 Одржување на вртежен момент : 2.2nm 57 Зат�

Број на модел : 5,5мм куршуми приклучоци Банана конектор Е прилагодено : да Тип : Терминал за крим 100 пара = 2

Боја : Позиција 14 Број на модел : FPCB0.8RAH2.5X Место на потекло : Гуангдонг, Кина (копното) Тип на производ : дно�

Број на модел : SAF Е прилагодено : да Тип : MS 3102 A 2410p Број на модел : SAF Е прилагодено : да Тип : MS 3102 A 2410p Модел :

EU ROHS : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8533.21.00.30 Автомобилство : Да PPAP :

Тип на мотор : SGDRSDA140 A01 B Број на модел : SGDRSDA140 A01 B Тип на мотор : SGDRSDA140 A01 B Број на модел : SGDRSDA140 A01 B...

HC X1500 4 K Professional Camcorder со 24x оптички зум (црна) адаптер за наизменична струја AC кабел пакет на батерии што �

Боја : 4p Тип : Сплице Број на модел : Стандард Боја : 4p Тип : Сплице Број на модел : Стандард Белешка : Пласти�

Број на модел : 6 FX80022 CQ31 Тип на мотор : Кабел NEE Electron Technology Co., Ltd е многу професионална компанија за допир п�

Брзина : GD200 HFT120 C8 S Сертификација : CE Фаза : еднофазен Број на модел : GD100 HFL120 C8 S Фреквенција : Стандард Брзи

Број на модел : GP2501SC11 Тип на мотор : екран на допир Број на модел : GP2501SC11 Тип на мотор : екран на допир...

Функција за пауза : поддршка Ве молиме, внимателно прочитајте го упатството за корисникот пред употреба

Користејќи 3инчен екран, погодно е за нас да снимаме видео и да ги прилагоди параметрите на камерата во р

Напон : Транзистор 8 во 8 ou Снабдување со електрична енергија : ДЦ Број на модел : S7200 Тип на мотор : Степер м

Број на модел : UG330 HSS4 Тип на мотор : екран на допир NEE Electron Technology Co., Ltd е многу професионална компанија за д

EU ROHS : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8533.21.00.30 Автомобилство : Да PPAP :

Тип : растение Потекло : Кина на копното Состојба на артикалот : се користи добро во работењето Тип : раст�

Број на модел : RTXM167526 DM Тип на мотор : Модул Број на модел : RTXM167526 DM Тип на мотор : Модул Имаме фабрика да го

Scroll