Ново
4K Видео камера, 56MP 16x дигитален зум WiFi камера камера, 3,0in допир на екран на допир, фотоапарати со далечински управувач, применливо за раст, патување, брак, рекорди во к

4K Видео камера, 56MP 16x дигитален зум WiFi камера камера, 3,0in допир на екран на допир, фотоапарати со далечински управувач,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1128.00

Апликации : Камерата е лесна и преносна, може да се примени за многу сцени, како што се записи за раст на бебето, патување, брак, записи во кампусот, итн. Wi Fi врска : Видео камерата може да се контролира преку апликација за мобилен телефон. Инфрацрвениот далечински управувач може автоматски да фотографира убави HD фотографии и видеа. Инфрацрвениот далечински управувач може автоматски да фотографира убави HD фотографии и видеа. Безжичен далечински управувач : опремено со безжичен далечински управувач, поддржувајќи снимање на тајмингот на 2 S, 5 S, 10 S. Поврзете се на Wi Fi за да го синхронизирате екранот на камерата чекор по чекор и да ја управувате камерата за да фотографирате и видеа. Со USB конекторот, ви овозможува да ја поврзете камерата со компјутер со USB кабел за да гледате фотографии и видеа.

За стоката

Item Type:
4K Video Camera
Material:
Plastic
Gross Weight:
552g / 19.5oz
Image Resolution:
VGA, 2M, 5M, 7M,10M,12M,16M,20M,24M,28M,48M,56M
Picture Format:
JPG
Video Resolution:
4K, 2K, FHD, HD
Video Format:
MP4
Screen Size:
3.0 inch touch screen
Digital Zoom:
16x
Shutter:
Electronic
Self Timer:
2 seconds, 5 seconds, 10 seconds
Storage:
Up to 256G storage card(not included)
Camera Battery:
1pc 1500mAh lithium battery (included)
Remote Control Battery:
2pcs AAA battery (not included)
Package List:
1 x Digital Video Camera:
1 x Camera Battery:
1 x Camera Bag:
1 x Remote Control( Battery Not Included):
1 x USB Cable:
1 x HD Cable:
1 x Manual:

Слична стока во категоријата

Број на модел : TPS0061 DF11 Тип на мотор : екран на допир Број на модел : TPS0061 DF11 Тип на мотор : екран на допир NEE El

(Белешка : Оваа камера не вклучува SD мемориска картичка) 【Мултифункционална камера】 Камерата за vlogging и�

Потекло : CN (потекло) Број на модел : SGMAHA3 A2 AIR11 SGMAHA3 A2 AIR11 UNIT Тип : Пикапна тежина : 2kg Големина на пакетот : 50с�

Број на модел : MRJ370 A Снабдување со електрична енергија : ДЦ Тип на мотор : MRJ370 A Број на модел : MRJ370 A...

Користејќи 3инчен екран, погодно е за нас да снимаме видео и да ги прилагоди параметрите на камерата во р

Број на модел : GP2501SC11 Тип на мотор : екран на допир Број на модел : GP2501SC11 Тип на мотор : екран на допир...

【Надградена функција за ротирање на зумирање】 Да се ​​има таква камера за мали деца како што е камера�

Број на модел : GT / Gunze USP 4.484.038 G26 Тип на мотор : Скриен на допир Имаме фабрика да го направиме секаков вид н�

Број на модел : RTXM167526 DM Тип на мотор : Модул Број на модел : RTXM167526 DM Тип на мотор : Модул Имаме фабрика да го

Број на модел : EDS10004 T0015 MPCB20 Ver2.0 Тип на мотор : Одбор на процесорот Број на модел : EDS10004 T0015 MPCB20 Ver2.0 Тип на мо

Боја : Позиција 14 Број на модел : FPCB0.8RAH2.5X Место на потекло : Гуангдонг, Кина (копното) Тип на производ : дно�

Можете далечински да го контролирате овој 4 K рекордер далечински под кој било агол за да фотографирате �

Тип : Генератор Број на модел : Стандард Излезен напон (V) : стандард Тип на генератор на електрична енерги

Тип : растение Потекло : Кина на копното Состојба на артикалот : се користи добро во работењето Тип : раст�

Напон : DVP08 XP11 R Тип на мотор : Степер мотор Снабдување со електрична енергија : ДЦ Број на модел : DVP08 XM11 N На

Боја : 4p Тип : Сплице Број на модел : Стандард Боја : 4p Тип : Сплице Број на модел : Стандард Белешка : Пласти�

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 103 H71261949 103 H71261949 УНИТ Тип : Тежина на парчиња : 2kg Големина на пакетот : 50

ЕУ РОХС : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8533.21.00.30 Автомобилство : Да P

Број на модел : TP3342 S1 Тип на мотор : стакло на допир Број на модел : TP3342 S1 Тип на мотор : стакло на допир NEE Elec

Тип на мотор : AC мотор Сертификација : Ништо Потекло : ЈП (потекло) Број на модел : 7 MBP80 RTA060, A50 L00010330, 7 MBP80 RTA060

Тип : Генератор Број на модел : Стандард Излезен напон (V) : стандард Тип на генератор на електрична енерги

Број на модел : SAF Е прилагодено : да Тип : MS 3102 A 2410p Број на модел : SAF Е прилагодено : да Тип : MS 3102 A 2410p...

Тип на мотор : ДИ Број на модел : KLC1000 / 230 KLC1000 Тип на мотор : ДИ Број на модел : KLC1000 / 230 KLC1000 NEE Electron Technology Co., Ltd

Број на модел : PWS1711STN Тип на мотор : екран на допир Број на модел : PWS1711STN Тип на мотор : екран на допир NEE Electr

Scroll