Ново
Мифор ЈИШОП Црн Камин 4 Сечило Топлинска Топлинска Шпорет На Пелети Вентилатор Рерна Дрва Режач Еко Вентилатор Алатки За Декоративни Додатоци Портал

Мифор ЈИШОП Црн Камин 4 Сечило Топлинска Топлинска Шпорет На Пелети Вентилатор Рерна Дрва Режач Еко Вентилатор Алатки За Декоративни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

2. Не е потребна батерија или електрична енергија. 3. Обезбедете подобар воздух : подобрената циркулација на топол воздух обезбедува поголема удобност и го намалува дрвото на печката за околу 20%. 4. Долг работен век : основата на вентилаторот прифаќа Уред за Заштита од Биметал. Телото на печката е изработено од анодизиран алуминиум и може да издржи висока температура до 350 Степени Целзиусови. Дури и ако работи долго време на високи температури, нема да се деформира или деформира. 5. Безбедна употреба : Ако температурата на површината надмине 300 Целзиусови, заштитниот уред нежно ќе го подигне предниот дел на вентилаторот за да ги заштити ТЕГ и моторот. Економично-Не се потребни батерии или електрична енергија. Ефикасно циркулира топол воздух низ собата. Вентилаторот на печката се ротира со помош на топлината на површината на печката и автоматски ја прилагодува брзината според температурата на површината на печката спецификацијаматеријал : Метализација : 12,5*12 см лист 4 лисја брзина на ветерот 1100 вртежи во минута ® 25дборбна температура 60-350 Целзиусови пакети вклучува : 1*вентилатор за шпорет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ново Дизајниран, Поголем Волумен На Воздух, Помал шум.Вие дури и не знаете дека вентилаторот на шпоретот

Ново Дизајниран, Поголем Волумен На Воздух, Помал шум.Вие дури и не знаете дека вентилаторот на шпоретот

Нема да се деформира, менува бојата или ' рѓа или кородира дури и ако работи долго време на високи темпер�

Тивко работење, раширете ја топлината низ просторијата и подигнете ја температурата со низок шум, подоб

Ја генерира својата енергија благодарение на топлината што ја ослободува површината на шпоретот Основ�

Додавајќи повеќе весела божиќна атмосфера во вашата соба, канцеларија или празнична забава со овој вен�

Забелешка! ! За Дијаметар На Грип 13,521см.Влезниот Напон е 220v, (напон 110 V120v, ќе бидеме опремени со конвертор

Анодизиран Алуминиумски Материјал : целиот вентилатор е направен од анодизиран алуминиум, кој нема да '

Комплетот вклучува двојна единица за вентилатор, 3пролетен кабел за напојување, контролер со променлив�

Приклучокигра, влезот на адаптерот за напојување 100 V ДО 240 V ; овозможува вентилаторот да се напојува пре�

Нашите производи се широко користени во печки на дрва, шпорети на гас, печки на пелети итн...

Голем Волумен На Воздух : 5 сечила дифузен топол воздух 50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти ко

Топлината Е нетоксична и никогаш не е опасна и не произведува штетни или опасни нуспроизводи дури и во у

забелешка! ! ! Работниот напон на производот е 190230v, а нацртвентилаторот индуциран од оџакот се користи с�

50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти кога температурата е достигната 50 (122)...

1.Поддршката на печката е елоксиран алуминиум, а отпорноста на висока температура е до 752°F (400°C)...

Пред да го користите вентилаторот, проверете дали вентилаторот е оштетен Ве молиме дозволете 12см разли�

2.САМОРЕГУЛИРАЊЕработи автоматски помеѓу 122660°F со саморегулирачка брзина Вклучениот мерач на температ�

* Многу е погоден за додатоци за оџаци Нацртвентилаторот предизвикан од оџакот генерира вшмукување и пр

● ЗАБЕЛЕШКАработниот напон на производот е 220v( напон 110 V120 V, ќе бидеме опремени со конвертор на напон), З�

Шепотот е тивок, а единствениот подвижен дел е собранието Вие дури и не знаете дека вентилаторот на шпор

50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти кога температурата е достигната 50 (122) Колку е потопла осн

● 5 Сечила Голем Волумен На Воздух : надградените 5 сечила ќе циркулираат повеќе топол воздух низ вашата

Еколошки И Самостојно Напојуван : Термоелектричниот модул делува како мал генератор за напојување на м

Scroll