Ново
Туш сапун држач за садови за бања Организатор корпа за кујнски решетки за складирање wallид без дупчење шампон за туш гел држач за складирање на бања, црно

Туш сапун држач за садови за бања Организатор корпа за кујнски решетки за складирање wallид без дупчење шампон за туш гел држач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

[Складирајте ги предметите] монтиран кади за туширање со дизајн на чувари помага да заштедите место, да поставите предмети цврсто и стабилно, избегнувајќи паѓање или наклон на ризик; Современиот дизајн ќе донесе уникатен и исклучителен стил. [Организатор на корпа за туширање за брза мозоци] Полиците за складирање на wallидови со дизајн на отворена мрежа за максимална вентилација и капење. Чувајте ги вашите производи за бања чисти. Севкупниот дизајн е едноставен и елегантен, оваа решетка за туширање е совршен избор за чување на декор за дома. [Одличен организатор на туш] Овој кади за туширање на wallидови може да ви помогне подобро да ги организирате потребите за бања. Погоден е за бањи, кујни, дневни соби и спални соби. И подебелата и поширока ограда спречува да паднат предмети. [Издржлив материјал] без 'рѓа и како и цврста конструкција што може да ја користи со години. Стандардниот процес гради деликатна завршница што е убава и долготрајна. Дизајнот на отворена жица обезбедува течност да се исцеди побрзо, така што ефикасно да спречи скалирање и одржување на суво цело време. [Нанесете на повеќекратна површина] работи најдобро на калено стакло, не'рѓосувачки челик, плочки, вештачки мермер и секоја мазна цврста површина. Пол за четкичка за заби за бања wallид монтирање бесплатно удирање тоалет тоалет тоалет за мијалник за миење садови за миење садови, не е лесно за 'рѓа, цврста структура Спецификација : Функција : Нема материјал за удирање : Стил на железо : Едноставен и модерен метод на инсталација : Сцена за складирање на wallид за вшмукување : Пакет за складирање на бања : Бања за складирање : Бања за складирање : Бања *1 Совет : Поради различни алатки за мерење и методи, може да има мали грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стр Со самолепила инсталација, лесна за употреба и зачувување на вашиот труд Одлично за куќи, станови, к�

✽ Антикавга : Направено од вселенски алуминиум, антикорозија, погодна за влажни околини како што се бањ�

★ Материјал со висок квалитет : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и отпорен на 'рѓа...

【Премиум материјал】 Направено од силна полиестерска мрежа и крпа од Оксфорд Двојните рачки можат да в�

Без нокти и без удирање, лесен за инсталирање, практични и убави Произведен со добар квалитет на материј

Аголната полица е конструирана од еколошки и издржлив ABS материјал, безбеден и без мирис Со дизајнот на �

Додатоци за бања Материјал : Кошницата за туширање е изработена од висококвалитетен акрилик, не'рѓосува

Триаголен решетка за туширање решетката за бања агол бања решетката за складирање решетката за складир

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Подигнете, притиснете и заклучете ја функцијата за безбедна адхезија на мазни површини Направено од тр�

✽ Заштита на кожата : Рабовите на полиците се заоблени за да ја заштитат вашата кожа од гребнатини...

Моќен решетка за крпи Мултиполивите и мултикуките имаат голем простор и користат најмала вредност на п�

Организатор за складирање на бања : Прекрасен држач за играчки за бања за да се заокружи, чува и чува чис�

Направено од ABS материјал, површината е позлатена со хром, не е лесно да се 'рѓа, и е издржлива Постојат дв

Решетката за складирање на туширање користи дизајн од десен агол од 0 степени, овозможувајќи ви да напра

Дизајн на wallидови со вшмукување чаша, се придржувајте се на wallидот цврсто, така не прави штета на wallидот

[Мултислој] : Лесно се класифицира и лесен за наоѓање предмети [Засилување на панелот] : Панелот е подигна

✅ 【задолжителен полица за туширање】 Нашиот сет на организатор за туширање се состои од 2метални полиц�

Кука за крпи за туширање : усвојува прецизно производство за да ги подобри стабилните карактеристики и �

Аголната рамка е изработена од пријателски, издржлив материјал PA+PE,, безбеден и без вкус...

Боја : 2 парчиња Број на модел : Кутии за складирање LYLKD118 Оптоварување : 100 кг Користете : торба...

Scroll