Ново
Carwiner туш кади полица за бања 2-пакет, корпа со 8 куки за балсам за висечки шампон, SUS304 не'рѓосувачки челик решетката за складирање на wallид за кујна, без дупчење

Carwiner туш кади полица за бања 2-пакет, корпа со 8 куки за балсам за висечки шампон, SUS304 не'рѓосувачки челик решетката

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Не'рѓосувачки челик. Capasitubal 2pack-Capital Capital】- Оваа висечка корпа за виси може да ви помогне да чувате дневни производи, тоа е многу погодно за бања, тоалет, кујна, просторија за прав, итн. Направете го вашиот дом поубав. 12.2x4.7x3.5in, големиот капацитет за складирање обезбедува доволно простор за ставање предмети. 【Додавање без трага】- Лепилото без трага ја прави полицата цврста, така што организаторот за туширање може да складира максимум.30 фунти тешки предмети трае долго време. 【SUS304 Материјал】- Полицата за туширање е изработена од не'рѓосувачки челик SUS304. Декорирајте ја вашата бања совршено во исто време. 【6+2 куки】- 8 куки за висечки жилет, мијалник, сунѓер, мијалник, лофула, крпи, итн. Две дополнителни големи куки, лепило на задниот дел, можете да го залепите каде и да ви треба, да го направите поставувањето на вашата ставка поудобна и флексибилен. 【Што добивате】- 2 x кадини за туширање, 6 x виси куки, куки за бричење од 2 x, 2 x лепила, 1 x Упатство за корисникот и нашата пријателска услуга за клиенти. Ние сакаме да се осигураме дека сте тотално среќни!.

За стоката

Слична стока во категоријата

[ПП материјал] : Тој усвојува нов ПП материјал, кој не е лесно да се старее и да се заштити здравјето на чл�

✽ Заштита на кожата : Рабовите на полиците се заоблени за да ја заштитат вашата кожа од гребнатини...

[Space Saver] Оваа мултифункционална кутија за бања е совршена за складирање на најразлични материјали...

Вистинската големина ќе преовладува во натура Искористен од 'рѓа и водоотпорен : Алуминиумот во вселена

Боја : 2 парчиња Број на модел : Кутии за складирање LYLKD118 Оптоварување : 100 кг Користете : торба...

Боја : кафе Стил : Американски стил, ретро, ​​корејски стил, медитерански стил на село, едноставен стил, �

Стр Со самолепила инсталација, лесна за употреба и зачувување на вашиот труд Одлично за куќи, станови, к�

Подигнете, притиснете и заклучете ја функцијата за безбедна адхезија на мазни површини Направено од тр�

Нето на плажа школка : дизајн на чаша за вшмукување, лесен за употреба, лесен за собирање, заштеда на прос

Целосна употреба на аголен простор, мали предмети, голем простор за складирање Висока цврстина, силна л�

Инсталација за залепеност : Овој држач за туширање монтиран во wallид користи инсталација од типот на пас�

Додатоци за бања Материјал : Кошницата за туширање е изработена од висококвалитетен акрилик, не'рѓосува

пластика Држач за шампон за туширање : Дизајн на самостојно лепило, можете да инсталирате решетката за ш

Организаторот Макс држи 22 bs водоотпорни за складирање на туширање пластика бела.【Една секунда инстала�

✔ Ставете гел за туширање, шампон и други производи за бања во бањата; Тоалетите, како што се сапун и чет�

Организатор на туш кади Нашите лебдечки полици за Wallид не само што можат да се користат во дневните прос

Пакет вклучува : 1 полица [Квалитетен материјал] : Изработено е од високо квалитетен ABS материјал, кој е ц�

Направено од ABS материјал, површината е позлатена со хром, не е лесно да се 'рѓа, и е издржлива Постојат дв

[Мултислој] : Лесно се класифицира и лесен за наоѓање предмети [Засилување на панелот] : Панелот е подигна

вселенски алуминиум Организатор на монтирани wallидови : Донесете едноставен, но елегантен поглед на ваш�

Дизајн на wallидови со вшмукување чаша, се придржувајте се на wallидот цврсто, така не прави штета на wallидот

Scroll