Ново
Козметичка кутија за складирање поставена со wallидови на Anncus со фиока за нега на кожата за нега на производи од голем капацитет, организатор на ѓердан куќиште за куќ

Козметичка кутија за складирање поставена со wallидови на Anncus со фиока за нега на кожата за нега на производи од голем капацитет,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 368.00

Боја : Бела. Потекло : CN (потекло). Количина на решетки : 2. Материјал : пластика. Тип на пластика : компјутер. Козметичка кутија за складирање поставена со wallидови со фиоки за нега на кожата, лавици за производи од голем капацитет, организатор на ѓердан, куќиште за домаќинства, бања, Козметиката е јасна на прв поглед и лесна за преземање.3.organize во слоеви за да се сместат повеќе. Спецификации : Боја : зелена, розова, белци : како што е прикажано Телефон : 1.4kgmaterial : ppnote : · Вистинското рачно мерење може да биде погрешно. Реалната големина е предмет на вистински производ. · Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да биде малку различна од вистинскиот производ. Please refer to the actual product.Item specifics : Origin : CN(Origin) Lattice quantity : 2 Material : Plastic Plastic type : PCFeature : Eco-Friendly Feature : Folding Feature : Stocked Type : Storage Boxes & Bins Load : 120 kg Capacity : 12 LStyle : Europe Technics : Glossy Shape : ROUNDUse : Jewely Specification : 80*60*40 CMProduct : Dorth Olor : Green Pink White Size : 23.5x9.5x34.5cmweight : 1,4kgfeature1 : голем капацитет Feature2 : со Cture Feature3 : водоотпорен и водоотпорен и проток.

За стоката

80*60*40cm:
Product:
Other
Color:
GreenPinkWhite
Size:
23.5x9.5x34.5cm
Weight:
1.4Kg
Feature1:
large capacity
Feature2:
With Drawer
Feature3:
Waterproof and dustproof

Слична стока во категоријата

Боја : 2 парчиња Број на модел : Кутии за складирање LYLKD118 Оптоварување : 100 кг Користете : торба Функција : Е

Оваа кутија е совршена за складирање на облека за плакари и простории, организатори на играчки, полици, �

Полета за када : Крајниот додаток за бања, совршен за држење на сите ваши најважни додека се опуштате во �

Организатор на туш кади Нашите лебдечки полици за Wallид не само што можат да се користат во дневните прос

Додатоци за бања ➤ Едноставен и практичен, погоден за повеќето површини, е првиот избор за повеќето дом�

Аголната рамка е изработена од пријателски, издржлив материјал PA+PE,, безбеден и без вкус Полицата за бањ�

✔ Ставете гел за туширање, шампон и други производи за бања во бањата; Тоалетите, како што се сапун и чет�

[ПП материјал] : Тој усвојува нов ПП материјал, кој не е лесно да се старее и да се заштити здравјето на чл�

Инсталација за залепеност : Овој држач за туширање монтиран во wallид користи инсталација од типот на пас�

Боја : Делфин Потекло : CN (потекло) Функција 1 : Домашен украс Функција 2 : Кутија за складирање...

Решетката за складирање на туширање користи дизајн од десен агол од 0 степени, овозможувајќи ви да напра

Организаторот Макс држи 22 bs водоотпорни за складирање на туширање пластика бела.【Една секунда инстала�

Бања : Оваа голема wallидна полица има компактна големина, но огромен простор за складирање...

Материјал : Месинг (здрав и еколошки материјал, водоотпорен и антикорозија, без 'рѓа, отпорна на абење) Ка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

[Space Saver] Оваа мултифункционална кутија за бања е совршена за складирање на најразлични материјали...

Направено од ABS материјал, површината е позлатена со хром, не е лесно да се 'рѓа, и е издржлива...

Организатор за складирање на бања : Прекрасен држач за играчки за бања за да се заокружи, чува и чува чис�

пластика Држач за шампон за туширање : Дизајн на самостојно лепило, можете да инсталирате решетката за ш

✽ Заштита на кожата : Рабовите на полиците се заоблени за да ја заштитат вашата кожа од гребнатини...

Може да се користи во кујната и бањата, или каде и да размислите Дизајнот без удар ќе го заштити вашиот wal

Scroll