Ново
Wyndel Storage Bin Bar Bar Barsation Toush Orderizer Harder Tagh држач за рачен сапун шампон сунѓери измиени миење на телото

Wyndel Storage Bin Bar Bar Barsation Toush Orderizer Harder Tagh држач за рачен сапун шампон сунѓери измиени миење на телото

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 304.00

Оваа кутија е совршена за складирање на облека за плакари и простории, организатори на играчки, полици, ткиво за бања и складирање на суровини, контејнери за намирници за автомобили / возила и многу други практични намени. Нашиот организатор за складирање на бања има 4 оддели за да ги оддели и организира работите. Многу удобно за употреба. Нашиот организатор за сплит туш има вградена рачка што ви овозможува лесно да ја преместите во и надвор од орманите и околу куќата. Нашата корпа за кади со туш за оддели е совршена за бањи, тоалети, кампување и многу повеќе. Преносна торба за корпи за топка за туширање е изработена од висок квалитет пластичен материјал, кој е безбеден за употреба. Оваа кутија е совршена за складирање на облека за плакари и простории, организатори на играчки, полици, ткиво за бања и складирање на суровини, контејнери за намирници за автомобили / возила и многу други практични намени. Нашиот организатор за складирање на бања има 4 оддели за да ги оддели и организира работите. Многу удобно за употреба. Нашиот организатор за сплит туш има вградена рачка што ви овозможува лесно да ја преместите во и надвор од орманите и околу куќата. Нашата корпа за кади со туш за оддели е совршена за бањи, тоалети, кампување и многу повеќе. Преносна торба за корпи за топка за туширање е изработена од висок квалитет пластичен материјал, кој е безбеден за употреба. Функција : Сцена на организирање : Автомобил, дневна соба, спална соба, Студиматеријал : Пластика.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакет вклучува : 1 полица [Квалитетен материјал] : Изработено е од високо квалитетен ABS материјал, кој е ц�

Мултифункционална решетка : Тој е многу погоден за гел за туширање за бања и кујна, шампон, климатик за к�

Моќен решетка за крпи Мултиполивите и мултикуките имаат голем простор и користат најмала вредност на п�

Додатоци за бања ➤ Едноставен и практичен, погоден за повеќето површини, е првиот избор за повеќето дом�

Не'рѓосувачки челик Capasitubal 2packCapital Capital】 Оваа висечка корпа за виси може да ви помогне да чувате дневни п�

Аголната полица е конструирана од еколошки и издржлив ABS материјал, безбеден и без мирис Со дизајнот на �

Материјали со висок квалитетрешетката за туширање е изработен од груб простор за алуминиум Има стилски

Едноставен и класичен изглед, може да одговара на вашите различни стилови на домови Направете го вашиот

Сите алуминиум оваа полица за туширање е направена од висококвалитетен алуминиум Сигурен и резолуција

【Премиум материјал】 Направено од силна полиестерска мрежа и крпа од Оксфорд Двојните рачки можат да в�

Лесна инсталација, без оштетување, без дупчење Погодно за миење на рацете, шише со шампон, шише со гел за

[Space Saver] Оваа мултифункционална кутија за бања е совршена за складирање на најразлични материјали...

✅ 【задолжителен полица за туширање】 Нашиот сет на организатор за туширање се состои од 2метални полиц�

Аголната рамка е изработена од пријателски, издржлив материјал PA+PE,, безбеден и без вкус Полицата за бањ�

Кука за крпи за туширање : усвојува прецизно производство за да ги подобри стабилните карактеристики и �

Полета за када : Крајниот додаток за бања, совршен за држење на сите ваши најважни додека се опуштате во �

Решетката за складирање на туширање користи дизајн од десен агол од 0 степени, овозможувајќи ви да напра

Боја : кафе Стил : Американски стил, ретро, ​​корејски стил, медитерански стил на село, едноставен стил, �

Scroll