Ново
Полицата за туширање на туш, полици за туширање, организатор за бања за внатрешна организација за складирање и кујна, без додатоци за дупчење/Rustproof/алуминиумска бањ

Полицата за туширање на туш, полици за туширање, организатор за бања за внатрешна организација за складирање и кујна, без додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Сите алуминиум - оваа полица за туширање е направена од висококвалитетен алуминиум. Сигурен и резолуција. Доволно издржлив за да задржи до 25 килограми. Наменето за плочки wallид. Инсталирање без дупчење-полица за туширање без удар. Лесно за инсталирање без да го оштетите вашиот wallид. Може да биде директно заглавен во зглобот помеѓу плочките. (Зајакне со заптивната смеса ако сакате) Полка за туширање Големина : 28,5*28.5*40см/11.2*11.2*15.7inch. Специјално дизајнирана површина - Нашиот Caddy за складирање на туш има песочна површина со анти -оксидативен третман, ги спречува вашите предмети да се лизгаат, штитат од 'рѓа и дамки. Обезбедување на долговечност. Стилски и елегантен - Полиците за бања во форма на жена во форма на жени можат добро да заштедат простор. Лесно за чистење. Направете ја вашата бања уредна. Не само бања - користете го насекаде! Бања, кујна, па дури и спална соба, сè додека има агол со зглоб на плочки. Лесно преместете го во друга просторија кога е потребно. Willе ви се допадне оваа модерна организација и складирање. Сите алуминиум - оваа полица за туширање е направена од висококвалитетен алуминиум. Сигурен и резолуција. Доволно издржлив за да задржи до 25 килограми. Наменето за плочки wallид. Инсталирање без дупчење-полица за туширање без удар. Лесно за инсталирање без да го оштетите вашиот wallид. Може да биде директно заглавен во зглобот помеѓу плочките. (Зајакне со заптивната смеса ако сакате) Полка за туширање Големина : 28,5*28.5*40см/11.2*11.2*15.7inch. Специјално дизајнирана површина - Нашиот Caddy за складирање на туш има песочна површина со анти -оксидативен третман, ги спречува вашите предмети да се лизгаат, штитат од 'рѓа и дамки. Обезбедување на долговечност. Стилски и елегантен - Полиците за бања во форма на жена во форма на жени можат добро да заштедат простор. Лесно за чистење. Направете ја вашата бања уредна. Не само бања - користете го насекаде! Бања, кујна, па дури и спална соба, сè додека има агол со зглоб на плочки. Лесно преместете го во друга просторија кога е потребно. Willе ви се допадне оваа модерна организација и складирање. Алуминиумска полица за туширање, може директно да се заглави во wallидниот цвест без никакво оштетување на вашиот wallид. (Зајакнете со заптивната смеса доколку е потребно.) Дизајнот на аголот за заштеда на просторот ја одржува вашата бања организирана и уредна! Спецификација : Облик : Триаголен материјал : Алуминиум Максимално лежиште : 25 фунти Големина : 28,5*28,5*40см/11.2*11.2*15,7inch (1 големина на полицата) Дебелина : 0,35 инчи Површински третман : Песок и анти-оксидативен третман Карактеристики : 1.NO Дупчење. Лесно за инсталирање и расклопување. 2.Сепс заштеда. Повеќе простор за вашиот елегантен живот. 3. површината на лизгање. Водоотпорен и Rustproof. 4. Изработено од цврст траен алуминиум. Безбедно и издржлив. 5. Алуминиумот со висок квалитет ја прави полицата со поголема тежина. Вклучен пакет : 1 x Алуминиумска полица за туширање 1 x упатства за инсталација.

За стоката

Shape:
Triangular
Material:
Aluminum
Maximum Bearing:
25 pounds
Size:
28.5*28.5*40cm/11.2*11.2*15.7inch (1 shelf size)
Thickness:
0.35 inch
Surface Treatment:
Sandblasting and anti-oxidative treatment
Features:
1.No Drilling. Easy to install and dismantle.:
2.Space-saving. More space for your elegant life.:
3.Non-slip surface. Waterproof & Rustproof.:
4.Made of Solid Durable Aluminum. Safe & durable.:
5.High-quality aluminum makes the shelf bear more weight.:
Package Included:
1 x Aluminum shower shelf:
1 x Installation instructions:

Слична стока во категоријата

Дизајн на wallидови со вшмукување чаша, се придржувајте се на wallидот цврсто, така не прави штета на wallидот

Wireица обложена со мрежа и цинк Складирање на висина од мрежа : Вклучени вреќи за складирање на мрежа Скл

Може да се користи во кујната и бањата, или каде и да размислите Дизајнот без удар ќе го заштити вашиот wal

Нето на плажа школка : дизајн на чаша за вшмукување, лесен за употреба, лесен за собирање, заштеда на прос

Организатор за складирање на бања : Прекрасен држач за играчки за бања за да се заокружи, чува и чува чис�

Полета за када : Крајниот додаток за бања, совршен за држење на сите ваши најважни додека се опуштате во �

Организаторот Макс држи 22 bs водоотпорни за складирање на туширање пластика бела.【Една секунда инстала�

Поради рачно мерење, ќе се појави мала количина на грешка 【Заштеда на простор】 Големиот капацитет за с�

Аголната полица е конструирана од еколошки и издржлив ABS материјал, безбеден и без мирис Со дизајнот на �

Полицата за бања е изработена од PP материјал, заштита на животната средина, без мирис, практичен, отпоре�

Подигнете, притиснете и заклучете ја функцијата за безбедна адхезија на мазни површини Направено од тр�

Материјал : Месинг (здрав и еколошки материјал, водоотпорен и антикорозија, без 'рѓа, отпорна на абење)...

Целосна употреба на аголен простор, мали предмети, голем простор за складирање Висока цврстина, силна л�

Додатоци за бања ➤ Едноставен и практичен, погоден за повеќето површини, е првиот избор за повеќето дом�

Кука за крпи за туширање : усвојува прецизно производство за да ги подобри стабилните карактеристики и �

Боја : Делфин Потекло : CN (потекло) Функција 1 : Домашен украс Функција 2 : Кутија за складирање Карактерист

вселенски алуминиум Организатор на монтирани wallидови : Донесете едноставен, но елегантен поглед на ваш�

✽ Заштита на кожата : Рабовите на полиците се заоблени за да ја заштитат вашата кожа од гребнатини...

Моќен решетка за крпи Мултиполивите и мултикуките имаат голем простор и користат најмала вредност на п�

Инсталација за залепеност : Овој држач за туширање монтиран во wallид користи инсталација од типот на пас�

Стр Со самолепила инсталација, лесна за употреба и зачувување на вашиот труд Одлично за куќи, станови, к�

Боја : Бела Потекло : CN (потекло) Количина на решетки : 2 Материјал : пластика Тип на пластика : компјутер...

Scroll