Ново
АГПТЕК 12 Пакет За Еднократна Употреба Када Покривка Лагер, Голема Када Лагер Пластична Кеса За Салон, Домаќинство И Хотел Бања Кади

АГПТЕК 12 Пакет За Еднократна Употреба Када Покривка Лагер, Голема Када Лагер Пластична Кеса За Салон, Домаќинство И Хотел Бања

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 239.84

Полиетилен Со Висока Густина. ●12 парчиња Пластична Кеса за Еднократна Употреба ● 12 парчиња Капак За Када За Еднократна Употреба Со голема големина од 102 "(Л) х 47 " (В) . Индивидуален пакет за погодност. ●Здравствена Безбедност : може да заштити од можни загадувачи во јавните куќи за капење.Предлог : секоја кеса за када користи само еднаш. Quality Callitater Q : Изработен од HDPE материјал. Задебелен филм со нов материјал, отпорност на висока температура, добра цврстина и не е лесен за кршење, санитарен и без мирис. €Универзална Компатибилност Q : Најдобар идеален за салон, сауна клуб, патување, дрвени барел, хотел и домаќинство кади. `+ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме посипете малку вода околу внатрешноста на кадата пред да ја ставите кесата за бања, а потоа кесите за еднократна употреба ќе останат во кадата. (големина на облогата на кадата : 260 х 120см/ 102 х 47 инчи). Зошто да изберете Пластична Кеса За Када АГПТЕК?. Останете чисти : . Овие капаци за кади можат да заштитат од можни загадувачи во јавните куќи за капење. Секоја кеса за када користи само еднаш. Големата големина : . големина на облогата на кадата : 260 х 120см (102 х 47 инчи). Како да се користи : . 1. Посипете малку вода околу внатрешноста на кадата. 2. Покријте ја кадата со облогата. 3. Истурете вода во кадата. 4. Пробијте дупки и исцедете ја кадата после капење. Ве Молиме Запомнете : . 1. Ако вашата када има ѕид од едната или трите страни, користете ја лентата за да ја залепите облогата на капакот на кадата на ѕидот за туширање. 2.Ве молиме користете шише со спреј, влажна крпа за перење или влажна крпа за да ја навлажнете површината на вашата када пред да ја ставите кесата за бања, тогаш кесите за еднократна употреба ќе останат во кадата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тие обезбедуваат силна адхезија и добар стисок, ефикасно спречуваат лизгање и обезбедуваат безбедност

Налепници за кади што не се лизгаат, лепливи апликации кои помагаат да се спречат опасни лизгања и паѓањ

Овие налепници за када што не се лизгаат се ефикасни за лепење на секоја мазна површина, како што се када

Scroll