Ново
Пендиут BT2S-M0 кабелска вратоврска, метална бод, стандард, најлон отпорен на временски услови 6,6, должина од 8,0 инчи, црна

Пендиут BT2S-M0 кабелска вратоврска, метална бод, стандард, најлон отпорен на временски услови 6,6, должина од 8,0 инчи, црна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1546.24

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни. Попустот е обезбеден од. Ова е попуст со ограничено време. Попустот не се однесува на дигитална содржина. Попуст добро додека снабдувањето трае или додека не се повлече. Надоместоците за испорака и даноците може да се применуваат за претходно откриени цени. го задржува правото да го менува или откажува попустот во секое време. Ако се вратат некој од производите или содржината поврзана со овој попуст, вашата наплата ќе го изедначи износот што го плативте за производот или содржината, што е предмет на важечки политики за поврат. Поголем отпор на оштетување предизвикана од ултравиолетова светлина - затворен или надворешна употреба. Главата на куполата се одликува со уникатен патентиран дизајн со тркалезни, мазни рабови. БАРК за заклучување од не'рѓосувачки челик обезбедува постојани перформанси, сигурност и бесконечна прилагодливост преку целиот опсег на пакети. Висока сила и ниска сила на навој. Заоблениот врв е лесно да се собере од рамни површини и овозможува побрзо првично навојување за да се забрза инсталацијата. Кабелска вратоврска, 8 во, црна, PK1000. Поголем отпор на оштетување предизвикана од ултравиолетова светлина - затворен или надворешна употреба. Главата на куполата се одликува со уникатен патентиран дизајн со тркалезни, мазни рабови. БАРК за заклучување од не'рѓосувачки челик обезбедува постојани перформанси, сигурност и бесконечна прилагодливост преку целиот опсег на пакети. Висока сила и ниска сила на навој. Заоблениот врв е лесно да се собере од рамни површини и овозможува побрзо првично навојување за да се забрза инсталацијата. Кабелска вратоврска, 8 во, црна, PK1000. Кабелска вратоврска, метална Барб, должина од 8 инчи (203 мм), стандардна, црна. Отпорен на временски услови за поголема отпорност на оштетување предизвикано од ултравиолетова светлина. Внатрешна или надворешна употреба. Главата на куполата се одликува со уникатен патентиран дизајн со тркалезни, мазни рабови. Пакет од 1000. Пандуит носи кабелски врски и додатоци за управување со кабел за сите ваши барања, рутирање и идентификување на барањата. Соодветно за секоја електрична, индустриска или мрежна апликација, нашиот широк избор на стилови, големини и материјали одобрени од индустријата, гарантира дека ќе ја завршите работата ефикасно.

За стоката

Слична стока во категоријата

✅ Pack Пак и димензија】 Овие најлонски пластични врски со пакет вклучуваат 100 кабелски врски Секоја врат�

Изградба на челик со умирање за издржливост и долг живот; Обезбедува црвен пресек со секоја употреба за

Димензии : 4 инчи долга 100 парчиња / пакет боја бела 40 фунти затегнување на јачина на затегнување најлон 66

За кабелска вратоврска од 2,2 мм до 4,8 мм Дебелина до 1,6 мм Прицврстете ги и автоматските исечени врски, со

Алатка за инсталација на кабелска вратоврска за Ејвори Денисон 120011 Пакет жици ефикасно додека го намал�

Ниско вметнување и влечење низ сила Дизајн на едно парче за голема јачина на затегнување Напреден дизај

Тип на производ : Електронска компонента Димензии на пакетот на артикалот : 42.164 cm L X11.176 cm W x2.032 cm H...

Организаторите на жицата за домаќинството Лесни за употреба, само соберете ги каблите заедно, цврсто за

Пакетот вклучува 20 парчиња кабелски поштенски врски Совршен додаток за замена за преносни трева за тре�

Пакет : 25 парчиња најлонски поштенски врски, должина : 18 инчи / 450 мм, ширина : 0,21 инч / 5,4 мм Висок квалитет :

Разновидна, еднократна и издржлива Разновидна, еднократна и издржлива Опис : Капита за ленти го користи

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн Тешки врски за барање апликации! Најлон

Ниско вметнување и влечење низ сила Дизајн на едно парче за голема јачина на затегнување...

Шарени силиконски врски : црвена, портокалова, кафеава, зелена, розова, жолта, сива, сина; Должина : 22 см / 8

Тежина : 40g; (Трајно во употреба) Име на производ : поштенска вратоврска Главен материјал : безгрешен најл�

За употреба во затворен простор Продолженото објавување на табулаторот дозволува лесно ослободување и

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн За континуирана или продолжена изложен

Земја на производство : Кина; Материјал : најлон Нето тежина : 20g; Содржина на пакет : 16pcs x ZIP вратоврска Мод

За употреба во затворен простор Разновидните врски со кабел можат да се користат во безброј апликации...

Помогнете да ги идентификувате и врзувате електричните жици во исто време Одлична идеја за мрежни кабл�

Се користи за пакување на кабли, жици, спроведување, растенија или други работи во индустријата на елект

Материјал : пластика Име на производот : кабелска вратоврска Тип : Врски за кабел за самозаклучување...

Тој е за еднократна употреба и не може повторно да се користи Тоа е тежок предмет погоден за врзување...

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн Доказ за тампер дизајниран да се заклу�

【Параметри】 Големина : 100 x 1,9мм / 3,9 "x 0,07" (l*w); Модел : C3 × 100; Боја : црна; Тип : Самозаклучување 【Флексибилна

Scroll