Ново
Panduit DNF10-250FIB-L Femaleенско исклучување, најлон целосно изолирано

Panduit DNF10-250FIB-L Femaleенско исклучување, најлон целосно изолирано

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 850.72

Фрлени од легура на бакарна легура отпорна на корозија за да обезбедат премиум електрични и механички перформанси. Коаксијални-кабрили. Коаксијални-кабрили. Panduit DNF10-250 FIB-L Femaleенски исклучување, најлон целосно изолирано, влез во инка, 12-10 AWG. 250 x. 032 "Големина на табулаторот, затегнат цвест.

За стоката

Слична стока во категоријата

Најлонизолиран50 / пакет Машки таб StaKon, изолирано, серија : 250, 22 до 18 AWG диригент, 0,25 во x 0,032 во табулаторот,

Максимален електричен рејтинг : 300 волти Максимална температура : +75 ° C Терминален материјал : месинг...

Модел : 76MD22187 Неизолирано машко исклучување 2218 AWG.187 " Калај позлатен месинг Модел : 76MD22187 Неизолирано машк

Максимален електричен рејтинг : 300 волти Максимална температура : +105 ° C Терминален материјал : месинг...

Име на производот : Притиснете на изолиран терминал.Модел : Fldny 2250 Боја : Clear Blue.Shape : Type Type...

Влегување на инка за внесување женски терминален ролна со изолирано барел за употреба со заробена бака�

Име на производот : Изолиран терминал за крим; модел : mpd2156; тип : машко до женско Материјал : Метал, ПВЦ пла

Овој производ има целосно изолирано барел Висок квалитет на производ Овој производ е произведен во Тај�

Име на производот : инсулферуле; модел : E1008; дизајн : тип на цевка Материјал : пластика, метал; боја : сребр�

2218 мерач, црвен Машки конектори за куршуми 1 ви извор нуди целосен избор на електрични и автомобилски ел�

Електричните конектори за само одземање на Т допрете ќе допреат во која било жица без да имаат потреба о

најлон инсул Лабаво парче исклучување Основен материјал : бакар Заврши / обложување : Подготвено калај...

Топлината што може да се намали целосно изолирани женски исклучувања Нашите женски исклучувања на топ�

(10) Пакувајте 10 мерачи 2 пински брзо исклучување со 10 инчни жица Поларизирана жица (10) Пакувајте 10 мерачи 2

Исклучувањето на приклучокот на уличната светлина е водоотпорен безбедносен уред што го деенергира па�

Scroll