Ново
Зулај Нерѓосувачки Челик Кујна Инка - Храна Одделение Метална Инка Со Отстранлив Филтер-Рѓосувачки Нерѓосувачки Челик Инка за Филтрирање или Пренесување На Течно?

Зулај Нерѓосувачки Челик Кујна Инка - Храна Одделение Метална Инка Со Отстранлив Филтер-Рѓосувачки Нерѓосувачки Челик Инка за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 159.84

Класична Елегантна Инка : Одделни течности и поголеми цврсти материи во значителни количини погодно со Кујнската Инка Зулај. Изработени од врвен нерѓосувачки челик со површина полирана со огледало. Тој е цврст, издржлив и доволно густ за да се справи со суви состојки, мешавини во прав, ладни, па дури и топли течности кога ќе треба да ги префрлите во контејнер. Димензии : должина на цедалка од 2 инчи, дијаметар на устата од 4,5 инчи. Мазен Систем За Полнење : Конструиран со уста од 4,5 инчи со интегриран жлеб за браздичка смислено дизајниран да овозможи воздухот да помине низ вратот на контејнерот без никакво подригнување или задно прскање. Совршен за транспорт на топли, ладни или густи течности, масло, зачини и суви состојки во прав. Разноврсна ќе биде изненадена од тоа колку употреби ќе има оваа инка во вашата кујна во споредба со традиционалните пластични инки. Ова е повеќе на стабилна и потешка страна, што е совршено ако сакате стабилност; постојано се вклопува во устата на вашиот сад, спречувајќи случајно истурање. Лесен За Употреба И Одржување : designedономски дизајниран со прстен лоциран на страна што е корисно за заштита на вашите раце при пренесување или филтрирање на топли материи додека ја користите инката. Може да се користи и за складирање, за разлика од другите редовни инки што можат нормално да се чуваат со преместување во друг сад. Нерѓосувачкиот челик е природно отпорен на корозија затоа чистењето на оваа алатка е супер лесно без разлика дали е рачно миење или во машина за миење садови. Без Мака, Гаранција Зулај : сакаме и се гордееме со Нашата Инка од нерѓосувачки Челик и го поддржуваме ова со доживотна гаранција. Ако некогаш има какви било проблеми, само контактирајте не и ние ќе го направиме тоа правилно. Нарачајте сега и бидете сигурни дека овој производ ќе ги исполни вашите очекувања, загарантирани. Ако не, ние ќе се опфатени (дури и по прозорецот за враќање). Шансите се, никогаш нема да треба да посегнете!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Висок Квалитет конзервата за дизел гориво е изработена од тешка, издржлива, најквалитетна пластика, цвр

Мало пријателски 12единица клип лента со кука Заштитува од излевање и капе во моторниот простор или рабо

ФЛЕКСИБИЛНА : оваа инка за масло е направена од нитрилна гума отпорна на хемикалии, што ја прави флексиб�

[Широка Примена] инката со флексибилна цевка е широко користена во итно полнење гориво или полнење гори�

Оваа лесна за употреба пластична инка за масло едноставно се прицврстува на повеќето стандардни шишиња

Мери и истура моторно масло, адитиви, течност за пренос и масло од 2 циклуси Вклучен / исклучен излив со ц�

100% Пластика Увезени Тоа Е Рачно Мерење, Може Да Има Грешка од 12 см И Бојата На Предметот Прикажана На Фот�

[ Издржлива Инка За Излив] : Флексибилни инки за автомобилска употреба и автомобилска инка е изработена �

Одлично за моторни горива, машински масла, течност за ладење, други течности, механика, продавници за по�

СПЕЦИФИКАЦИИ : Универзалната Флексибилна Инка За Масло АРЕС може да се обликува во различни форми, така

Дополнителна должина погодна за големи трансфери на течности Погоден за камиони и тешки возила Повеќе �

Тешка градба 5" Врвно Отворање и ● " Отворање На ДОЛНИОТ Излив 21" флексибилен излив Должината на пакетот �

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АБС МАТЕРИЈАЛ : Универзалната Инка За Гориво е изработена од висококвалитетен абс мат

Брави во повеќето радијатори Ненеред поздравниот чувар Широк отвор за брзо истурање и вграден одмор за

[ Безбедни Пелети користејќи го Овој Капак За Складирање Пелети (Кофата Не Е Вклучена)] Овој Капак Од Црн

Мала Инка : и, еднократно, рачно чисти во топла вода Направени од стаклени материјали, отпор Мини Инка : К�

Резервна Промена На Маслото Инка Цевка Црна Абс Пластика Компатибилен Со Генераторите На Хонда : Еу10и /

Висококвалитетен Материјал : Инката За Филтер За Гориво е изработена од висококвалитетни материјали ко

●АПЛИКАЦИИ●инката на моторот усвојува систем за брзо стегање, кој се состои од фиксна заграда, екран н�

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ●продолжената инка за масло е изработена од челик, а повеќенаменската ин

Комплет за кујнски Инки : Вклучете голем мал сет за инка од 3 ( голем, среден, мал ) прстен од 1 компјутер, 2 п

1 Ве молиме, не заборавајте да ја потврдите компатибилноста пред да ја купите 2 Бојата на вистинскиот про

●Издржлив Долготраен : кујнската инка е Изработена од 100% висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 за хра�

Scroll