Ново
Индекс на картички 1 intheoffice index inndex in index starder 400 капацитет

Индекс на картички 1 intheoffice index inndex in index starder 400 капацитет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 260.64

Одговара на 3 "x 5" индекс картички. Се вклопува до 400 картички по случај. Специјален жлеб во врвот на капакот за да се одржи картичка исправена. Идеално за индекс картички или фотографии, канцелариски материјали, занаетчиски материјали и многу повеќе. Стабилен дизајн заштедува простор. Одговара на 3 "x 5" индекс картички. Се вклопува до 400 картички по случај. Специјален жлеб во врвот на капакот за да се одржи картичка исправена. Идеално за индекс картички или фотографии, канцелариски материјали, занаетчиски материјали и многу повеќе. Стабилен дизајн заштедува простор.

За стоката

Слична стока во категоријата

Картичките за сортирање доаѓаат во посебни пакувања за секој банер Секое пакување содржи картички со п�

Индексната картичка е 3 x 5 инчи, компактна, преносна и џебна големина Можете да го ставите во џебот на пал

СТАНДАРД 110# ИНДЕКС КАРТИЧКА АКЦИИ Ние Не Веруваме Во Слаба Хартија Што се Продава Како Индексни Картичк

Оксфорд Владеел Боја Индекс Картички ќе ви овозможи да боја код вашата студија и презентација првично...

Земете белешки, снимајте рецепти или следете ги големите проекти со индексни картички 4 "h x 6" w владееше с

Димензија на хартија : Секое пакување вклучува 150 листови дебели празни индексни картички, има големина

Индексот / Поштенските картички се празни од двете страни 14 / 100лб Екстра Дебели Индекс Картички Во Тешк

Секој од нив со прстен за врзување, лесен за инсталирање и чување заедно, удобен за закачување или симну�

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА КУПУВАЊЕТО НАПРАВЕНО ВО АМЕРИКА во време кога Многу Американци се невработени и бизн

Премиум Материјал : Јасни 3х5 инчи Индекс Картички Организаторот Е изработен од премиум акрилик, надарен

Сигурен PP материјал : Индексните картички се изработени од PP материјал, не се лесни за кршење, деформира�

Овие Индексни Налепници ви овозможуваат да означите одредени страници На Техо Хобоничи за да можете да

Продадени како 100 / Пакет Идеален за презентации и помагала за учење Прецизност дизајнирана за униформа

МАТЕРИЈАЛ овие индексни картички се изработени од врвен квалитет 250 гсм картички, што е густа, лесна за �

ПРЕДНОСТ : Уживајте во ослободувањето на вашата креативност со овие повеќенаменски рустикални 4х6 празн

【Трајни и лесни за пишување】 3x5 Индексните картички се направени со обложена хартија, можете лесно да н

Scroll