Ново
Стрмни Зимски Игри-Xbox Еден Стандардно Издание

Стрмни Зимски Игри-Xbox Еден Стандардно Издание

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Патувајте низ Светот Низ Алпите, Алјаска и Јапонија додека учите од вистинските олимписки спортисти што е потребно за да станете олимписки шампион. Се натпреваруваат за злато во Олимписките Зимски Игри Пјонгчанг 2018 Во Јужна Кореја. Откријте нови можности за игра што го одземаат здивот на 12 олимписки настани. Xbox One X подобрена за поддршка на 1800p резолуција и подобрена стапка на слики. Стрмниот Пат до Олимпијадата е Официјален Лиценциран Производ на Олимписките Зимски Игри Пјонгчанг 2018. Стрмни Зимски Игри Издание вклучува Стрмни, отворен свет зимски акција спортски натпревар и Стрмни Патот кон проширување На Олимпијадата, каде што ќе се обучуваат да се квалификува За Олимписките Зимски Игри Пјонгчанг 2018 и да си одат за злато.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип : Возачот е авантура загатка игра која носи игри искуство на сосема нов смел ниво Уживајте во ова фас

Играта игра со аркаден стил; пред да завршиш, ќе леташ наоколу и ќе пукаш со оружје, ќе измислуваш магии, �

Интензивен лов Егзотични локации Ловечка акција Опасните Лови на кабела содржат некои од световите нај

Инвестирајте во нови трактори, машини, бараки за говеда, силоси, алтернативна енергија, полиња, градежни

Повторете ја историјата на светот и вратете го редот на планетата Комбинирајте елементи, предизвикувај

Проверете демонстрации На Апекс, АТВКвад Моќ Трки 2, Гладиус, Мото Гп 2, Нба Стрит Вол 2, Враќање Во Замокот

120 уникатни нивоа на не грам Шарена логичка игра полна со предизвикувачки загатки од мозаик Неверојатни

Милиони Артур ќе бидат додадени на вашата партија Вклучува костими : Летен Сет За Костими за Капење, Ком�

Јапонски Увоз Видео Игра Дел 1 од 2 (СМТ : Сага За Дигитален Ѓавол 2) Враќање На системот За Борба Против Пе�

Повремено, урнатини и ѕвезди ќе паѓаат од небото над домот На Најута, нудејќи го она што изгледа како пог

РАЗВИЈТЕ Го Вашиот My PLAYER со зголемување на атрибутите и учење нови анимации ПРИЛАГОДЕТЕ Го Вашиот My PLAYER

Камено Доба Далеку Плаче : Внесете песок со отворен свет исполнет со непредвидлив хаос и опасност по кој

Чист хорор за опстанок се враќа; Шинџи Миками, татко на хорор за опстанок, се врати да режира разладувачк

Висок квалитет : нашите N64 игри се тестирани и темелно проверени за да се обезбедат највисоки стандарди �

Оваа игра вклучува : forza Motorsport 7 игра диск, челик книга случај, почетокот на пристап почнувајќи 9 / 29 / 2017, Forz

Crysis 2 го редефинира репер на конзолата сега, свртувајќи го вниманието кон богатата урбана џунгла во Newуј�

Преживејте ја легендарната Карпа, ножици за хартија битки со режимот на брзање на шефот!  Транспортира�

За прв пат се натпреваруваат во рамките на легендарната околина на гордоста, во кои има официјални наја�

Одличниот хумор и гласовите ја доведуваат во живот смешната приказна Земаше важна и оригинална игра и х

3Д летаат низ седум незгодни територии : Калгари СтампедоТајмс На Квадрат Сан Андреас : големата поделб�

Карактеристики Оставете ја вашата внатрешна моќ на Кунг Фу да ги победи непријателите...

Scroll