Ново
Стрмни Зимски Игри-Xbox Еден Стандардно Издание

Стрмни Зимски Игри-Xbox Еден Стандардно Издание

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Патувајте низ Светот Низ Алпите, Алјаска и Јапонија додека учите од вистинските олимписки спортисти што е потребно за да станете олимписки шампион. Се натпреваруваат за злато во Олимписките Зимски Игри Пјонгчанг 2018 Во Јужна Кореја. Откријте нови можности за игра што го одземаат здивот на 12 олимписки настани. Xbox One X подобрена за поддршка на 1800p резолуција и подобрена стапка на слики. Стрмниот Пат до Олимпијадата е Официјален Лиценциран Производ на Олимписките Зимски Игри Пјонгчанг 2018. Стрмни Зимски Игри Издание вклучува Стрмни, отворен свет зимски акција спортски натпревар и Стрмни Патот кон проширување На Олимпијадата, каде што ќе се обучуваат да се квалификува За Олимписките Зимски Игри Пјонгчанг 2018 и да си одат за злато.

За стоката

Слична стока во категоријата

Целокупната содржина на единечен плеер Надградете го вашиот карактер за да го достигнете дното во нови

Систем за брзо израмнување вештините на карактерот брзо се зголемуваат Повеќе не чекаат околу оние пре

20 неверојатни нивоа Напојување Зачувајте ги вашите најдобри резултати во табелата со висок резултат...

Тип : Возачот е авантура загатка игра која носи игри искуство на сосема нов смел ниво Уживајте во ова фас

Водете Го Снупи во голема авантура низ светови полни со имагинација за да му помогнете да го најде Чарли

Играта игра со аркаден стил; пред да завршиш, ќе леташ наоколу и ќе пукаш со оружје, ќе измислуваш магии, �

Повторете ја историјата на светот и вратете го редот на планетата Комбинирајте елементи, предизвикувај

Д р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата Игри за 16 битни Sega Megadrive / Genesis System, цел

Оваа игра вклучува : forza Motorsport 7 игра диск, челик книга случај, почетокот на пристап почнувајќи 9 / 29 / 2017, Forz

3Д ТИК ТАК АТАРИ 5200 3Д верзија На Тик Так Пети, позната и како Ноќи и Крстови, Прегратки и Бакнежи и многу д

Scroll