Ново
Мегадимензија Нептунија VII Партиски Карактер [Милион Артур]

Мегадимензија Нептунија VII Партиски Карактер [Милион Артур]

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Милиони Артур ќе бидат додадени на вашата партија. Вклучува костими : Летен Сет За Костими за Капење, Комплет Нимуе и Сет За Крадец Артур. Оваа содржина бара основната игра Мегадимензија Нептунија VII НА Пареа со цел да се игра. Пареа сметка потребни за активирање и инсталација на играта. Ликот НА ДЛЦ [Милион Артур] ќе биде додаден на вашата забава. Вклучува костими! Вклучува следново : Партиски Карактер [Милион Артур] Милиони Артур Огнени Летни Костими За Капење Милион Артур Нимуе Сет Милиони Артур Крадец Артур Постави Компјутер Минимални Системски Барања : Компјутер Препорачани Системски Барања : Процесор : Интел i5 2.3 GHz или споредлив RAM МЕМОРИЈА : 6 GB Ram Хард Диск : 17 GB достапна Простор Видео Картичка : NVIDIA Ge Force GTX 650 или споредливи Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Windows 10, Windows 8, Windows 7 процесор : Интел I5 3.3 Ghz Или Споредливи Ram Меморија : 8 Gb Ram Меморија Хард Диск : 17 Gb Достапни Простор Видео Картичка : Nvidia Geforce Gtx 960 Или Споредливи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Камено Доба Далеку Плаче : Внесете песок со отворен свет исполнет со непредвидлив хаос и опасност по кој

Систем за брзо израмнување вештините на карактерот брзо се зголемуваат Повеќе не чекаат околу оние пре

Комодор Офицер Знаме Исечете и Бод 400 Негира Громет Стил 12 "х18" Клубовите за јахти се организирани како и

Водете Го Снупи во голема авантура низ светови полни со имагинација за да му помогнете да го најде Чарли

Диск плус само тврда пластична заштитна кутија Состојбата на дискот се движи од беспрекорна до изгреба�

Висок квалитет : нашите N64 игри се тестирани и темелно проверени за да се обезбедат највисоки стандарди �

3Д ТИК ТАК АТАРИ 5200 3Д верзија На Тик Так Пети, позната и како Ноќи и Крстови, Прегратки и Бакнежи и многу д

Летајте го сами или оставете го најнапредниот борец во светот да го направи тоа за вас! Екстремните темп

Интензивен лов Егзотични локации Ловечка акција Опасните Лови на кабела содржат некои од световите нај

Blizzard Entertainment го претставува War Craft II : Battle Chest, комплет кој комбинира ажурирани верзии на оригиналната кла�

Динамички песни со паѓање белешки, доведување визуелни и игра искуство на сосема ново ниво! Карактерист

Легија на суперхерои #265 (1980) Дик ordордано покритие Многу фино колекционерско Jimим Јанес моливи...

120 уникатни нивоа на не грам Шарена логичка игра полна со предизвикувачки загатки од мозаик Неверојатни

Јапонски Увоз Видео Игра Дел 1 од 2 (СМТ : Сага За Дигитален Ѓавол 2) Враќање На системот За Борба Против Пе�

Џими Неутрон го користи својот мозок За да го претвори Ретровил во светот на измислената Шпионска Авион

Повремено, урнатини и ѕвезди ќе паѓаат од небото над домот На Најута, нудејќи го она што изгледа како пог

Scroll