Ново
Форца Моторспорт 7-Крајно Издание-Xbox One

Форца Моторспорт 7-Крајно Издание-Xbox One

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Оваа игра вклучува : forza Motorsport 7 игра диск, челик книга случај, почетокот на пристап почнувајќи 9/29/2017, Forza Motorsport 7 Автомобил Помине, Денот Еден Автомобил Пакет, И вип членство. Forza Motorsport 7 вип членство карактеристики ексклузивни награди не можеш да стигнеш никаде на друго место! Forza Motorsport Вип добиваат ексклузивни вип автомобили, Вип Костуми За Возачи, како и пет 100% CR бонус mod картички (пет користи секоја по картичка) и многу повеќе. Искуство реализам на границите Со Forza Tech доставување 60 fps и вистински 4k резолуција ВО HDR. Крајниот автомобилски плејсет содржи над 700 автомобили Форзависта и 30 светски познати дестинации. Секој може да се натпреварува : одликувајќи Се Со Еспорт лигата На Шампионатот За Трки Во Форца, подобрени режими на гледање и неверојатна игра со поделен екран. КРАЈНАТА ТРКИ ИСКУСТВО. ИЗГРАДЕН ЗА 4К. најпродаваната тркачка франшиза на која било платформа оваа генерација. Доживејте ја возбудата на мотоспортот на граница со најсеопфатната, убава и автентична тркачка игра некогаш направена. Уживајте во прекрасната графика на 60fps и вистинската 4k резолуција во HDR. Собери и трка повеќе од 700 автомобили. Трка во 30 познати дестинации и 200 панделки. Крајното Издание На Forza Motorsport 7 вклучува случај Steelbook, ран пристап што ви овозможува да играте четири дена на почетокот на 29 септември, Пропусница За Автомобили Forza Motorsport 7, Пакет За Автомобили Day One И членство во ВИП.

За стоката

Слична стока во категоријата

Конечниот Тип На Фантазија0 доаѓа на запад за прв пат На Play Station 4 Одликувајќи се со голем број моќни маги�

Автентично дејство во холивудски стил во над 35 мисии Трка во отворени средини, со повеќе патеки до заврш

Вметнете Го Јадрото На Фузија за веднаш да го внесете вашиот херој во видео играта На Барателите на Свет

3Д летаат низ седум незгодни територии : Калгари СтампедоТајмс На Квадрат Сан Андреас : големата поделб�

Проверете демонстрации На Апекс, АТВКвад Моќ Трки 2, Гладиус, Мото Гп 2, Нба Стрит Вол 2, Враќање Во Замокот

Висок квалитет : нашите N64 игри се тестирани и темелно проверени за да се обезбедат највисоки стандарди �

Камено Доба Далеку Плаче : Внесете песок со отворен свет исполнет со непредвидлив хаос и опасност по кој

РАЗВИЈТЕ Го Вашиот My PLAYER со зголемување на атрибутите и учење нови анимации ПРИЛАГОДЕТЕ Го Вашиот My PLAYER

Користете ги неверојатните борбени вештини на мајорот и огнената моќ против смртоносните киборзиповеќ

Приказната се проширува На Нерамниот универзум На алијансата на најпродаваните стратешки игри Имплеме

Интензивен лов Егзотични локации Ловечка акција Опасните Лови на кабела содржат некои од световите нај

3Д ТИК ТАК АТАРИ 5200 3Д верзија На Тик Так Пети, позната и како Ноќи и Крстови, Прегратки и Бакнежи и многу д

3.5" ДИСК НАПРАВЕНО во 1992 Година Од Волшебникот Воркс, Ад Системски Барања : IBM КОМПЈУТЕР / XT / НА 512 K...

Чист хорор за опстанок се враќа; Шинџи Миками, татко на хорор за опстанок, се врати да режира разладувачк

Тип : Возачот е авантура загатка игра која носи игри искуство на сосема нов смел ниво Уживајте во ова фас

Воведување на амиибо : карактерни фигури дизајнирани за поврзување и интеракција со компатибилни игри..

Нурнете во огромен, отворен свет претставен во раскошен роден 4к Растете Од рака на фарма во Земјоделска

Играта игра со аркаден стил; пред да завршиш, ќе леташ наоколу и ќе пукаш со оружје, ќе измислуваш магии, �

Целокупната содржина на единечен плеер Надградете го вашиот карактер за да го достигнете дното во нови

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

Scroll