Ново
Кунг Фу Панда 2 - Плејстејшн 3

Кунг Фу Панда 2 - Плејстејшн 3

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 948.80

Карактеристики -. Оставете ја вашата внатрешна моќ на Кунг Фу да ги победи непријателите. Користете стратегија и решавање на проблеми за да го совладате Кунг Фу. Изведете дефанзивни комбо секвенци додека ги победувате непријателите заедно со бесни пет. Кунг Фу е во опасност да го снема засекогаш! Во оригиналната приказна, играчите се втурнати во видео играта во климатската битка на крајот на филмот помеѓу мајсторот Шен и По. Играчите мора да му помогнат на По, бесни пет со советот за почитувани мајстори, Шифу, Крок и Окс пораз, грабежи на волци, моќни горили и кланови на варварски комодо змејови предводени од Ксаио Дан за да го спаси Гонгман Сити, да го врати рамнотежата и секако . и секако .save kung fu!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Висок квалитет : нашите N64 игри се тестирани и темелно проверени за да се обезбедат највисоки стандарди �

Легија на суперхерои #265 (1980) Дик ordордано покритие Многу фино колекционерско Jimим Јанес моливи...

Подготвени за некој фудбал? Ќе ви завидува соседството со оваа скала Нфл Крајната Електрични фудбалски

Механичар за игри што ги комбинира спецификите на управување со времето, симулаторот и стратегијата...

Водете Го Снупи во голема авантура низ светови полни со имагинација за да му помогнете да го најде Чарли

РАЗВИЈТЕ Го Вашиот My PLAYER со зголемување на атрибутите и учење нови анимации ПРИЛАГОДЕТЕ Го Вашиот My PLAYER

Повремено, урнатини и ѕвезди ќе паѓаат од небото над домот На Најута, нудејќи го она што изгледа како пог

120 уникатни нивоа на не грам Шарена логичка игра полна со предизвикувачки загатки од мозаик...

28парче во собата Официјално Лиценциран Доаѓа Во Подарок Калај ДвојноШест Во Собата Ја играат класичнат

Прекинете повеќе големи претставиНовите Намалувања Од 360° ви даваат слобода и флуидност како носач на т

Автентично дејство во холивудски стил во над 35 мисии Трка во отворени средини, со повеќе патеки до заврш

Вклучува 6 класични игри : Земја Од Соништата На Кирби, Авантура На Кирби, Земја Од Соништата На Кирби 2, С�

Целиот пејзаж може да ги префрли и принуди играчите да ги менуваат тактиките и стратегиите.Повикот На Д�

Летајте го сами или оставете го најнапредниот борец во светот да го направи тоа за вас! Екстремните темп

Тип : Возачот е авантура загатка игра која носи игри искуство на сосема нов смел ниво Уживајте во ова фас

Брзината, Вештината и Агресијата на Хокејот ВО НХЛ – Доживејте ја експлозивноста, моментумот и врвната

Проверете демонстрации На Апекс, АТВКвад Моќ Трки 2, Гладиус, Мото Гп 2, Нба Стрит Вол 2, Враќање Во Замокот

Чист хорор за опстанок се враќа; Шинџи Миками, татко на хорор за опстанок, се врати да режира разладувачк

Приказната започнува со главниот лик, Кардија, изолиран и сам во замок на периферијата на верзијата на л

Истражете ги рамнините На Колорадо, Тексашката Пустина и Шумите во Европа во огромни отворени светови п

АЈДЕ ДА ДОБИЕМЕ НЕКОЈА АКЦИЈА : се погрижив да ги доловам сите мои добри страни, па ја направив мојата иг�

Д р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата Игри за 16 битни Sega Megadrive / Genesis System, цел

Започнете неверојатно патувањеодборете Ја Аурора, силно модифицирана парна локомотива и придружете се

Играта игра со аркаден стил; пред да завршиш, ќе леташ наоколу и ќе пукаш со оружје, ќе измислуваш магии, �

Камено Доба Далеку Плаче : Внесете песок со отворен свет исполнет со непредвидлив хаос и опасност по кој

3Д летаат низ седум незгодни територии : Калгари СтампедоТајмс На Квадрат Сан Андреас : големата поделб�

3Д ТИК ТАК АТАРИ 5200 3Д верзија На Тик Так Пети, позната и како Ноќи и Крстови, Прегратки и Бакнежи и многу д

Огромна Колекција На АвтомобилиРаботете на различни марки и модели, со над 40 автомобили за да ги извалк�

Scroll