Ново
Кунг Фу Панда 2 - Плејстејшн 3

Кунг Фу Панда 2 - Плејстејшн 3

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 948.80

Карактеристики -. Оставете ја вашата внатрешна моќ на Кунг Фу да ги победи непријателите. Користете стратегија и решавање на проблеми за да го совладате Кунг Фу. Изведете дефанзивни комбо секвенци додека ги победувате непријателите заедно со бесни пет. Кунг Фу е во опасност да го снема засекогаш! Во оригиналната приказна, играчите се втурнати во видео играта во климатската битка на крајот на филмот помеѓу мајсторот Шен и По. Играчите мора да му помогнат на По, бесни пет со советот за почитувани мајстори, Шифу, Крок и Окс пораз, грабежи на волци, моќни горили и кланови на варварски комодо змејови предводени од Ксаио Дан за да го спаси Гонгман Сити, да го врати рамнотежата и секако . и секако .save kung fu!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Започнете неверојатно патувањеодборете Ја Аурора, силно модифицирана парна локомотива и придружете се

Целокупната содржина на единечен плеер Надградете го вашиот карактер за да го достигнете дното во нови

Приказната се проширува На Нерамниот универзум На алијансата на најпродаваните стратешки игри...

3Д ТИК ТАК АТАРИ 5200 3Д верзија На Тик Так Пети, позната и како Ноќи и Крстови, Прегратки и Бакнежи и многу д

Blizzard Entertainment го претставува War Craft II : Battle Chest, комплет кој комбинира ажурирани верзии на оригиналната кла�

Автентично дејство во холивудски стил во над 35 мисии Трка во отворени средини, со повеќе патеки до заврш

Повторете ја историјата на светот и вратете го редот на планетата Комбинирајте елементи, предизвикувај

Вклучува Игра, оригинален случај и оригинален прирачник Иако оваа ставка е во многу добра форма, ТАА не �

Истражете ги рамнините На Колорадо, Тексашката Пустина и Шумите во Европа во огромни отворени светови п

Прекинете повеќе големи претставиНовите Намалувања Од 360° ви даваат слобода и флуидност како носач на т

Камено Доба Далеку Плаче : Внесете песок со отворен свет исполнет со непредвидлив хаос и опасност по кој

Легија на суперхерои #265 (1980) Дик ordордано покритие Многу фино колекционерско Jimим Јанес моливи...

Од студиото што ви донесе Снајперска Елита 4 И Трилогија На Зомби Армијата Сетеки Кралицата На Вештерки�

Вклучува 6 класични игри : Земја Од Соништата На Кирби, Авантура На Кирби, Земја Од Соништата На Кирби 2, С�

3.5" ДИСК НАПРАВЕНО во 1992 Година Од Волшебникот Воркс, Ад Системски Барања : IBM КОМПЈУТЕР / XT / НА 512 K Компати

Механичар за игри што ги комбинира спецификите на управување со времето, симулаторот и стратегијата Уж�

Ликови како Мајин Буу : Ксено, потчинети од „Темниот змеј топка“, и повеќе потчинети ликови произлегува

Конечниот Тип На Фантазија0 доаѓа на запад за прв пат На Play Station 4 Одликувајќи се со голем број моќни маги�

Комодор Офицер Знаме Исечете и Бод 400 Негира Громет Стил 12 "х18" Клубовите за јахти се организирани како и

Scroll