Ново
Rocendlor 20pcs Silvervine Cat Caw Chew Sticks, природни сребрени ратан мачки играчки, играчки за џвакање со мачки за мачиња мачки, сребрена лоза за мачки, стапчиња за матаби, играчки за

Rocendlor 20pcs Silvervine Cat Caw Chew Sticks, природни сребрени ратан мачки играчки, играчки за џвакање со мачки за мачиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 95.84

【Безбедно】 : Сребрени стапчиња се направени од 100% диви, органски, природни сребрени, што е целосно природно и необработено. Ова значи дека може да се користи со доверба. 【Возбудливо и забавно】 : Ефектите од Silvervine можат мачките само да сакаат џвакања за мачки. Играчките за џвакање со мачки се всушност забавни за мачки. Сребрени стапчиња се безбедни и одлични за здравјето на забите на вашата мачка. 【Промоција на здравјето】 : Подобрете ги забите и непцата на мачката, отстранете го лошиот здив, спречувајте болести и имаат корист од оралната хигиена на целата мачка. Сребрениот ратан се држи за мачки помага да се исчистат забите со мачки на пријатен начин. 【Високо моќен】 : Погоден за 90% од мачки, мачиња, возрасни. Мачката е многу среќна кога џвака. Можете да го отсечете каснениот дел за поддршка на повторната употреба. 【Најдобра услуга за клиенти】 : Ние го цениме вашето задоволство и ја нудиме најдобрата услуга за клиенти. Додека не сите мачки веднаш реагираат на нашите стапчиња, ние сме убедени дека вашата мачка ќе ги сака со време. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не за брза помош. Нарачајте ги нашите стапчиња од ратан сребрена денеска и видете ја разликата за себе. 【Безбедно】 : Сребрени стапчиња се направени од 100% диви, органски, природни сребрени, што е целосно природно и необработено. Ова значи дека може да се користи со доверба. 【Возбудливо и забавно】 : Ефектите од Silvervine можат мачките само да сакаат џвакања за мачки. Играчките за џвакање со мачки се всушност забавни за мачки. Сребрени стапчиња се безбедни и одлични за здравјето на забите на вашата мачка. 【Промоција на здравјето】 : Подобрете ги забите и непцата на мачката, отстранете го лошиот здив, спречувајте болести и имаат корист од оралната хигиена на целата мачка. Сребрениот ратан се држи за мачки помага да се исчистат забите со мачки на пријатен начин. 【Високо моќен】 : Погоден за 90% од мачки, мачиња, возрасни. Мачката е многу среќна кога џвака. Можете да го отсечете каснениот дел за поддршка на повторната употреба. 【Најдобра услуга за клиенти】 : Ние го цениме вашето задоволство и ја нудиме најдобрата услуга за клиенти. Додека не сите мачки веднаш реагираат на нашите стапчиња, ние сме убедени дека вашата мачка ќе ги сака со време. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не за брза помош. Нарачајте ги нашите стапчиња од ратан сребрена денеска и видете ја разликата за себе. Природни стапчиња од сребровини се 100% природно дрво од растението Silvervine (исто така наречено Matatabi). Фабриката Сребренавин се одгледува во планински региони во Азија и одамна е познато како привлечен мачки. Според нашите резултати од истражувањето, заради различните личности на различни мачки, не сите мачки толку брзо третираат стапчиња за мачки. Но, бидете сигурни, можете да се обидете повеќе да комуницирате со него, на крајот на краиштата, мачките се ладни животни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ова е одличен начин за вежбање и одржување на вашата мачка полна со енергија Погоден за мачки од сите во�

Стимулирајте ги ловечките инстинкти на вашата мачка и лижењето интереси со големина што е совршена за б

Оставете ја мачката да вежба повеќе во мирот Снабдување со миленичиња за мачки Home Pet Supplies for Cats Bath Pet Supplies

Иновации Како сопственик на сакано милениче, секогаш барам начини да го задржам во добра форма...

Електрична играчка за риби со мачки : Вграден сензор за допир на играчки за риби, играчка со електрична р

【Електрична играчка со риба во движење】】 Електрична играчка со мачки со риба со 3Д процес на печатење �

【Најголемиот дел од мачки играчки】 Оваа играчка е добар интерактивен вежбач за забава, што може да ви п

1 Меките и слатки обрасци лесно ќе го привлечат интересот на вашето маче; Големината е погодна за мачкит�

Бидете среќни мачки оваа играчка за мачки е одличен избор за осамени мачки Чувајте ги долго време...

◆ 3Д глава за масажа, 76 точки за контакт, поудобна и моќна масажаможе да работи и во ротација на стрелкит�

Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост, издржлива за играње мачки Мал и нежен, лесен за

Мирисот на Silvervine е многу привлечен за мачките Намалување на досада на мачки или вознемиреност од раздво

Тип на играчки : кадифен играчки Материјал : ПП памук Боја : црвена / портокалова / сива / розова / црна

Scroll