Ново
Zumzup Интерактивни играчки за мачки содржат балансирани интерактивни играчки за затворени мачки за мачки за мачки со мачки со ротирачки топки за мачки за мачки игра?

Zumzup Интерактивни играчки за мачки содржат балансирани интерактивни играчки за затворени мачки за мачки за мачки со мачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 504.00

? Материјал : пластика, изработена од еколошки и здрава храна, силен, отпорен на абење, издржлив, може да игра со повеќе мачки и да донесе различно искуство за играње на мачки. ? Дизајн : прилагодлив дизајн на дупка за истекување, малку храна за мачки може да игра долго време; Постојат две транспарентни прегради на кружните сечила на ветерницата, каде што можете да поставите топки од светлина или топчиња од нане за да привлечете мачки, а ветерницата ќе се врти кога ќе го карпите нежно. Сите модели се вклопуваат во Мао. Овој производ може ефикасно да ја води мачката да игра независно, што може да го зголеми IQ на мачката. Изработено е од еколошки и здрави меки материјали и нема да му наштети на мачката кога игра. Дизајнот на меки испакнатини им овозможува на мачките да го триат лицето или косата за живот секој ден, ефикасно ги чисти забите и нечистотијата на мачката и го штити оралното здравје на мачката. Вградениот електролуминисцентен уред и топката на нане можат да го привлечат вниманието на мачката. ? Големина : 158мм * 74мм * 69мм, може да се изберат различни бои. ? Материјал : Пластика, изработена од еколошки и здрава храна, силен, отпорен на абење, издржлив, може да игра со повеќе мачки и да донесе различно искуство за играње на мачки? Дизајн : прилагодлив дизајн на дупка за истекување, малку храна за мачки може да игра долго време; Постојат две транспарентни прегради на кружните сечила на ветерницата, каде што можете да поставите топки од светлина или топчиња од нане за да привлечете мачки, а ветерницата ќе се врти кога ќе го карпите нежно. Сите модели одговараат на Mao'm? Овој производ може ефикасно да ја води мачката да игра независно, што може да го зголеми IQ на мачката. Изработено е од еколошки и здрави меки материјали и нема да му наштети на мачката кога игра. Дизајнот на меки испакнатини им овозможува на мачките да го триат лицето или косата за живот секој ден, ефикасно ги чисти забите и нечистотијата на мачката и го штити оралното здравје на мачката. Вграден електролуминисцентен уред и топката на нане може да привлече внимание на мачката? Големина : 158мм * 74мм * 69мм, може да се изберат различни бои, вклучен пакет : 1 * играчка за мачки.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 Со мека кадифен капак што може да се мие на машината, не се потребни алатки за склопување 2 Рационализир

КАТ Третира играчка направена од премиум материјал, безбеден за играње миленичиња Зајакнете го пријате

★ Совршен подарок за писе : Твојата писе ќе ја сака оваа играчка со писе лудо! Секоја од овие кадифен игр�

Стимулирајте ги ловечките инстинкти на вашата мачка и лижењето интереси со големина што е совршена за б

Играчки за мачки кои всушност работат 100% полнети со yoowww! Органски пораснато мачка Направено во САД...

Играчки за мачки : Овие играчки се вградени Catnip, што може да го освои срцето на вашите миленичиња мачки...

Играчката со кикирики од кикирики Catnip Wand Cat ја има омилената Beagle Snoopy на сите со дизајн на летачки асови н�

Совршен подарок : За вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат миленичиња Отпорен на залак

Електрична играчка за риби со мачки : Вграден сензор за допир на играчки за риби, играчка со електрична р

【Електрична играчка со риба во движење】】 Електрична играчка со мачки со риба со 3Д процес на печатење �

Пополнет со мачки Сите природни Направено од ткаени лисја од дланка Фер трговски производ Сето ова е пр�

◆ 3Д глава за масажа, 76 точки за контакт, поудобна и моќна масажаможе да работи и во ротација на стрелкит�

◆ Елегантен и убав, исто така удобен за чистење Кучен, мек и исцедок Нивно детален реален дизајн Омилени

Флопи риба : Секој пат кога вашата палета или кучето ја допира рибата, автоматскиот вграден сензор за дв�

Содржи матаби дрво што вашата мачка ќе ја сака За да се забавува, има штракаат на врвот на играчката...

Тип на играчки : кадифен играчки Материјал : ПП памук Боја : црвена / портокалова / сива / розова / црна.

Совршен подарок : За вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат миленичиња Отпорен на залак

Доброто изработка обезбедува практичност и издржливост, издржлива за играње мачки...

Оваа играчка со моларен стап може да ги исчисти забите на вашата мачка и да помогне во заболување на гум�

Се појавуваат како да се качуваат и се тркалаат на ситуацијата со земја е нешто слично на начинот на кој

Мачка играчка смешна мачка стап мачка еластична шипка интерактивен тренинг долга опашка ленти смешни м

1 Меките и слатки обрасци лесно ќе го привлечат интересот на вашето маче; Големината е погодна за мачкит�

Цврста конструкција : Оваа играчка за мачки е изработена од ултра силен и отпорен на солза што стои на ан

Scroll