Ново
Бакар во форма на влакна во облик на У-форма на У, M3x16mm за уреди за заклучување на сврзувачки елементи фиксиран механички

Бакар во форма на влакна во облик на У-форма на У, M3x16mm за уреди за заклучување на сврзувачки елементи фиксиран механички

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1472.00

✅material : бакар во облик на облик во форма со облик на У, пин-доказ за абење, цврста и издржлива. ✅ Features : Cotter Pin со дизајн на стилот на косата дава брз и безбеден одржување долг живот на услугата. Operferformance : Ставете го иглата за котли во дупката, луковината глава ќе го спречи иглата да се движи низ целиот пат, свиткајте ги отворените совети за да ги обезбедите на место. ✅Версал : Идеално за користено во микро мотор, уреди за домаќинства, гаража за автомобили, работилница, електрични алати, хардверски делови, механички делови,. - Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. ✅material : бакар во облик на облик во форма со облик на У, пин-доказ за абење, цврста и издржлива. ✅ Features : Cotter Pin со дизајн на стилот на косата дава брз и безбеден одржување долг живот на услугата. Operferformance : Ставете го иглата за котли во дупката, луковината глава ќе го спречи иглата да се движи низ целиот пат, свиткајте ги отворените совети за да ги обезбедите на место. ✅Версал : Идеално за користено во микро мотор, уреди за домаќинства, гаража за автомобили, работилница, електрични алати, хардверски делови, механички делови,. - Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Опис на производот Материјал : Име на бакар на производот : Бакар-облик на облик на облик на облик на облик на пин. Перформанси : Ставете го иглата за кревање во дупката, луковината глава ќе го спречи иглата да се движи низ целиот пат, свиткајте ги отворените совети за да ги обезбедите на место. Разновидни : Идеално за користено во микро мотор, апарати за домаќинства, гаража за автомобили, работилница, електрични алати, хардверски делови, механички делови,. Белешки : Снимањето на светлината и различните монитори може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поразлична од вистинската ставка; Толеранцијата на мерење е 1-2мм.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : Изработен од нерѓосувачки Челик 304, отпорен на корозија, издржлив и стабилен Спецификација :

Корпорацијата etет и снабдување корпорација обезбедува сврзувачки елементи уште од 1946 година Чувствува

Должината на пинот за кревање е 100мм Дебелината на жицата од не'рѓосувачки челик е 5мм Направено од 304 не'�

Премиум квалитет Направено од емајл, овие пинови за лапти имаат лого на училиште со живописни бои...

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : К�

Пролетните иглички се шупливи, цилиндрични прицврстувачи за вклопување во печатот со широки краеви Шуп

Совет плоча изработена од карбид со агол од 120 ° Плакета отпорна на висока температура Бит за вежбање со

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М10 инч Номинална должина на пинот : 60 мм инч Произвед

Е прилагодено : да Број на модел : 3,6мм х 15,8мм Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло :

Пролетните иглички се шупливи, цилиндрични прицврстувачи за вклопување во печатот со широки краеви...

Пиновите за котли се познати и како иглички, но овие не треба да се мешаат со валани иглички за разделува

Тежина : 1,00lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Користено како ново Тежина : 1,00lb...

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : М6 инч Номинална должина на пинот : 32 мм инч...

Пиновите на Dowel се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во предсекни должини и дијаметр�

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 3 / 4 "инч Номинална должина на пинот : 4 1 / 2" инч...

Големина : 2,5мм х 25мм BZP цинк позлатен челик Металик Силни поделени иглички Количина на пакувања : 100...

2 вкупно парчиња Долготрајно 7 / 16 "долг 41 / 2" Исто така познати како сплит иглички, овие имаат еден измет м�

4 Парчиња Л44643 Лежишта 1 Инч Внатрешна Димензија 4 Парчиња Л44610 Лежишта 1,98 Инчи Надворешна Димензија...

Залепени пролетни иглички* Склопен тип Произведени до ASME B18.8.2 Спецификации Исто така познати како ролни

Должина : M2.5x35 120 парчиња Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки отпо�

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

Тип на пин : Даул Материјал : Челик од легура Должина : 11 / 2 инчи Дуел игла, легура челик, долг 1 / 2 ", долг 11 / 2

Scroll