Ново
1/8 x 7/8 пинови 18-8 не'рѓосувачки челик-QTY-250

1/8 x 7/8 пинови 18-8 не'рѓосувачки челик-QTY-250

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 777.60

Пиновите на Dowel се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во пред-секни должини и дијаметри. Овие иглички на Dowel се користат во многу апликации како засилени споеви, полици за поддршка и разни хобистички апликации. Пиновите од не'рѓосувачки челик се отпорни на корозија во различни оценки. За околини кои бараат исклучително отпорен производ (како што е солена вода), препорачуваме 316 не'рѓосувачки челик. 18-8 и 304 оценки од не'рѓосувачки челик се сметаат за стандард во индустријата и имаат квалитети отпорни на корозија. Дијаметар : 1/8 ". Засилени споеви. Полици за поддршка. Градежни играчки. Модели. 18-8 Не'рѓосувачки челик е отпорен на корозија, издржлив и се смета за стандард во индустријата за сврзувачки елементи од не'рѓосувачки челик. Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Глава. Стил : Нема глава. Засилени споеви. Полици за поддршка. Градење играчки. Модели.

За стоката

Material:
18-8 Stainless Steel

Слична стока во категоријата

Дијаметар : 1 / 4 " Засилени споеви Полици за поддршка Градежни играчки Модели 188 Не'рѓосувачки челик е отп�

Повични иглички : Овие иглички за награди се 1 „W X 1“ H и се карактеризираат со детален 3 D дизајн со црн ем�

Дијаметар : 1 / 32 " Засилени споеви Полици за поддршка Градежни играчки Модели 188 Не'рѓосувачки челик е отп

Пиновите за котли се познати и како иглички, но овие не треба да се мешаат со валани иглички за разделува

Метериски : 304 не'рѓосувачки челик Проверете ја нашата продавница со друга големина, ако има нешто што ви

Битовите на рутерот на белците се направени со премиум карбид Прецизна основа за соодветна рамнотежа н�

Големина : 2,5мм х 25мм BZP цинк позлатен челик Металик Силни поделени иглички Количина на пакувања : 100...

Пин за брзо ослободување за врвот на бимини, врвовите на бродот и столбовите за поддршка, шарката на пал�

Пиновите за котли се познати и како иглички, но овие не треба да се мешаат со валани иглички за разделува

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо...

Пин за лого во НБА Декорирани со живописни графики во боја на тимот НБА официјално лиценцирана Прави ид�

Материјал : Изработен од нерѓосувачки Челик 304, отпорен на корозија, издржлив и стабилен Спецификација :

Позитивно игла за запирање на стоп Направено од цинк позлатен челик Дијаметар на прстен од 1 инчи...

Совет плоча изработена од карбид со агол од 120 ° Плакета отпорна на висока температура...

Јаглероден челик Важни делови додатоци на машината Мала големина, професионална, преносна и лесна за но

Scroll