Ново
2 Парчиња Кристал Бисер Цвет Коса Стап Гроздобер Кинески Коса Стапчиња За Јадење Гроздобер Ресел Коса Игла Шињон Игла Стапчиња За Јадење Стилизирање На Косата Дода

2 Парчиња Кристал Бисер Цвет Коса Стап Гроздобер Кинески Коса Стапчиња За Јадење Гроздобер Ресел Коса Игла Шињон Игла Стапчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Исклучителен дизајн : овие стапчиња за коса од бисер од кристал се дизајнирани со мазен раб и лесно се поправаат вашата коса, тие се доволно долги за средна до коса и нема да ни ја заглават косата; убавиот дизајн со деликатна изработка ги прави вашите пунџи за коса прекрасни и се вклопуваат за разни фризури. Применливи прилики : класичниот стап за коса е убав и убав, може да се примени за свадба, забави, состаноци, важни прилики, подароци или секојдневно носење, особено погодни за долга коса; Овие гроздобер стапчиња за коса се многу убави и длабоко импресионирани луѓе со едноставен, но елегантен дизајн. Фина изработка : извонредните обрасци се инкрустирани со сјајни кристали и вештачки бисери, изгледаат шармантно и привлечно. Квалитетен материјал : стапчињата за коса од бисер од кристал се направени од легура, кристал и вештачки бисери, кои се лесни и издржливи за носење долго време. Сладок подарок : стапчињата за коса во ретро стил се прекрасни подароци за вашата девојка, сопруга, сестра, мајка или други женски пријатели, можете да ги подготвите стапчињата за коса за нив на роденден, Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените итн. за да ја покажете вашата љубов. Карактеристики : Удобно за носење : овие стапчиња за коса од бисер од кристал се дизајнирани со мазен раб и лесно се поправаат вашата коса, тие се доволно долги за средна до повеќе коса и нема да ни ја заглават косата. Убавиот дизајн со деликатна изработка ја прави вашата коса бухти прекрасна и одговара за разни фризури. Кинески антички стил : Овие стапчиња за коса ќе направат да изгледате толку привлечно и да ги освоите комплиментите на луѓето кога носите каде било, покажувајќи Им Кинески класични додатоци за коса на вашите пријатели или гости. Спецификации : Големина : како што покажуваат сликите Материјал : легура, кристал, вештачка бисерна боја : како што покажаа сликите количина : 2 парчиња пакет вклучува : 2 х штрас бисерна цветна коса забелешка : вклучен Зашилен дел, ве молиме бидете внимателни кога користите и држете се подалеку од малите деца.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 8, 8х9см / 3,5"*3,5" Боја : Сина,Виолетова,Роза, Шампањ Материјал : Легура, Кристал Користете Со Други

Пералните Кинески стапчиња за коса се дизајнирани со прекрасен изглед, шармантна и нежна фиба Ханфу со �

Материјал : Легура, жица, кристали и бисери Тежина : Секоја игла за коса е апр 0,35 мл (10 гр) Лесен Големина : �

✮●Бисерни шноли во свеж стил за жени} инспирацијата за дизајн на фиба доаѓа од растенијата, давајќи им �

Материјал : Легура + Кристал;Количина : 20 Брои Стил : Кристал Пеперутка Коса Иглички;Боја : Сина Должина на

Мазна површина, изработена од издржлив материјал,лесна за отворање и затворање, не е лесна за деформаци�

Исклучително Моделирање : Едноставно и модерно моделирање на пеперутки, инкрустирани со бисери и крист�

Материјал : Легура+јасен кристал+кристал+бисер+пластика Овие шноли за коса изгледаат многу елегантно и �

Пакет : ќе добиете убава кутија за подароци, 8 парчиња розова кристал У Шноли внатре Материјал : шнолите с

Совршен за Танчери, Спортисти, Дредови, Густа Коса и Фризури Нагоре Рачно изработени во САД Нема да се на

Двојно Позлата Висок Сјај Заврши Сваровски Одделение Кристал Вградени Почетна на Вашата Коса Лесен и У�

Игличките за коса на невестата се направени од висококвалитетни стаклени монистра, опални кристали, кр�

Поддоговор За Пинови За Коса ① пакетот вклучува 200 парчиња иглички за коса и 4 бои (Црна,Златна,Бронзена,�

1*[ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ИЗРАБОТЕН И СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН] позлатена бакарна жица, рачно избрани бисери, сјајни

Јапонски Традиционален Игла За Коса : Совршен За свадба Во Кинески стил, свршувачка, роденден или други �

Додадете поп убави пеперутки на вашиот изглед со овој комплет иглички за коса! Совршен за носење за спец

Кинески Женски Стапчиња За Коса Цветна Коса Стапчиња За Јадење Клип За Коса Гроздобер Дрвени Долги Шнол

Материјал : легура, кристал; Боја : зелена;Должина : 15,5 см / 6,1 инч Бојата е светла и кристалите добро ја реф

Оди со сите бои на стил на коса Испратете го како идеален подарок или чувајте го како прекрасна колекциј

Стап За Коса Со Меч Минималистичка Коса Стапчиња За Јадење Кинески Стил Игла За Коса Шињон Со Додаток За

Официјално лиценциран Тежок И Издржлив Метален Материјал Исечкајте Стапчиња За Коса Во Стилот На Стапч

Што ќе добиете : во пакетот има 9 парчиња сребрени цветни додатоци за коса, разни стилови и доволна колич�

Рачно ИЗРАБОТЕНИ ДРВЕНИ ИГЛИЧКИ ЗА КОСАОслободете се Од ужасната пластика што се наоѓа во повеќето дод�

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

Големина : големина На Клип : должина х ширина : 5,5 х 0,6 см (2,2 х 0,2 инчи); дијаметар на дискот : 1,8 см (0,7 инчи); К

Додатоци за коса : овие иглички за коса во форма на буквата у за бухти со проѕирна кутија за складирање м�

Scroll