Ново
USB Ѕид Полнач, [Apple MFi Сертифициран] iPhone Полнач Молња Кабел 6FT Брзо Полнење На Податоци Синхронизација Кабли ДВОЈНА Порта USB Приклучок Компатибилен со iPhone 12/mini/Pro/Max/11/Pro

USB Ѕид Полнач, [Apple MFi Сертифициран] iPhone Полнач Молња Кабел 6FT Брзо Полнење На Податоци Синхронизација Кабли ДВОЈНА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 131.68

Полначот со чип внатре е дизајниран да идентификува целосно полнење со безбедносна употреба,Заштита од прекумерно полнење,преку струи и прекумерно загревање, користи противпожарен материјал за да обезбеди 100% безбеден за членовите на семејството. Погоден за американските и Светските електрични стандарди, има СЕРТИФИЦИРАН УЛ, обвивката е изработена од висококвалитетен АБС материјал, отпорност на топлина и отпорност на ниска температура, хемиска отпорност и одлични електрични својства. Компатибилен со i Phone 12/12pro/XS MAX/XS/XR/8/7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus/SE/5/5s/5c, i Pad4/Mini/Mini2/Mini3/Mini4/Air/Air2/Pro, ipod touch5/touch6/Nano7/Nano8/Nano9. Врвниот квалитет на iphone кабелот е изработен од одличен бакарен кабел, кој безбедно и брзо го полни i Phone. Работете совршено со ѕиден полнач или компјутер. Тоа не е само безбеден кабел За полнење На Телефонот, туку и кабел за податоци за брзо пренесување на i Phone. Висококвалитетен iphone кабел доволно Цврст за да носи 10000+ свиткување и повторено исклучување и складирање, обезбедете 100% полнење и синхронизирање на вашите уреди со голема брзина. Должина од 6 Стапки без заплеткување е погодна за употреба додека се полни и синхронизира дома/канцеларија/патување во кревет, хотелски соби и многу повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата

ОВА Е USBC ДО USBC кабел, А не USBC до USBкабел, така што ви треба USB ѕид полнач ЗА полнење на вашиот уред За обезбе

[Добар квалитет] внатрешноста на кабелот е изработена од висококвалитетно јадро од чиста бакарна жица, �

Scroll