Ново
Краток Микрозабен Кабел Компатибилен со Вашиот Алкател OneTouch PIXI 7 со Полнење со Голема Брзина.

Краток Микрозабен Кабел Компатибилен со Вашиот Алкател OneTouch PIXI 7 со Полнење со Голема Брзина.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1108.80

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашиот Алкател One Touch PIXI 7 е уникатен и супериорен сите други!. ● [ПЕРФОРМАНСИ НА ПОЛНЕЊЕ] : Синхронизирајте и полнете во исто време со најбрза брзина на Компатибилен СО Вашиот Алкател One Touch PIXI 7!. ● [УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] : јадрото На Нашиот Кабел и бакарното јадро со повеќе нишки обезбедуваат супериорен пренос на податоци со брзо и стабилно полнење. ● [КРАТКА ДОЛЖИНА] : 5,0 инчи краток микро-USB кабел за полнење, обезбедувајќи уредност на околината за полнење, идеален додаток за usb станица за полнење и пакет за напојување. ● * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Краток Микробен Кабел Компатибилен со Вашиот Alcatel One Touch Pixi 7 Полнење со Голема Брзина. (Бела 5.0 инчи) ● Спецификации : ●Краток, Пренослив, НЕМА да ви пречи. Одлично за патување или додавање станици за полнење и работни станици.●Кабелот поддржува USB Брзо Полнење 2.0 и Брзо Полнење На Micro USB 2.0, што ја максимизира постоечката USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди компатибилни со енергија.●Оваа Цврста ВРСКА СО USB Кабел За Полнење На Податоци го прави ова совршено и за патување и за складирање.●Кабелот од 5,0 инчи е поквалитетен од оригиналниот стандард, што го прави излезниот пристап помалку гломазен и незгоден.●Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску со брзо полнење.●Стапките на полнење се загарантирани до 50 Вати, 15 Волти, 12 вампири, Брзо Полнење 2.0 И УЛ Наведени И Усогласени Прашања И Одговори : ●Што е Микро? Во моментов е најчестиот адаптер и се користи речиси една деценија. Има аголен адаптер и може да се користи само на еден начин за разлика Од Микроб.●Како да знам кој Микробранов Полнач или кабел купување? Обидувајќи се визуелно одредување на точниот микро-конектор може да резултира со грешка.●осигурајте се дека е избран точниот конектор За Микробранова, ве молиме консултирајте се со упатството за употреба на вашиот уред преку интернет или хард копија.●Ако ви треба кабел, придружете СЕ НА USB микро-уред и периферен уред што Не Е USB Тип-C, исто така одреди го типот на портата на периферниот уред. Ние продаваме Наназад компатибилни микробни кабли и полначи одделно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Над Тековната Заштита Заштита На Температурата Над Заштита Од Полнење Заштита Од Краток Спој...

●Брзо Полнење●брзо наполнете го вашиот i Phone 12 од 0 до 80% моќност за само 40 минути, Наполнете Го Вашиот Macbo

ПАМЕТЕН ПОРТ USB Дизајн : 3 muti port wallиден полнач може да наполни еден таблет и два паметни телефони или 3 пам�

? [МОЌЕН] Дон?нека неговата мала големина ве измами! Меѓународниот Полнач За Ѕид PD може да произведе неве�

УМБ6 ТЕРБКЛФ 3Порти производот е опремен со 3 USB порти за да обезбеди заштита На Главата На Кабелот За Под�

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашата Acer Течност Z6 е уникатен и супериорен сите други!...

Целосно Компатибилни Уреди За Брзо Полнење Samsung Galaxy S10 S10+ S10e S8 S9 S8+ S9+ Забелешка 8 Забелешка 9 Note10 A50 A20 A80 A70 A6

Специјално Дизајниран : 20 W USB C Полнач Дизајниран за 14 / 14 Плус / 14 Pro / 14 Pro Max 13 / 13 Mini / 13 Pro Max 12 / 12 Mini / 12

Компатибилен со ЗА LG X212tal Xpression плус, LG Аристо 2 / 2 Плус, LG Аристо 5, LG аристо 3 / 3 +, LG Аристо 4 / 4+, Lg Аристо / Styl

[25 W USB C Блок За Брзо Полнење] Примени Технологија За Испорака На Енергија за ефикасно полнење, EVERSAME USB C по

€ 36w Вкупниот Излез q usb C полнач блок е опремен СО 18 W PD 3.0 порта и 18 W USB порта Две порти за полнење можат да �

●Брзо Полнење И Синхронизација : брз полнач од Адаптивен тип ц, ја овозможува вашата батерија од нула до

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со Вашиот Микромакс Платно Пеп е уникатен и супериорен сите дру

Полнење И Брз Пренос На Податоци Компатибилен СО LG stylo 4, Stylo 4 Плус, Стило 4+, Стило 5, стило 5+ USB типc уреди со

Доколку имате некаков проблем со квалитетот, ВЕ молиме не двоумете се да не контактирате Како што батер�

[200 W USB C Полнач] : овој usb c полнач вклучува голема количина на истовремени приклучоци за напојување за пов

● Samsung Super Fast Parger Type Cw Опремен СО PD / PPS USB порта 25 W, Овој samsung брз полнач тип c поддржува повеќе протоколи за

Ова е USBC USBC 2.0 Кабел Работи За Nokia X100 не USBC USBкабел, што значи дека го има истиот USBC приклучок на двата крај�

Дизајн на Полнач 3во1 : Нашиот Адаптер за Полнач се состои од USBC порта, USBпорта и Вграден Кабел за Полнење A

Полнач Со Една Порта Со голема Брзина : Поврзете еден USBC уред за да добиете максимално полнење ОД 65 W Напо

Целосно Искористете Ги Вашите ПриклучоциUSBблокот за полначи има АГОЛНИ USBпорти што нема да ги блокираат

Scroll