Ново
Ступел Индустрии Морничава Опседната Куќа За Ноќта На Вештерките Под Месечевото Небо, Дизајн На Грејс Поп

Ступел Индустрии Морничава Опседната Куќа За Ноќта На Вештерките Под Месечевото Небо, Дизајн На Грејс Поп

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1014.40

Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Произведено во САД. Уметничкото дело Се Однесува На : Природа; На Отворено; Ноќ; Месечина; Полна Месечина; Зграда; Архитектура; Личност; Човек; Кула; ГРОБИШТА. Дизајн На Грејс Поп. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

За стоката

Слична стока во категоријата

ДИМЕНЗИИ : 8х12 Инчи(8*12 инчи), 12х16 Инчи(12*16 инчи) МатеријалИзработен од дрво со дебелина од 0,5 см Со рустикал

ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕПрефабрикуван за закачување со кој било клинец, завртка или друг основен хардве

ПОДГОТВЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕПрефабрикуван пресек на клучалката што ќе се закачи со кој било клинец, завртка

ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : нашиот знак од рустикално дрво е направен од иверица, се карактеризира со нетоксичен, �

Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 11 x 1,5 x 14 Големи : 16 x 1,5 x 20 Преголеми : 24 x 1,5 x 30 Ѕидната Ум�

Материјали : Главно Изработени од Дрвен Материјал Сигурна, Долготрајна Употреба, Не Е Лесна за Кршење, Л

Димензии : 3 парчиња, секој 24 х 1,5 х 30 Врамени Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардве

Димензии : 14 х 1.5 х 11 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Ха

99% мдф Направено во НАС Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Гордо Произведено во САД Литографско Печатење Монтирано

Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

99% мдф Направено во НАС Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Гордо Произведено во САД Литографско Печатење Монтирано

Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи Гордо Произведено во САД Нашето испружено платно е создадено само со највисоки

Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Гордо Произведено во САД Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи

Димензии : 19 х 0,5 х 13 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Поддисциплина наменета Исклучиво За Новороденчиња●вашата сакана тоа да го прослават со вас и да ги кор

Димензии : 24 х 1,5 х 24 Инчи Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекра�

●Лесен За Закачување : гроздобер ѕидни декоративни знаци за 8 "х 12"(20х30 см) и 12" х 16"(30х40 см), дизајнирани да

Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Ха

Димензии : 12 х 1.5 х 12 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Ха

Димензии : 3 парчиња, секој 24 х 1,5 х 30 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Ин�

Quality Callity Teration : спалната соба дрвен знак за декор на влезната врата ѕид декор се направени од цврсти дебе

Одличен подарок за вашите пријатели или семејства декорација на бебешка соба Печатени со зборови шшш. З

Големина : 3 "Х 18" (8х45см) Материјал : Мала тежина алуминиум Долго Последно И Без Избледување : знакот со мас

Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Кора И Стап Ѕид Граница Хартија Должина : 15 Стапки / 5 Јарди Висина : 6 инчи Земја на потекло Е Кина Оваа Ре

Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Scroll