Ново
Снабдување Со Миленичиња во центарот На Градот-Подлога За Шмркање За Кучиња-Микрофибер Мат Од Шенил-Интерактивна Играчка За Кучиња И Бавни Задоволства За Кучиња Д?

Снабдување Со Миленичиња во центарот На Градот-Подлога За Шмркање За Кучиња-Микрофибер Мат Од Шенил-Интерактивна Играчка За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Душек за Шмркање кучиња : Кучињата инстинктивно сакаат да шмркаат, ловат и закопуваат. Тоа е дел од тоа како тие комуницираат со светот. Душекот за миленичиња го прави оброкот забавна игра во која вашето куче ќе ужива. Забавен Диспензер За Храна За Кучиња : душекот за храна за кучиња му помага на вашето домашно милениче да јаде побавно, што го прави времето за оброк подолго. Нема повеќе шамија надолу храна, гушење, варење или фрлање. Поддржете Ги Нивните Инстинкти : подлогата за загатки за храна за кучиња им овозможува на миленичињата да го користат своето сетило за мирис и детективски вештини за да го направат секој оброк или да третираат стимулирачко искуство. Тепих Што Може Да се Пере во машина : оваа играчка за лекување кучиња е многу лесна за чистење - само цврсто протресете ја. Кога подлогата ќе се извалка со лигав или ѓубре, измијте ја машината и исушете ја темелно за подлогата да стане како нова. Резерви за Миленичиња За Крзнени Пријатели : ние сме сопственици на миленичиња прво и сопственици на бизниси второ, правејќи свои производи и стоејќи зад нив.

За стоката

Слична стока во категоријата

Заштитна Подлога За Хранење Миленичиња : Чувајте ги вашите подови чисти и без гребнатини со оваа абсорб�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

* Изработен од силикон и 100% водоотпорен Дизајниран да ја чува секоја истурена храна / вода на подлогата �

●Уникатен Дизајн●Различни Форми на Храна од Животинска Шема, течна и цврста храна може да се стават во

ГОЛЕМИНА ЗА ЈАДЕЊЕ ЗА МИЛЕНИЧИЊАдушеците за храна И вода За кучиња и мачки се долги 19 инчи на 13 инчи, во к

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

ПОГОДЕН за ПОДИГАЊЕ : Живеете во снежен и дождлив град? Кога ќе се вратите дома и ќе ги соблечете чевлите,

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Симпатична силиконска подлога во форма на риба За Кремаста Мачка Ребрестата текстура го забавува темпо

● БОГАТА ИГРА ЗА ХРАНЕЊЕПогледнете Го Големиот Портокалов Цвет во средината на играчките за загатки за

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Прекрасен Начин Да Го Забавувате Вашето Куче : На Кучињата Им треба многу внимание, но понекогаш треба д�

Одликувајќи се со антилизгачко дно и врвен дизајн на материјал, душекот за бушење може постојано да се с

Играчки За Обука на кучиња : Се Прашувате како да играте криенка со вашето кученце? Што е со подлогата за

ПОДИГНАТИ РАБОВИ ЧУВАЈТЕ ГИ НЕРЕДИТЕ ТАМУ каде ШТО ПРИПАЃА : Чувајте Го Вашиот Дом Беспрекорен а (без ха�

[Лесно за чистење] може лесно да се исчисти со обични четки, избришете со крпа или исплакнете со вода...

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Содржи Истури : Подигната усна околу работ помага да содржи прскање вода или истурање храна...

?●ЧУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ МЕНТАЛНО И ФИЗИЧКИ АКТИВНОНашата подлога за гушкање е активност за збогатувањ

Мат за храна за миленичиња : Одлично За хранење храна за мачки и кучиња без неред Употреба : Се Препорачу�

1 Играчка за обука на кучиња : ова е уникатна подлога за обука на кучиња што му овозможува на вашето куче �

3 СЛОЕВИ НА ЗАКУСКА СЕ ВРТИ ЗАБАВА : Кучињата ќе мора да ги користат своите вештини за решавање проблеми �

Бавно Фидер Мат Бавен Фидер со средна / Голема Големина : 31,5" х 19 " Голема подлога за шмркање за кучиња им�

(Втората слика) Дното на Оваа Душек За Шмркање На Кучиња не се лизга, што може ефикасно да ја поправи подл

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Scroll