Ново
Лунарна Подлога За Миленичиња Во Кабината За Храна И Вода, Животни Во Просторијата За Фауна Во Пролетна Ливада, Гумена Подлога Што Не Се Лизга За Кучиња И Мачки, 18 Х 1

Лунарна Подлога За Миленичиња Во Кабината За Храна И Вода, Животни Во Просторијата За Фауна Во Пролетна Ливада, Гумена Подлога

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења : 18 инчи широк х 12 инчи долг и 5мм дебелина. Лесен за употреба - Гумена подлога Што не Се Лизга. Одговара на 2 чинии. Лесно Одржување-Лесно за чистење и издржливо. Карактеристики-Живописни бои и Јасна слика. БЕЗ ИЗБЛЕДУВАЊЕ-Без бои што му штетат на здравјето на вашето семејство. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Мерења : ширина од 12 инчи на 18 инчи долга и дебелина од 5 мм. Правоаголна Подлога има подлога што не се лизга и одговара на 2 чинии, така што е многу лесна за употреба. Подлогата лесно се чисти со влажна крпа. Печатењето е живописно и јасно, така што ќе ја добиете вредноста на вашите пари. Додадете малку талент во животот на вашето домашно милениче. Кажете збогум на излевањето и збркајте со овие душеци. Грижата за потребите на вашето домашно милениче штотуку стана полесна. Овие украсни душеци за миленичиња ќе бидат вашето ново парче акцент во вашата дневна соба бања или кујна. %100 проценти полиестерска ткаенина ќе ги прикаже боите на дизајнот убаво и подлогата што не се лизга ќе му помогне да остане на своето место колку и да е активно вашето домашно милениче. Подлогата може да се користи со две чинии за да можете и да ги нахраните вашите миленици и да ја задоволите нивната жед во исто време. Ако имате повеќе од едно домашно милениче, можете да го користите за да им послужите повеќе од еден вид храна. Големината на оваа подлога овозможува да се користи за многу видови животни кои живеат во вашата куќа. Германски овчар, Џек Расел, Ших Цу Мејн Кунс, Питбули, Американски Или Егзотични Кратки Влакна, Бурмански Мачки, хималајски, персиски Мачки. Ќе добиете илјадници комплименти и од луѓето во вашиот живот и од животните. Тоа е совршена идеја за подарок за вашата пријателка, сосед, сопруга, сопруг, мајка, тато, сестра, брат, баба, колешка и сите други сакани со десетици свежи и забавни дизајни на 1000. Како производители на дигитално печатени производи за дизајн, ги следиме актуелните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Или подарок за вашето семејство или пријател, роднина или дечко-девојка, или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

За стоката

Слична стока во категоријата

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

?●ЧУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ МЕНТАЛНО И ФИЗИЧКИ АКТИВНОНашата подлога за гушкање е активност за збогатувањ

Заштитна Подлога За Хранење Миленичиња : Чувајте ги вашите подови чисти и без гребнатини со оваа абсорб�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Прекрасен Начин Да Го Забавувате Вашето Куче : На Кучињата Им треба многу внимание, но понекогаш треба д�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Кучешка Подлога во Форма на коска дизајнирана и произведена од мене и е неискористена...

€_ДЕБЕЛ И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ● Нашата подлога за шмркање е изработена од густа ткаенина од филц без мир

Симпатична силиконска подлога во форма на риба За Кремаста Мачка Ребрестата текстура го забавува темпо

Бавно Фидер Мат Бавен Фидер со средна / Голема Големина : 31,5" х 19 " Голема подлога за шмркање за кучиња им�

Мат за храна за миленичиња : Одлично За хранење храна за мачки и кучиња без неред Употреба : Се Препорачу�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : душекот за хранење Миленичиња е изработен од силикон за храна, безбеден и нетокс�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

[Лесно за чистење] може лесно да се исчисти со обични четки, избришете со крпа или исплакнете со вода...

ПОГОДЕН за ПОДИГАЊЕ : Живеете во снежен и дождлив град? Кога ќе се вратите дома и ќе ги соблечете чевлите,

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Лесен дизајн, едноставна структура, без мртви агли за чистење, може да биде подарок за пријателите кои и�

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

● БОГАТА ИГРА ЗА ХРАНЕЊЕПогледнете Го Големиот Портокалов Цвет во средината на играчките за загатки за

Мачка Нелизгачка подлога основата Против лизгање ја одржува подлогата за храна за домашни миленици да �

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Scroll