Ново
Спрек, обичен, #25, ОД 1.246 во

Спрек, обичен, 25, ОД 1.246 во

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 643.20

Предмет : Спрек. Предмет - Sprockets на ролери : Sprocket на ролери. Големина на ланецот на индустријата : 25. Број на заби - Sprockets : 14. Sprocket Bore Type : Plain Bore. Предмет : Спрек. Предмет - Sprockets на ролери : Sprocket на ролери. Големина на ланецот на индустријата : 25. Број на заби - Sprockets : 14. Sprocket Bore Type : Plain Bore. Конструиран од врвен, топлински третиран јаглероден челик, овој стандард на стандардниот меч со единечна лента ANSI е за употреба со стандарден ролери. Има 1-страничен центар за центри. Спецификација : Точка : Ставка за промет - Спреки за ролери : Индустриски ланец на ланец на ролери Големина на ланецот : 25 Број на заби - Спреки : 14 Спреч на отвори : Обичен родител Дуре Дија. - Sprockets : 1/4 "Надвор од Дија : 1.246" Број на редови на ланец : единечен материјал - Sprockets : јаглероден челик Макс. Bore - Sprockets : 9/16 "Pitch Dia. : 1.124" Sprocket Hub Тип : Тип Б должина преку Bore (in.) : 1/2 Hub DIA. (In.) : 13/16.

За стоката

Слична стока во категоријата

Внатрешен преджичен електричен мотор со тешки точки погодно фрла тапани Прилагодливите ограничувања н

Powered Lift & Drive Fork Stacker PSFL562520 SPD 2 K^ Powered Lift & Drive Fork Stacker , Powered Lift & Drive Fork Stacker PSFL562520 SPD 2 K^ Powered Lift & Drive Fork Stacker ...

Точка : Една Влакно Запчаник ТочкаРолери Синџир Запчаници : Ролери Синџир Запчаник Големина Индустрија

Цена за : Секој вид : Точка : Внатрешна димензија на прстенот за задржување Т : Ширина (внатре) : Ширина (м�

Сообраќај на лева / десна рака : За сообраќај со десна рака Квалитетен производ Тежина [кг] : 0,2...

Scroll