Ново
Држач за држач за држачи на градежништвото Maxmoral Base Prastic Intel LGA 1150 1151 1155 1156

Држач за држач за држачи на градежништвото Maxmoral Base Prastic Intel LGA 1150 1151 1155 1156

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Материјал : пластика, метал; Боја : Црна. Лесен за инсталирање. Добар дел за замена. Со лепак за грб. Димензии : околу 9,2 см x 8.9cm / 3.6in x 3,5in (L x W). Централно растојание од дупката за завртки : 7,5 x 7,5 см / 3 x 3 инчи (L x W). Пакет : 1 табла за матична плоча на процесорот. Материјал : пластика, метал; Боја : Црна. Лесен за инсталирање. Добар дел за замена. Со лепак за грб. Димензии : околу 9,2 см x 8.9cm / 3.6in x 3,5in (L x W). Централно растојание од дупката за завртки : 7,5 x 7,5 см / 3 x 3 инчи (L x W). Пакет : 1 табла за матична плоча на процесорот. Применливо за Intel 1150.1151.1155.1156. Материјал : Пластична големина : околу 9,2 см x 8.9cm / 3,6 "x 3,5" (должина x ширина) растојание на дупката : 7,5 см / 3 "Тежина : 16g Добар компјутер за замена. Вградените завртки се лесни за инсталирање. Инсталирајте и инсталирајте и инсталирајте. Инсталирајте го радијаторот и правилно AMD.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип : заграда Инсталацијата Универзално 40мм Аквалинг е дизајниран за 40мм BLX185 Firma 160 и Подобрување на перф

Име на производот : Исправувач на еднофазен мост W Heatsink; Модел бр : BR2010; излезна струја : 20а Повторен врв на

【Применливост】 : Поддршка за HDD, капакот на хард дискот за греење е погоден за NVME M.2 NGFF 2280 SSD Применливи м�

Масовно пакување IBM ESERVER X325 X326 CPU Ладење на загревање на новата 74 P4883 30 дена гаранција Масовно пакување...

Дисипација на топлина : Оваа кутија за ладење на алуминиум може брзо да ја расипе топлината и да спречи д

Сосема нов и висок квалитет Компатибилни броеви на модели : За Dell Alienware M15 R2 M17 R2 M.2 Сите слики се направени

Апликација : Сервери за серии Micro Cloud Тип на штекер : LGA 1155, LGA 1150 Поддршка за процесорот : Intel Xeon процесор E3120

Вклучува 20 парчиња мијалници за мијалник за топлина Димензија : 0,59 x 0,59 / 15 x 15 (LW) Пред применета 3М 8810 тер�

Широка примена : Системот за ладење на полупроводникот може да се примени во кревет за миленичиња, тест �

Големина : 15мм * 15мм * 1мм Тежина : 2 G / компјутери Бакарното парче е бакар со висока чистота Термичка спров�

Направено од алуминиум, добра топлинска спроводливост Намалете го ризикот од хардверски неуспех како р

Овој алуминиумски ладилник е за пасивно ладење да го намали ризикот од хардверски неуспех како резулта�

DBTLAP процесорот за ладење на процесорот, компатибилен за 2 JYG2 02 JYG2 Модул за топлински мијалник, ладење на �

Мобилниот телефон се среќава со лето Дисипација на топлина на мобилниот телефон, задниот клип, брзо лад�

Внатрешен канал на формирање на проток на екструзија Делови за ладење во целина Обработка : Алуминиум з�

Загревањето со 3М лента, лесен е за употреба, вискозноста е многу силна Одговарајте на ситуација : чип на

Едната е ставка што не е лепило Едниот е обичен модел на самостојно лепило Другата е со спроводливи терм

Топлина спроводлива лента 9 парчиња анодизирани алуминиум + 3 парчиња мијалници за бакар Не се вклучени..

Кул тивко, ладно брзо, мобилните телефони не се топли, не заглавени, лесни за играње игри Пролетниот стег

Направено од 6063T5 со високо квалитетен екструдиран алуминиум, кој има добра отпорност на 'рѓа и отпорнос�

Надворешни димензии : 40 * 40 * 3,75mminternal Отпорност : 2,1 ~ 2,4 (температура на околината од 23 ± 1'c, 1k Hz AC тест) Макси�

Лаптоп загревањепроцесот на полирање со висок квалитет е совршен без да остави празнини Мијалник за ме�

Име на производот : отпорник на алуминиум; вредност на отпор : 1,5 ом; рејтинг на моќност : 10 W Толеранција н�

Многу добра термичка спроводливост Користејќи го силиконот како основен материјал, додавајќи термичк�

Кул тивко, ладно брзо, мобилните телефони не се топли, не заглавени, лесни за играње игри Пролетниот стег

Точно вклопување, не му штети на тврдиот диск Можете да го користите овој производ без премногу проблем�

Материјал : алуминиум; Боја : сребрен тон Нето тежина : 45g; Димензија : 35мм x 35mm x 30mm / 1.38 "x 1,38" x 1,18 "(Lwt) Име на п

Севкупна големина : 5 x 9 x 9 mm / 0,2 x 0,35 x 0,35 инчи; Боја : црна Овој топлински столб доаѓа со лепило, силна леп�

Алуминиумски материјал + анодна технологија за песок, со 45 ° Структура на ветерни водечки ветер, повеќе �

Scroll