Ново
200 пакувања за рачни крпи за еднократна употреба бања салфетки декоративни гостински крпи меки и апсорбирачки постелнина чувствуваат хартиени крпи за Божиќни заб?

200 пакувања за рачни крпи за еднократна употреба бања салфетки декоративни гостински крпи меки и апсорбирачки постелнина чувствуваат

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 319.84

Богата со количина за употреба : Пакетот доаѓа со 200 парчиња за еднократна употреба гостински рачни крпи за бања, усвојување на мека хартиена материјал и златен цветен дизајн, доволен во количина, погодно за да ги користите или замените. Преносна големина за вашиот секојдневен живот : Преклопената големина на бањата за еднократна употреба на крпи за гости е приближно. 20 x 10 cm/ 7,87 x 3,94 инчи, а распространетата големина е приближно. 40 x 40 cm/ 15,75 x 15,75 инчи, соодветно и погодно за носење и употреба. Елегантен дизајн : Овие постелнина чувствуваат хартиени крпи за еднократна употреба се отпечатени со златна европска шема на гроздобер, покривајќи ја целата должина на секоја страна, покажувајќи го вашиот вкус, додавајќи шарм и елеганција на вашата трпезариска маса, бања и многу повеќе. Меки и апсорбирани : Овие крпи за рачни за еднократна употреба во бања се изработени од квалитетна хартија, мека и апсорбирана, удобна за допир, сушење на рацете целосно во еден истрел, може да се примени во текот на целото време. Широки прилики : Овие крпи за рачно за еднократна употреба за бања се идеални за повеќето дневни прилики и формални настани, како што се Божиќни забави, годишнини, дегустации на вино, дипломирања, собири на чај, невестински тушеви, ангажман и приеми за венчавки, забави за туширање за бебиња и така натаму. Богата со количина за употреба : Пакетот доаѓа со 200 парчиња за еднократна употреба гостински рачни крпи за бања, усвојување на мека хартиена материјал и златен цветен дизајн, доволен во количина, погодно за да ги користите или замените. Преносна големина за вашиот секојдневен живот : Преклопената големина на бањата за еднократна употреба на крпи за гости е приближно. 20 x 10 cm/ 7,87 x 3,94 инчи, а распространетата големина е приближно. 40 x 40 cm/ 15,75 x 15,75 инчи, соодветно и погодно за носење и употреба. Елегантен дизајн : Овие постелнина чувствуваат хартиени крпи за еднократна употреба се отпечатени со златна европска шема на гроздобер, покривајќи ја целата должина на секоја страна, покажувајќи го вашиот вкус, додавајќи шарм и елеганција на вашата трпезариска маса, бања и многу повеќе. Меки и апсорбирани : Овие крпи за рачни за еднократна употреба во бања се изработени од квалитетна хартија, мека и апсорбирана, удобна за допир, сушење на рацете целосно во еден истрел, може да се примени во текот на целото време. Широки прилики : Овие крпи за рачно за еднократна употреба за бања се идеални за повеќето дневни прилики и формални настани, како што се Божиќни забави, годишнини, дегустации на вино, дипломирања, собири на чај, невестински тушеви, ангажман и приеми за венчавки, забави за туширање за бебиња и така натаму.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кога барате бришач со полесна тежина по секојдневна одлична цена, можете да им верувате на Wypall L30 марамч�

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

Продаден како 4 / картон Мека, силна, апсорбинт Крпите испуштаат целосно отворено, ефикасно суво со помал

Pare Пари Пари Една единствена ролна е како да купувате најголемиот дел од хартиени крпи.Користете ги ови

Подолу информациите се само за пакување Пакетот содржи 2 тројни ролни од бела распродажба на хартиени к�

Процес на чешлање, не е лесен за пролевање на косата и лентата е фино, меко и меки, ја зајакнува крпата бр�

Тоа е ткаено со корално руно, свилената нишка е деликатна, а раката се чувствува мазна Плената пената ја

Квалитетни материјали Нашите крпи се изработени од влакна, што ги прави густи, апсорбирачки и лесни за �

Еднократни крпи Универзални 2панели со единечни рачни крпи ја обезбедуваат вистинската комбинација на

ДИЗАЈННашите тешки бамбусови крпи се посилни, поапсорбирачки и издржливи од обичните хартиени крпи...

Овие крпи за хартија за хартија од Скот Суштински центар доаѓаат со 500 рачни хартиени крпи по ролна и 4 ро

Сини за еднократна употреба кујна крпи за чистење 30*50 см 100 брои Кујнски крпи што можат да се користат, на

Универзален комплет за rotisserie Тоа е без проблеми да се готви големи печени, пилешко и мисирки...

Материјал : ПП + пулпа од дрво Содржат 1 ролна крпа за чистење Се тркалаат како тип на пробив, 50 парчиња ...

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

Платно како се чувствува многу мека текстура која е удобна за употреба и мека на допир Биоразградлива и

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

Овие ткива / полиподдржани крпи ја фаќаат течноста и ја држат, што ги прави идеални за миење, бришење или

Scroll