Ново
100 лесни за еднократна употреба Постелнини за гости - хартиени рачни крпи за бања - крпа како крпа за бела хартија - салфетки за коктел рака - високо апсорбирачки, мек?

100 лесни за еднократна употреба Постелнини за гости - хартиени рачни крпи за бања - крпа како крпа за бела хартија - салфетки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 176.00

Општа употреба на домови - Други намени вклучуваат аплицирање на вашето лице како отстранувач на шминка, користејќи ги како марамчиња за свадбени танци или крпи во лична бања или стакло за чистење и огледала. Нашите гостински крпи ќе направат одличен додаток на која било соба во прав или соби за гости. Погодност за еднократна употреба - Иако овие бели рачни крпи изгледаат и се чувствуваат како вистинска постелнина, тие се еднократно, гостите ќе располагаат со овие салфетки веднаш по употребата, што е одлична алтернатива на влажни, валкани крпи, уживајте во изгледот и чувството на постелнина со За еднократна употреба погодност на хартија!. Измислица-изработена од цврста, густа хартија, секоја салфетка мери 17-инчна должина со ширина од 12 инчи, кога се отвори, неговиот високо апсорбирачки квалитет ќе ви ги исуши рацете додека остануваат цврсти и цели, тие се без ливчиња и нема да остават хаос кога користите!. Вашите гости ќе ја ценат практичноста и чистотата на ленените чудни крпи, а вие исто така ќе!. Општа употреба на домови - Други намени вклучуваат аплицирање на вашето лице како отстранувач на шминка, користејќи ги како марамчиња за свадбени танци или крпи во лична бања или стакло за чистење и огледала. Погодност за еднократна употреба - Иако овие бели рачни крпи изгледаат и се чувствуваат како вистинска постелнина, тие се еднократно, гостите ќе располагаат со овие салфетки веднаш по употребата, што е одлична алтернатива на влажни, валкани крпи, уживајте во изгледот и чувството на постелнина со За еднократна употреба погодност на хартија!. Повеќенаменски апликации - Овие салфетки се одлични за ресторан и комерцијална или домашна употреба и ќе направат одличен додаток на која било забава за коктел или специјален настан. Оваа крпа обично се користи во соби и тоалети. Оваа крпа обично се користи во соби и тоалети. Исто така, подгответе пакет наместо тенки салфетки за вечера за неуредна храна со прсти или секогаш кога се потребни посилни салфетки!. Исто така, подгответе пакет наместо тенки салфетки за вечера за неуредна храна со прсти или секогаш кога се потребни посилни салфетки!. Мекост и удобност на врвен квалитет-изработена од крпа како хартија, подебела и помека од стандардни хартиени крпи за поголема мекост и апсорпција, овие се неопходни за сместување на високо-удобност и луксуз на гостинот, овие елегантни крпи со еднократна употреба е кадифена и мазна до Допирот и се чувствува повеќе како мека памучна крпа отколку хартиен производ!. Нашите гостински крпи ќе направат одличен додаток на која било соба во прав или соби за гости. Вашите гости ќе ја ценат практичноста и чистотата на ленените чудни крпи, а вие исто така ќе!.

За стоката

Слична стока во категоријата

? Уникатен дизајн : Нашите салфетки со теми за Ноќта на вештерките се украсени со тикви, лилјаци, мрежни п

Идеално за гостопримство, малопродажни установи, ресторани и комерцијални објекти Силен и апсорбиран, �

Тоа е ткаено со корално руно, свилената нишка е деликатна, а раката се чувствува мазна Плената пената ја

Овие ткива / полиподдржани крпи ја фаќаат течноста и ја држат, што ги прави идеални за миење, бришење или

Чевлите на плажа дизајнирани со текстура отпорна на лизгање на дното и имаа ПВЦ стапала со висока густи�

Нејзиното еднократна употреба, но со врвен квалитет, убави салфетки што вашиот гостин ќе го пофали Убав�

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

Име на производот : Пакетот за чистење на сите за еднократна употреба СИТЕ ЦЕЛИ ЗА ЧИСТИ ЗА ЧИСТИНГ Вклу�

580 ' / ROLL, 6 SCOTT PRO SLIMROLL HARDLLON ROLL ROLLS / CASE; 3,480 ' / случај; со апсорбирани џебови; за розови диспензери; Бело Новиот

Двапати посилен од водечкиот бришач, овие крпи се идеална замена за пешкири на продавници и за употреба

Единица за продажба : секоја Бренд : Скот Големина на пакетот : 14400 Боја : Бела Тип на контејнер : popup диспен

Кога барате бришач со полесна тежина по секојдневна одлична цена, можете да им верувате на Wypall L30 марамч�

100% памук ♻ Инктивиран модел комбинација на крпи без хартија овошје серија шема, секој сет е опремен со 5

Еднократни крпи Универзални 2панели со единечни рачни крпи ја обезбедуваат вистинската комбинација на

Pare Пари Пари Една единствена ролна е како да купувате најголемиот дел од хартиени крпи.Користете ги ови

Боја : Бела 85 брои Со лесен popup диспензер Работи како крпа дома или во игра Платно како сила со сунѓер как�

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

Универзален комплет за rotisserie Тоа е без проблеми да се готви големи печени, пилешко и мисирки Willе уживат�

Продаден како 30 / КТ ДВЕПЛАТИ, 11 "x 8 4 / 5" листови Премиум втиснување и засилена апсорпција Продаден како 30

Scroll