Ново
Филм Puccy 2 Package Заштитник на пакетот, компатибилен со капакот на чуварот на Land Rover X Black Carbon TPU (Не калено стакло/не заштитници на предниот екран) НОВО

Филм Puccy 2 Package Заштитник на пакетот, компатибилен со капакот на чуварот на Land Rover X Black Carbon TPU (Не калено стакло/не

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Погледнете го насловот за соодветните модели. Ефективно го заштитува уредот од нула на монети, клучеви, и др. Со дифузни дупки, adsorbed без меур и може ефикасно да ја расипе топлината. Олефобична хидрофобна обвивка максимално ги намалува измамниците и отпечатокот. Тоа е вашиот најдобар избор за мобилни телефони кои се веќе изгребани. Покријте ги гребнатинките и да ви дадете нов уред. Погледнете го насловот за соодветните модели. Ефективно го заштитува уредот од нула на монети, клучеви, и др. Со дифузни дупки, adsorbed без меур и може ефикасно да ја расипе топлината. Олефобична хидрофобна обвивка максимално ги намалува измамниците и отпечатокот. Тоа е вашиот најдобар избор за мобилни телефони кои се веќе изгребани. Покријте ги гребнатинките и да ви дадете нов уред. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. 2. Лесно е да се излезе, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меури, а адсорпцијата се одвива природно. 3. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. 4. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир. Прашања на кои им е потребно внимание : ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи. Ако има прашина, ве молиме користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата. ② За инсталацијата, затоа што е многу тенок филм на TPU, искинати делови може да добијат прашина, да остават отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн. Ве молиме, бидете сигурни Обрнете внимание на тоа ако филмот е правл или не, ако има, користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата.

За стоката

Слична стока во категоријата

『Подготовка』 Поставете за Cadillac CT6 (20162019), CT6V (2020), CTS (20142019), CTSV (2017), Escalade (20152020), Escalade ESV (20152020), SRX (20102016), XT5 (20172

СТП кожа Големина Организаторот на документот на возилото тежи само 120g, лесен за носење и чување...

Не е лесно извалкано и многу за да се направи да изгледа ново за долг животен век Со исклучителни бои и д�

крпа Увезени Затворање на привремено Активирана симулација на јаглерод мачки автомобил за внатрешни р�

Смешна табла патка патката за автомобили е дизајнирана со мини сонце, прстен за пливање, ѓердан, очила з

DEN 149.76

За време на пролетниот фестивал, овие приврзоци можат да се користат за украсување на вашата куќа или гр

Јапонска керамика Манеки Неко Среќа мачка слатки украси за среќни мачки ги украсуваат нашиот автомобил

【Големина】 Големина : 1,5 "WX3" H, мал, но супер симпатичен Рачно мерење, може да има мала грешка околу 0,1 " 0,4",

Смешен и симпатичен дизајн : Автомобилската патка е прикажана со loveубовни очила, мини сончева капа, прст

Scroll