Ново
Hi -reeke вселенски шатл -градежни блокови сет, колекционерски приказ Воздухопловна ракета модел на модел на играчки идеи за идеи за возрасно момче девојче возраст 8+ к?

Hi -reeke вселенски шатл -градежни блокови сет, колекционерски приказ Воздухопловна ракета модел на модел на играчки идеи за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Полу-механичка перспектива вселенски шатл : Тој ќе биде ново изграден од Hi-Reeke во 2023 година, а дизајнот доаѓа од астронаути со hi-reeke. Материјал : Се користат безбедни и нетоксични ABS пластични тули, компатибилни со LEGO и чувството на рака е мазно, и се совпаѓа со електропланирање и материјали за боја на прскање за да се направи сето поладно. Шатлот за истражување на вселената има дизајнирано многу детали што можат флексибилно да се склопат. Може да се преместат перка на капакот на отворот и сончевиот панел на сателитот, и тој е опремен со заграда за да го прилагоди аголот флексибилно. Висината на ширината на должината на вселенскиот шатл е (14 x 7,9 x 7,9) инч. Поминавме низ 3 инспекции кога производот ја напушта фабриката. Ако сè уште ви недостасуваат додатоци, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро и ние ќе ви испратиме додатоци бесплатно.

За стоката

Слична стока во категоријата

За едукација во Едукиро, веруваме дека учењето треба да биде забавно! Нашите квалитетни играчки за град

Scroll