Ново
Замена на комплетот за полнење на мелото на Jsnookn mop и замена на комплетот за пополнување на главата за микрофибер за чистење на подот на кедар, заменете ја главата пл

Замена на комплетот за полнење на мелото на Jsnookn mop и замена на комплетот за пополнување на главата за микрофибер за чистење

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

? 【Порака и лесна повторна употреба】 ја замени главата изработена од високо квалитетен материјал за влакна, меки жици на абсорбента, супер апсорбирачки. ? ? Getе добиете : 2 x Spin Mop Base, 2 x Microfiber Mop Head. ?

За стоката

Слична стока во категоријата

Висок капацитет : Батеријата со висок капацитет Kastar ќе го напојува вашиот уред многу подолго Спецификац

Економската глава на лигарамна од Boardwalk®, со премија, предиво од четири, за дополнителна апсорпција Изгр

Во рок од 18 месеци, вашиот бричење ќе намали просек од 6.000.000 влакна При остварувањето на оваа значителна

Чувајте ги рацете чисти 2 Горе долу три пати, брзо извадете ги дамките во вода, издолжете ја должината на

Опис : Сосема нов, лесен за употреба Директно заменете ја оригиналната валкана или скршена подлога за че

Тип : МОП Вода без раце Ново искуство за чистење Што прави : Чистете подови, стакло Одличен помошник за чи

Компатибилен со повеќекратни серии : Ш50 глави за замена за глави за замена на Shaver Shaver Sear 5000 (S5 XXX), Aquatouch (At8x

2 слоја дизајн на секачи, овој издржлив и остар секач на сечила е совршена замена за вашата оштетена глав

10 B 20 B Екран за фолија за Braun Series Z Z20 Z30 Z40 Z50 Z60 2864 2866 Shaver Лесен за инсталирање Компатибилен со : 10b 20b фолија е

Продаден како 1 секој Висококвалитетен, ултраапсорбентен дизајн Исечен крај Тешка лента за глава...

VWONST Бричење Замена 31b Фолија Екран за 5000 / 6000 Серија Компатибилен со 3 СеријаКонтрола , Флекс Интеграл, Фл�

КОМПАТИБИЛЕН со : Сите Серии 9 Електрични Жилети 9290cc, 9291cc, 9370cc, 9293s, 9385cc, 9390cc, 9330s, 9296cc ВРВНИ ПЕРФОРМАНСИ : за

Глава на МОП, премиум стандардна глава, памук / рајонско влакно, големи, сини, 12 / картон Глава на МОП, прем

Употреба на производот : Погодна за чистење, полирање и восочување на мазни површини како што се дрвени

Filipsi Norelco Серија 6000 машини за бричење, за модели S6810, S6820, S6850, S6880 Неоригинален резервен дел +Функција : заме

100% сосема нов, никогаш не бил искористен, сите делови се тестираат и контролираат квалитетот пред пратк�

Sh60 / 72 глави за замена За норелко брич е достапен за широк спектар на модели на бричење Компатибилен Со Ф�

Mopидот на микрофибер OCedar ќе ви има чистење на подовите побрзо од кога било Дајте им на вашите подови моќн

Заменете ги главите за отстранување на влакна за генерација 1 беспрекорен завршен допир за отстранувањ�

Лесно е да се замени, да работи ефикасно и да обезбеди безбедност Главата на микрофибер може да се измие

●Нова Надградба● : Секоја замена на sh90 содржи 21 зашилени сечила во внатрешноста на главата, зашилениот

Економичен мол за општа намена Предиво од предиво со јамка со подот нуди поголема покриеност Петинчен л

1 Главата на микрофибер моп е изработена од високотехнолошки микрофибер, професионален дизајн на спушт�

【Име на производот】 Платно за замена на ротационо моп DiscionДисметар со дијаметар од 35 см】 15,816.05 см дијам

За типови на производи : RQ1050 RQ1051 RQ1052 RQ1053 RQ1059 RQ1060 RQ1061 RQ1062 RQ1075 RQ1076 RQ1077 RQ1085 RQ1087 RQ1090 RQ1095 1050x 1059x 1090x...

Се препорачува да ја замените надворешната фолија барем секоја година за да ги одржите перформансите з

Ш50 глави за замена за Philips Norelco Shavers Series 5000 (S5xxx), Aquatouch (At8xx, AT7xx), Powertouch (PT8 XX, PT7 XX), совршено се вклопуваат и ра�

Супер абсорбента Не е лесно да се пролее волна и други карактеристики, мазно и мазно влечење Автоматска

Scroll