Ново
Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забави 18879980

Божиќна Капа, Божиќна Капа На Дедо Мраз Божиќна Капа Удобна Празнична Шапка За Забави 18879980

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

️ ● Мек Удобен Материјал-внатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површината е изработена од не лесен материјал што избледува, го прави удобен за носење. Шевовите се добро направени, ја одржуваат главата топла во студена зима, но без да стигнете до нивото на потење. ☃● Големина На Капа на дедо мраз-Мала стандардна големина : висина на Капачето 35см( 13,78 инчи), обем на капа 48-52 см(18,9-20,5 инчи). Голема стандардна големина : висина На Капачето 40см (15,8 инчи), обем на капа 53-60 см(20,9-23,6 инчи).Големината може да се избере според обемот на главата. Погоден за возрасни мажи жени и деца деца млади тинејџери. Функција за божиќна Капа - божиќните капи ја користат најновата технологија за термички трансфер за печатење, што ја прави шемата да трае вечно. Рачно изработени со квалитетен кадифен, рачно перат и анти-чувствителни. Features ● карактеристики-Слој И задебелена дизајнерска постава се загрева на студ, облогата за апсорпција на пот ја прави удобна за носење и нема да ви дозволи да се засрамите кога ќе ја соблечете капата. Application ● апликација - квалитетниот материјал и изработката на бунарот обезбедуваат оваа капа На Дедо Мраз да трае многу сезони, одлични додатоци за Костими За Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќна косплеј, годишна церемонија, активности во заедницата, сценски перформанси, празнична забава итн. ?Божиќна Капа внатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површината е изработена од не лесен материјал што избледува, го прави удобен за носење. ја одржува главата топла во студена зима, перат, високо издржлив материјал кој обезбедува долгогодишна употреба. ?Мала стандардна големина : висина На Капачето 35см( 13,78 инчи), обем на капа 48-52 см(18,9-20,5 инчи). ?Голема стандардна големина : висина На Капачето 40см (15,8 инчи), обем на капа 53-60 см(20,9-23,6 инчи). Големината може да се избере според обемот на главата. Погоден за возрасни мажи жени и деца деца млади тинејџери. Совршена декорација реквизит за глава за партиски костим за создавање пријатна и интересна атмосфера. Одлични додатоци за Костими За Божиќ, Ноќта на Вештерките, божиќна косплеј, Забава, Роденден, Нова година, па дури и за кикоти, продажба, промоција, годишна церемонија, активности во заедницата, сценски перформанси, празнична забава, празнична прослава, тематска забава, костимографија и многу повеќе. Уживајте и ширете празнично расположение. Димензиите се мерат рачно со отстапување од 1-3мм.

За стоката

Слична стока во категоријата

✿ Капа за возрасни : 43,5 х 29,7 см / 17,1 х 11,7 инчи, растеглива, една големина одговара на повеќето возрасни...

Еластично затворање Материјална Карактеристика : Акрилната Божиќна Капа е навистина мека, има подобро �

Пластика Полициска Декорација На Капа : Ноќта на Вештерките, родендени, детски забави или сценски наста�

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : не само погодна За Божиќ, туку и погодна за други акт

Висок Квалитет : Секоја Божиќна капа е изработена од 95% полиестер + 5% спандекс ткаенина, мека на допир и у�

Увезени 100% Полиестер Изработена Од Висококвалитетна Кадифена Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Уп�

95% Полиестер+5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено 95% Полиестер+5% Спандекс Изработени од висококвал�

Полиестер+Спандекс Увезени Одличен Божиќен Подарок : капите На Дедо мраз се погодни за повеќето луѓе На�

Погоден за Ноќта на Вештерките, настани, маскенбал украси за забави Тоа претставува прекрасен поглед На

️ ● Мек Удобен Материјалвнатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површин

Висококвалитетен полиестер Дедо мраз капи доаѓаат во две големини, возрасни и деца Големината на детет�

Увезени 100% Полиестер Изработена Од Висококвалитетна Кадифена Ткаенина За Да Се Обезбеди Долгорочна Уп�

Неткаен Материјал+Секвенца Увезени Структура : Божиќна капа + светки (зелена Божиќна капа, светките се ц�

Сигурен И Удобен Материјал : црвените капи на дедо мраз се направени од мек и мек кадифен, мек и удобен, с�

️ ● Мек Удобен Материјалвнатрешноста на оваа божиќна капа е целосно обложена со мека ткаенина, површин

Божиќната капа е изработена од 95% полиестер+5% спандекс, мека и удобна Микрорастеглива ткаенина, нема лес

памук Една големина одговара на повеќето деца и возрасни Погоден за многу одмори, Како Што Се Божиќно се

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : не само погоден За Божиќ, туку и погоден за други ак

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : не само погодна За Божиќ, туку и погодна за други акт

Содржина на пакетот : 8 пакувајте капи за забави на органи од хартија, вкупно 4 стилови : 2 х портокалови ли

Широка Применливост : Овие Капаци За Празнични Гаражни Врати Може Да Се Фиксираат На Кој Било Голем Ѕид �

100% Полиестер Увезени Пакетот Вклучува : 1x Шапка Модерен, Стилски И Лесен За Носење Празник : Божиќ...

Scroll