Ново
Мобилен Телефон Торбичка Двојна Покети Солиден Најлон Телефон Појас Футрола За Samsung Galaxy S22 Ултра, S22 Плус, за iPhone 11 Pro Max Телефон Футрола Торбичка Случај, Појас Клип Фу

Мобилен Телефон Торбичка Двојна Покети Солиден Најлон Телефон Појас Футрола За Samsung Galaxy S22 Ултра, S22 Плус, за iPhone

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Меката внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од гребнатини. Материјал : Издржлив Најлон+Мека Подлога; Издржлива и долготрајна употреба. Леснотијата на прицврстување Со Метален Ремен клип + појас јамка. Случај за целосна заштита : куќиштето го штити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и други абење, паричник за складирање кредитни картички. Магијата Рампа Затворање Затворање;. Меката внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од гребнатини. Материјал : Издржлив Најлон+Мека Подлога; Издржлива и долготрајна употреба. Леснотијата на прицврстување Со Метален Ремен клип + појас јамка. Случај за целосна заштита : куќиштето го штити вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и други абење, паричник за складирање кредитни картички. Магијата Рампа Затворање Затворање;. Меката внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон од гребнатини.1.Футрола за врвен кожен материјал,го држи телефонот на ременот и добро го штити телефонот.2.Магнетно Затворање; 3.Леснотијата на прицврстување со клипот на ременот4.Заштитете го телефонот од секојдневни испакнатини, гребнатини, траги и прашина.5.Погоден за работа, кампување, пешачење, качување, живеење на отворено, пешачење; може да се користи како торба за половината, торбичка за појас за комунални услуги, торба за пешачење на отворено или торбичка за патување.Мала Големинакомпатибилен Со i Phone 11 Pro Max,12 Pro Max Compatible Со Samsung Galaxy S22 Ultra,S22 Plus,S21 ULTRA 5 G,S21 FE,s20 FE,S20 FE,S20 FE , Забелешка 20,note20 ultra,s21ultra,s21plus,s20ultra,s20+, S10 Lite,забелешка 10лит,белешка 10+, Забелешка 9,8,А70,А71,М51,А70с,А51,А20с,А21,А80,А90,А52,А52 5Г,М31 ПРАЈМ,М21с,ф41,а22,м32,квант 2,ф22,а22 5г,ф52 5г,ф12,а72,М62,Ф62,м12,А32 5г,м02с,А12,А42 5г,М51компатибилен Со Lg W41 Pro,V10 H900,Q61,V50s thinq 5g,Q92 5g,W41 Прокомпатибилен Со sony xperia 1 iii,1 ii,xa ultra,pro-i,1 ivcompatible со google Pixel 7 Pro,Pixel 3a xl,Pixel 4 xlcompatible Со Motorola Moto Edge+, Edge,Moto G8 Power Lite,Moto G20,G10 Power,Еден 5g Uw Ace,Раб 20 LITE,Раб 20,раб 20 ПРОКОМПАТИБИЛЕН СО NOKIA G20, g10,1.4,5.4,3.4,2.4,5.3 Компатибилен СО ASUS Zenfone Max Pro (M1) ZB601 KL,ZB602 K,Asus Zenfone Max (M2) ZB633 KLCompatible со Alcatel 1 S (2021),3 L (2021).

За стоката

Слична стока во категоријата

Телефон Футрола Случај Клипови Футрола Издржлив Телефон СлучајПремиум платно, парична казна рачно изр�

Врвен Кожен Материјал, Удобен За Допир, висок стандард за шиење : Рамномерно и цврсто шиење се нанесува Н

Совршен компатибилен СО AT&T Ralyant Max 5g 6.8 " / Крикет Сон 5 G / Крикет Иноват 5 G / AT&T FUSION 5 G повеќеслојното куќишт�

Пакетот Вклучува : Премиум Торбичка За Мобилни Пчели За Samsung Galaxy Note 4 Солиден, изработен од врвен издржли�

1 Материјал : висококвалитетна ЛУДА коњска шема стп кожа + ТПУ.2 Дизајн на паричник со картички, што носи г

Футролата за телефон е удобен и практичен додаток кој безбедно го држи и штити паметниот телефон додека

Специјално дизајниран ЗА IPHONE 6 ПЛУС 5,5 ИНЧЕН ЕКРАН со инсталиран дополнителен дебел случај, како што е сл

Футролата за мобилни телефони е изработена од висококвалитетни материјали Заштитниот капак на мобилни

Компатибилни модели : АКВОС СЕНСЕ6 ШГ05 (модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на прои

Целосна Заштита На Телото : Цврста цврста структура отпорна на удари 3 во 1 тешка цврста, има Двојни слоев

1.Целосна заштита за вашиот телефон додека го одржувате достапен 2.7.Компатибилен со повеќе модели на тел

Торбичката доаѓа со еластични ленти од страните и дното на торбичката за сместување на големи паметни т

Заштитете го вашиот телефон со стил со Нашата Флип Футрола за Телефон! Дизајниран да го чува вашиот уред

Изработена Од Вистинска Кожа Од Крава Со извонредни конци, издржлива и отпорна на абење...

Изработени од највисок квалитет потресена природна кожарустикален стил Кожата потемнува Во Рустикале�

Тоа е поедноставување на дизајнот и тенок, исто така, дава одлична заштита За Телефонот Nokia G10 ①ФУНКЦИЈА

Мека внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот нов телефон форма гребнатини, Изработени Од Сјајн�

(НЕ одговара За Ј7 Ј700 2015, Ј7 Ј710 2016) Компатибилен Со Samsung Galaxy J7 2017 / J7 V J727 Sky Pro Perx Moniker само 5,5 инчи...

Scroll