Ново
Заклотре Девојки Балет Долги Ракави Здолниште Трико Со Тутус Здолниште Танц Фустан Балерина Облека

Заклотре Девојки Балет Долги Ракави Здолниште Трико Со Тутус Здолниште Танц Фустан Балерина Облека

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

93%памук/7% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Трико со долги ракави изработено од 92% густа ткаенина и 8% спандекс, растегливо и лесно се повлекува/исклучува. Уникатен дизајн на лак во задниот дел, додадете повеќе посебна карактеристика на ова трико што го прави вашето малечко да се истакнува. 3 слој тул со сјајна сјајна фолија на неа, облечете ги вашите девојки изгледа како сјајна балерина. Ова балетско трико е совршено за забава за облекување, балетски рецитал, изведба, балетски танц; ќе биде одлично вклопување со пар балетски влечки/чевли и хеланки/хулахопки. Забелешка : Големината на Ова Трико со Туту Е Возраста за 3-11 години, советуваме да ја измерите големината на вашите деца пред да нарачате и да одговара на нашата табела со големини. Ова девојче класично трико со долги ракави е погодно за носење за сите форми на танц и активности за вежбање, од балет до современ до џез. Одликувајќи око-фаќање лак назад детали. Заљубете се во овој прекрасен туту фустан. Долгите ракави нудат скромна покриеност, додека традиционалната форма е исклучително удобна за носење. Око-фаќање секвен туту детали. Прикачен 3-слоевит туту. Мек и издржлив памук за удобно вклопување. Ова шармантно парче работи подеднакво и за часот како и за сцената!. Ви препорачуваме да го измерите вашето дете пред да нарачате и да купите против неговото мерење според табелата со големини. Ова девојче класично трико со долги ракави е погодно за носење за сите форми на танц и активности за вежбање, од балет до современ до џез. Ви препорачуваме да го измерите вашето дете пред да нарачате и да купите против неговото мерење според табелата со големини.

За стоката

Слична стока во категоријата

Sequins, полиестер, предиво Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мек�

splitting long maxi dress satin plsize dress black dress flats for women shapewear dress under dress slips for women women dress pants dress for womens white dress essentials dress shirts _o

женски фустаниressesетски фустани за тинејџери девојки трендовски фустани за тинејџери трендовски фуста�

Време на испорака : обично 714 дена; повремени одложувања Ве молиме проверете ја табелата со големини на с

60% полиестер, 5% мрежа, 5% ринестон, 20% спандекс, 5% најлон, 5% метал Повлечете го затворањето Само миење на ра�

Прилика : Едноставен И Елегантен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења И Свечени Прилики К�

Sizing : Мал / САД 46, Среден / САД 810, Голем / САД 1214, XLARGE / XXLARGE / Sizing : Мал / САД 46, Среден / САД 810, Голем / САД 1214, XLARGE

Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, ме�

Полиестер, 2023 Нови Женски Фустани Топла Продажба Произведено во САД Или Увезено Совршена облека за летн

мини клуб партија фустан женски секси ружирани страна асиметрични v вратот бодикон ками фустан жени сек

КЕМНГО АДХОУБЈУ ? 10?5 ???? ???????? ????????? е посветена на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на ус

70% полиестер, 30% мрежни мрежи Затворање на патент Само миење на рацете Направено од високо квалитетен ма�

65% полиестер, 35% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Womenенска лирска облека з�

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Само Суво Чисто Ние веруваме во повеќе од еден поглед, ние испо

92% полиестер, 8% спандекс Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо

♥ 【Карактеристики】 : Цветен печатен обичен макси фустан со без ракави, завиткан макси фустан со V врат,

Големина : ХМали / САД 02, Мали / САД 46, Средни / сад 810, Големи / САД 1214, ХГолеми / САД 1618, ХХГолеми / САД 2022, 3Х�

Scroll