Ново
Костими за ноќта на вештерките За Жени Печатење Од Тиква 1950-Ти Замав Матурска Облека Со Долги Ракави В-Врат Формална Партија Панк Хипи Фустан

Костими за ноќта на вештерките За Жени Печатење Од Тиква 1950-Ти Замав Матурска Облека Со Долги Ракави В-Врат Формална Партија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 287.84

100% Полиестер. Увезени. партиски фустани за жени елегантни елегантни. Еластично затворање. ① Ткаенина Е Направена Од Полиестер .Високо Истегнување За Удобно Вклопување.Ултра Удобниот Мек Материјал Ви Носи Одлично Искуство Со Носење.Брод, Долг Ракав, Должина На Коленото, Замав Со Линија, Скриен Патент Одзади,Сите Видови Модели На Божиќен Стил, Секојдневно Гроздобер Класично Сечење од 1950 година. Questares Дека Ова Ретро Гроздобер Фустан Карактеристики Со Долг Ракав, Душо Деколте, Задниот Центар Патент, Империја Половината,Должина На Коленото, А-Линија Замав. ●Прилика}Овој Фустан Може Да Се Користи Како Фустан За Забави, Фустан За Враќање Дома, Дипломирање, Тематска Забава, Годишнина, Фустан За Свадбен Гостин, Деверуша, Празник, Коктел Фустан, Деловна Работа, Вечера, Вечери, Фустан За Запознавање, Меден Месец, Работен Фустан И Секојдневно Секојдневно Носење. `+Големина Забелешка Ве Молиме Погледнете Ги Информациите За Големината Внимателно Во "Опис На Производот" Пред Нарачката, Не Избирајте Директно Според Вашите Навики.Фала!. ①Нега На Облека Се Препорачува Рачно Перење, Ладно Плакнење,Измијте Ја Темната Боја Одделно, Исушете Ја Во Сенка.

За стоката

Слична стока во категоријата

мини клуб партија фустан женски секси ружирани страна асиметрични v вратот бодикон ками фустан жени сек

❤ 【Функција】 : Оваа едноставна цветна принт, градиентна боја, разноврсен летен фустан е истегнат, свил�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 97% Памук, 3% Спандекс Увезени...

❉женски вградени фустани обични женски вградени фустани формални женски вградени фустани за свадбени

93%памук / 7% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Миење Раце Само Трико со долги ракави изработено о

Произведено во САД Или Увезено.①Материјал 95% Полиестер, 5% Спандекс, ве Молиме внимателно прочитајте Ја �

Најпопуларниот бренд за спортска облека на Препорачано од инструктори во теретана Секоја година избир

Секоја ваша нарачка е најголемото охрабрување за нашата продавница, ние секогаш работиме на создавање �

Меш, полиестер, ринестон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Womenените Rhinestone видете преку мреж�

Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми Внимание : Добредојд

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Само мие�

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење ♥ 【За големината】 : Ние сме азиска големина, рабо

женски фустаниressesетски фустани за тинејџери девојки трендовски фустани за тинејџери трендовски фуста�

дома враќање танц ноќта на вештерките фустан за девојки 1012 ноќта на вештерките фустан за девојки големи

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Спандекс, мрежа, предиво Повлечете

70% полиестер, 30% мрежни мрежи Затворање на патент Само миење на рацете Направено од високо квалитетен ма�

Scroll