Ново
Ј. Вер Менс Бенд Јака Фустан Кошули Долги Ракави Копче Надолу Мандарина Јака Кошула Солидна Се Водат Кошула Со Џеб

Ј. Вер Менс Бенд Јака Фустан Кошули Долги Ракави Копче Надолу Мандарина Јака Кошула Солидна Се Водат Кошула Со Џеб

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

62% Памук, 35% Полиестер, 3% Спандекс. Увезени. Затворање на копчето. ●Флекс Ткаенина●оваа машка кошула за фустани е изработена од 62% памук, 35% полиестер, 3% спандекс.Ткаенината има одредено истегнување за да го направи вашето тело да се движи пофлексибилно, а кошулата е отпорна на брчки, лесна за пеглање, заштедете време. €Дизајн●Уникатна кошула со јака со ленти, долги ракави, затворање на копчиња,единечен џеб за складирање мали предмети, формален и секојдневен стил во комбинација за да ги задоволат вашите различни потреби. ●Применливи прилики}Кошулите Со Јака Со Јака се погодни за работа/одмор/забава/свадба/датум/изведба и друго секојдневно носење. Без разлика дали е свечена пригода или секојдневна секојдневна облека, оваа машка кошула секогаш ќе го покаже вашиот шарм. Исто така е идеален подарок за сопрузи, љубовници, синови и пријатели. €Големина}нашите кошули со копчиња надолу сме ние редовен стил на кроење, различни големини и бои што можете да ги изберете,ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете големината што ви одговара. ①Услуга и По-продажба. секој проблем во врска со нашата свечена кошула, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе одговориме и ќе ги решиме вашите проблеми навремено.Со нетрпение го очекуваме вашиот избор.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење ЛЕСНА НЕГА : машина за перење; не е по�

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ : Arат е лидер во разво

Полиестер И Памук И Спандекс Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Машинско Перење Ладно Внатре

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворањето Технологијата На Серијата Топлин�

100% Супима Памук Увезени Машинско Перење Шема за проверка на долги ракави кошула без железен фустан без �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Полиестер И Спандекс Увезени...

Затворање на копчето Миење Раце Само Сосема нов Животински Принт СО ЗМИСКИ Принт ПРЕМИЕРА моден дизајн�

Поликотон Затворање на копчето Машинско Перење Материјал : Машките Кошули со Копчиња направени од поли�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 74% Памук, 26% Полиестер Увезени Затво�

100% Полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ●лесни, меки, д�

55% Полиестер, 45% Памук Увезени Затворање на врвка Машинско Перење 45% Памук, 55% Полиестер КопчеПред Затвор�

98% Полиестер, 2% Спандекс Увезени Затворање на копчето Големината на производот во оваа врска е премногу

Памук, Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење Удобен Материјал : Изработен од 30% памук и 70% полие

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење Раширената јака без грижи вклучува зашиени ј

55% Полиестер, 45% Памук Затворање на копчето Машинско Перење 45% Памук, 55% Полиестер КопчеПред Затворање...

62% Памук, 35% Полиестер, 3% Спандекс Увезени Затворање на копчето ●Флекс Ткаенина●оваа машка кошула за фу�

Scroll