Ново
Буци Плетени Ќебе Фрли-50 x60 4.25 фунти, Буци Плетени Ќебе, Плете Ќебе, Плете Фрли Ќебиња, Плетени Фрли Ќебиња, Плетени Ќебе, Буци Ќебе, Буци Плете Ќебе

Буци Плетени Ќебе Фрли-50 x60 4.25 фунти, Буци Плетени Ќебе, Плете Ќебе, Плете Фрли Ќебиња, Плетени Фрли Ќебиња, Плетени Ќебе,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1263.84

FUNCTIONЕТСКИ И ФУНКЦИЈА ВАЛАНИ Во ЕДНО Нашето меко ќебе за фрлање доаѓа во различни неутрални нијанси за да одговараат на секојаesетика и вкус, од фарма до бохо шик. Енергичниот акцент подготвен за гушкање прави внимателен подарок во текот на целата година природен за секоја просторија. Немирни и не можат да спијат? Пријатно со нашето ултра меко, лесно и дише тесно плетено фрлање. ПРИЈАТНО МЕКО ФРЛАЊЕ-мазно е, цврсто и има нежна тежина што се чувствува како топла прегратка што ве опфаќа додека се оддалечувате да спиете. Ставете ја во машината за перење и измијте ја во нежен амбиент со ладна вода и благ детергент. Тоа не се распаѓа или разоткриваат, пилула, уништи, па дури и кавга!. Дневна во удобност. Енергичниот акцент подготвен за гушкање прави внимателен подарок во текот на целата година природен за секоја просторија. Прекрасно презентирани, испраќајќи топла љубов кон пријателите и семејството со нашите шенил фрли ќебиња. Топлината ќе ја врати мекоста на шенилот. Направено со врвен квалитет дебело предиво од шенил со 25% поголема густина на предиво. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-Убаво претставен, испраќајќи топла љубов кон пријателите и семејството со нашето пријатно буци плетено ќебе за фрлање. Можете исто така да го ставите во фен додека сте уште во мрежеста кеса на тивок оган. Совршен придружник за одмор како фрли ќебиња за кревет или кауч.

За стоката

Слична стока во категоријата

Шерпа Ќебе Димензии : 50" W x 60 " H Направени Од Делумно Рециклирани Материјали Боја Светло Розова / Црна Скр�

Премиум Материјал : релиф фланелен фрли ќебе е направен со 350 GSM Овие ќебиња се многу топли и меки Ве моли�

Свила Увезени Чувајте суво и чисто Избегнувајте миење или навлажнување Стример за фрлање има еластична

4) машинско перење ладно, сушење на тивок оган, Избегнувајте директна топлина,не користете белило 5) без о

Цртан Филм Ќебе Материјал : 100% АнтиПилинг Фланелен.Две Големини За Избор : 50 "X40", 60"X50" Лесна Нега : Ќебињат�

?●Убава Големина● ова ќебе е долго 60 инчи и широко 50 инчи(152*127 см), лесно се преклопува и е доволно лесно

ТЕМПЕРАТУРА РЕГУЛИРАЊЕ ЌЕБЕ Уникатниот материјал што се користи може да апсорбира, складира и ослободу

●Роденденски Подароци за 50 Години ● Сакате да најдете уникатни подароци за 50ти роденден без часовите з

Постелнина ЛЕН ФРЛИ : ова е едноставно ЧУДЕСНАТА линија фрли гроздобер измиени ДИМЕНЗИИ : Секое фрлање м

СТИЛСКА УНИКАТНА ТЕКСТУРА : нашето геометриско ќебе за фрлање вафли со текстура го користи класичниот д

? Роденденски Подароци за Мама? Кадифено, меко ќебе за фрлање За Мама, исполнето со сите ваши зборови на љ

Подебели и Помеки : го надградивме нашето класично фланелно руно ќебе за да биде помеко и потопло од ког�

Неверојатно меко, пријатно и луксузно преголемо фрлање Стилски додаток на секој тросед, спална соба или

Подарок за свињи : овие подароци со тематика на свињи се супер меки, удобни и топли Привлечниот дизајн е �

Микрофибер, полиестер, памук, руно 100% Висококвалитетен Микро Влакна Полиестер Корално Руно...

●Концепт за дизајн Zonli ' boho фрли ќебе е направен од букл ткаенина, која е специјализиран тип на предиво ш�

МАТЕРИЈАЛ : Супер мека фланелна ткаенина, пената на површината на ќебето е многу деликатна и мазна ДИЗАЈ

Достапна Е Големина На Ќебето на наставникот : 50 * 60 Инчи, 130см € 150см 60 * 80 Инчи, 150см €200см 1 ●Најдобри Пода

Ве молиме дозволете разлика во големината од 13 см поради рачно шиење [Супериорен квалитет]100% Ултра фини

Материјал : ќебето од панда е изработено од фланелен материјал, кадифен, мек, лесен и дише, што ги прави ќ�

Бидејќи производот е испратен во вакуумско пакување, може да има неколку брчки, кои постепено ќе исчезн�

Најдобар Подарок За Адвокат : Воодушевете ги вашите пријатели и семејства адвокати со ова специјално ди

Scroll