Ново
Машки Тупи Фризури Транспарентна француска Чипка со Стп Тупи За Мажи Систем За Замена На Коса Реми Човечка коса машка протеза За Коса Машка Единица

Машки Тупи Фризури Транспарентна француска Чипка со Стп Тупи За Мажи Систем За Замена На Коса Реми Човечка коса машка протеза

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Основна големина : 8Х10", 7Х9", можете да добиете трим од вашиот стилист. Основен Материјал : Невидлива Швајцарска Чипка Тупи За Мажи, Тенка Кожа Од Страните и позади, лесно е да се залепи и исчисти. Користете Прилики : можете да го носите во секое време од животот, состаноци, пливање, забави, спорт, свадби и на отворено. Голема Количина На Акции Единици За Непосредна Испорака. Бесплатен И Брз превозот ОД САД. Поддршка И Гаранција На Клиентите Со Седиште во САД. Предности : Забележете дека бојата може да биде малку поинаква од фотографиите поради поставувањето на бојата на вашиот компјутерски монитор или други причини. Ние обезбедуваме 30-дневна гаранција за враќање на парите за проблеми со квалитетот. Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашите перики за тупи, ние секогаш обезбедуваме професионална и пријателска услуга. Основен Материјал : Машки Тупи Користејќи невидлив швајцарски чипкаст фронт со 1" тенка кожа на страните и грбот, лесно е да се залепи И исчисти Материјалот За Коса : 100% Европска човечка коса, Рачно изработени Машки Перики, Без Заплеткување И Пролевање Бесплатно,Изветвени јазли Пред Линијата На Косата Кои Изгледаат Поприродно Сива Коса Тип : Синтетички. Стил На Коса : Слободен Стил.Косата изгледа исто како да расте Од Вашиот скалп Должина На Коса : 6 инчи, може да се исече до која било должина што ја сакате Густина На Косата : 100% Светлина До Средна Густина На Светлина Боја на Коса : разни бои. Црна боја, кафеава боја, руса боја, боја на пепел и сива боја се достапни по ваш избор.ЗАБЕЛЕШКИ : 1Б10# ЗНАЧИ 1Б# СО 10% СИНТЕТИЧКА СИВА КОСА, 240# ЗНАЧИ 2# СО 40% СИНТЕТИЧКА СИВА КОСА.

За стоката

Слична стока во категоријата

0,100,12 мм Дебелина На Кожата Стп Перики, Лесно За Носење.Невидливи Инјектирани Јазли Наоколу,Мазна И Прир�

Издржлива Инјектирана поли кожа, со француски преден дел од тантела за да ја направи линијата на косата

Имаме Сопствена Компанија за Коса лоцирана во градот Ксучанг, која е една од базите за производство на ч

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : висока температура свила Големина : 13см Уникатен дизајн со ви�

100% девствена човечка коса, природна црна боја, може да биде обоена и белило 130% стандардна густина, без пр

Високо Одделение 10а Мека Човечка Коса Систем, 100% евраДопир Реми Коса Парчиња, Здрави Краеви, Слободен Ст

?●Предност На Врвовите На косата Е Сребрено сивата кратка кадрава коса за жени.Се носи за да се прикрие �

Надградена мини канџа, направете ја посигурна и поудобна; врвот на канџата е притислив поприродно за но�

Мултистил : овој производ е плетенка од рибна опашка направена од пет перики Ако не ви се допаѓа овој вид

?Материјал за коса : Бразилска Реми Човечка Коса, Фоликулите на Косата се многу Комплетни, Исхраната не Е

1.10 А Одделение Европски девица човечка коса парчиња тупи за мажи, тенка мека коса немаат заплеткување и

Ова прекрасно инстант парче коса додава инстант стил и многу волумен Едноставно врзете ја косата за пон

Природна и Мека Изработена од врвна синтетичка коса од влакна отпорна на топлина, модерна, живост, стил�

€DIY : Пократката Површина (средината) е 6", двете страни се 9" Шишките можете да ги исечете на која било дол�

Материјал : лажната вселенска пунџа за коса со мини канџи е изработена од 100% Врвни Синтетички Влакна Отп

Стил на коса : црна долга права коса, материјал на производот : мат хемиски влакна висока температура жиц

Долга Разбушавена Пунџа За Коса : екстензиите за пунџа за коса КГБФАС се состојат од различни должини на

Имаме повеќе од 60 различни бои за да ги задоволиме потребите на различни прилики и клиенти...

?①Дебели Екстензии За Коса】 на 260гр 20 инчи Секое пакување вклучува : 2 парчиња ширина од 4,5 инчи 2 клипови

Афро Тупи За Црни Мажи, 6мм,8мм,10мм,12мм, 14мм Афро бран Слободен стил коса единици за црни мажи Афроамерика�

€Премиун Материјал}Афро Издувам Влечење Опашка Со Тресне Продолжувањето На Опашката Е Направено Од Из�

Чиста предна чипка длабока 1,5 инчи за мала густина, природен изглед на косата Монофиламент Дел Ултра тен

Scroll