Ново
Ева Габор Високото Општество Гл14-16 Перика Од Фризура

Ева Габор Високото Општество Гл14-16 Перика Од Фризура

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Чиста предна чипка длабока 1,5 инчи за мала густина, природен изглед на косата. Монофиламент Дел. Ултра тенки прилагодувачи на тилот за персонализирано вклопување. Флекс лајт синтетичка коса. Габор Прозрачни бои. Поставете ја лентата високо со оваа прекрасно елегантна, прецизно изработена страница. Престижен крој кој секогаш ги отвора вратите.

За стоката

Слична стока во категоријата

Неуредна брановидна пунџа синтетичка коса, Совршена За додавање волумен и полнота на пунџа или опашка,м

Високо Одделение 10а Мека Човечка Коса Систем, 100% евраДопир Реми Коса Парчиња, Здрави Краеви, Слободен Ст

?Материјал за коса : Бразилска Реми Човечка Коса, Фоликулите на Косата се многу Комплетни, Исхраната не Е

Природна и Мека Изработена од врвна синтетичка коса од влакна отпорна на топлина, модерна, живост, стил�

Карактеристики на производот : Целосна Поли База, Тенка Кожа Инјектирана СТП, Издржлива Дебелина 0,10,13 мм

Долга Разбушавена Пунџа За Коса : екстензиите за пунџа за коса КГБФАС се состојат од различни должини на

Лесен за носење Издржлив 1 / 8" преклопена чипка напред за да се направи природна линија на косата Главнио

Ние Сме Програмери И Директен Продавач на екстензии за коса Имаме сопствен Тим За Истражување И Развој �

Карактеристики на производот : 100% вистинска човечка коса неуредна пунџа за коса, природен стил на витка�

Внатре "скриена" ткаенина за природна линија на коса Отворете ги јазичињата за уши Отворете продолжен т�

Иако прикажаните фотографии се направени врз основа на вистинскиот производ, може да има мала разлика в

Продолжувањето на Опашката со Плетенка е најлесниот начин за Ткаење На Опашката Можете да го користите

Екстензиите за коса имаат природен изглед кој ви дава шарм и самодоверба Меките, дебели екстензии на ко�

100% девствена човечка коса, природна црна боја, може да биде обоена и белило 130% стандардна густина, без пр

Стандардната големина на капачето на оваа тенка кожа за мажи е 8 "X10", доволно голема за повеќето димензии

Големина : 0, 55х1, 28" Пакетот вклучува : 100 парчиња клипови Материјал : Метален клип со гумен силикон Специј�

БЛУП е Доверлив Бренд за Висококвалитетни Производи за Коса Материјал : Растеглива најлонска мрежа со п

●Афро Откачен Кадрава Тупи, Афро Бразилски Коса Менс Тупи.Афро Кадрава Перика За Мажи, Совршено решение

? ●Афро Кадрава Издувам Стил, Целосна И Рамномерна Форма.● Совети За Конска Опашка Со Кадрава Издувна В�

1б# природна црна боја тупи за мажи, 100% човечка коса Тенок систем за коса на кожата заврзан со француска ч

Лесен за УПОТРЕБА : неуредна брановидна пунџа синтетичка коса,Совршена За додавање волумен и полнота на

Основна големина : 8Х10", 7Х9", можете да добиете трим од вашиот стилист Основен Материјал : Невидлива Швајц�

Клиповите за Коса од еднорог лажната кадрава коса и моделот на еднорог ги прават шнолите попрепознатли�

?●Предност На Врвовите На косата Е Сребрено сивата кратка кадрава коса за жени.Се носи за да се прикрие �

€DIY : Пократката Површина (средината) е 6", двете страни се 9" Шишките можете да ги исечете на која било дол�

Стил на коса : црна долга права коса, материјал на производот : мат хемиски влакна висока температура жиц

Големина и Должина : 5"X7", 6"X8", 6"X9", 7"X9", 7"X10", 8"X10", Ширина (Од страна на страна) X Должина (напред кон назад), сит�

€Бакар црвена брановидна Врвка За Влечење Материјал За Конска Опашка Q : оваа бакарна црвена кадрава бр�

Што добивате : ќе добиете 2 стилови шишки за коса во пакување, должината и ширината совршено го обликуваа

Мултистил : овој производ е плетенка од рибна опашка направена од пет перики Ако не ви се допаѓа овој вид

Scroll