Ново
Гроздобер фотографија на архитект прави скулптура на кралицата Конунг Jeanан

Гроздобер фотографија на архитект прави скулптура на кралицата Конунг Jeanан

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 220.80

Сертификат за автентичност со секоја нарачка. Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за печат. Има само една копија од секоја фотографија. Фотографиите за колекционерски / меморијали за гроздобер се одлични колекционерски. Еден момент во историјата е одличен додаток на секоја колекција. Одлично за wallиден декор. Оригинално парче историја во вашиот дом или во вашата канцеларија. Личен подарок погоден за сите прилики без разлика дали е Божиќен подарок, Валентин. Итн. Кој е спортски идол на татко ти? Или рок -starвезда на мајка ти? Во кој град порасна дедо?. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време. Сертификат за автентичност со секоја нарачка. Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за печат. Има само една копија од секоја фотографија. Фотографиите за колекционерски / меморијали за гроздобер се одлични колекционерски. Еден момент во историјата е одличен додаток на секоја колекција. Одлично за wallиден декор. Оригинално парче историја во вашиот дом или во вашата канцеларија. Личен подарок погоден за сите прилики без разлика дали е Божиќен подарок, Валентин. Итн. Кој е спортски идол на татко ти? Или рок -starвезда на мајка ти? Во кој град порасна дедо?. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време. Големина на фото 7.0 "x 9.0" Архитект прави скулптура на кралицата Конунг jeankeywords : Архитект, архитектура, скулптура, дама, жена, кралска, кралица Оваа фотографија потекнува од архивата на фото на меѓународни списанија. ИМС беше уредничка архива на фотографии во Скандинавија основана во 1948 година, но еволуираше од постарите архиви кои имаат слики во колекцијата исто така. Архивата е во одлична состојба и долго време е во складирање и сликите во колекцијата сега се продаваат еден по еден. Сликите во оваа архива каде што се дистрибуираат во само 10-15 примероци низ целиот свет во тоа време и многу копии се изгубени или оштетени за време, секоја копија од колекцијата е затоа многу ретка и уникатна. Овој вид на ретки слики не е само одлична работа што треба да ја поседува, туку и голема инвестиција. Поседувате дел од историјата со оваа одлична меморијала за фотографија. Со купување фотографија од Imx Pix слики, авторските права не се пренесуваат. Ние ги продаваме овие фотографии само како колекционерски производи и не се подразбира авторско право. Откриено : OCR : .

За стоката

Слична стока во категоријата

Ставката е автентицирана од ПСА / ДНК Вклучува нивниот Сертификат За Автентичност (КОА) Гарантирани Авт�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Фотографија во боја со висок сјај опкружена со бела боја во боја Заштитени во ултрачист пластичен ракав

Највисок квалитет Печатено по нарачка во САД од страна на мајсторите за печатење во архивата на фотогр�

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Предметот е автентициран со ACOA Вклучува нивниот сертификат за автентичност (COA) Загарантирани автентич�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Сега на продажба е автограмирана фотографија од 16x20 што е потпишана од Мајк Рихтер Совршен за секоја кол

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

АВТОГРАФИРАЕ НА РАКА Автограмирани кошарки Вклучува сертификат за автентичност од DC Sports Потпишан на се

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА �

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за п�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

1983 година Ричи Еванс Источен брег го модифицираше шампионот за трки Легенда во редовите! Убав шут од нег

Лично потпишано од Брендон Рут; На залиха и подготвени за испорака Вклучува сертификат за автентичност

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фото

Мерења : 8 x 10 инчи Сосема ново Нема дупки, рипчиња, солзи или свиоци Одлично за кадрирање! Ние комбинираме

Купете ја нашата продавница со над 32.000 автограми за спорт и забава, меморијали и многу повеќе...

Големина на фотографија : 8 x 12 инчи подготвени за рамка во која било рамка за рамка за стандардна големин

Scroll